Skocz do zawartości

Strach przed zaangażowaniem się w relacje


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, The Motha napisał:

Nawet odpowiadasz jak baba :D .

A Ty się mądrzysz jak baba i co? Mamy nadal się obrzucać takimi tekstami? Serio to Twój sposób na rozmowę? 

Czy jestem na kafeterii czy myślałem, że mam styczność z poważnymi ludźmi? 

 

Ogólnie forum mega spadło na jakości, przez takie postawy jak Twoja, szczerze mówiąc. 

Współczuję Markowi bo jego praca jest podkopywana, przez czarnych rycerzy hejtujących kobiety i przez atakowanie użytowników. 

The motha przypominam, że zostałeś wytypowany w jednej z audycji na kandydata do natychmiastowego bana przez dopierdalanie się do innych użytkowników, widzę iż nadal się nie oduczyłeś tej paskudnej maniery, jest to mega słabe. 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, SzatanKrieger napisał:

A Ty się mądrzysz jak baba i co? Mamy nadal się obrzucać takimi tekstami? Serio to Twój sposób na rozmowę? 

Rzucasz hasłami jak z podręcznika dla akwizytorów :)

Nie odpowiadasz na pytania, argumenty, wypowiadasz się na tematy na które nie powinieneś, z racji tego iż nie masz w tym doświadczenia, tak więc jedyną osobą która się tutaj mądrzy jesteś Ty, a jesli nawet mi to zarzucasz, to mam powody dla którego mogę do robić, i co najważniejsze doświadczenie :) .

 

19 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Czy jestem na kafeterii czy myślałem, że mam styczność z poważnymi ludźmi? 

 

Poważny to jaki?

Taki który Cię poklepie po pleckach?

 

19 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Ogólnie forum mega spadło na jakości, przez takie postawy jak Twoja, szczerze mówiąc. 

No tak, jak się nie ma argumentów to trzeba personalnie zaatakować :D .

Siedzę tu od ponad roku, jesteś jedyną osobą która mi to zarzuca, w dodatku pokazujesz brak szacunku do tego co na forum przekazałem w postaci wiedzy, doświadczenia itd, zauważając tylko negatywny aspekt mojego bytowania tutaj, co jest skrajnie babską cechą :) .

 

19 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Współczuję Markowi bo jego praca jest podkopywana, przez czarnych rycerzy hejtujących kobiety i przez atakowanie użytowników.

Ładna manipulacja, najpierw piszesz że przez takich ludzi jak ja forum traci na wartości, a potem dodajesz Marka i jego wojnę z osobami którzy rzekomo hejtują innych, co ma dobitnie przekazać że jestem winny, albo inaczej, jestem wrogiem forum i Marka, bo jestem w tej drugiej grupie :D .

Niezły guguś jesteś :) .

 

19 minut temu, SzatanKrieger napisał:

The motha przypominam, że zostałeś wytypowany w jednej z audycji na kandydata do natychmiastowego bana przez dopierdalanie się do innych użytkowników, widzę iż nadal się nie oduczyłeś tej paskudnej maniery, jest to mega słabe. 

Nawet jeśli, to moje dopierdalanie( w dobrej wierze) na pewno nie zrobi tylu szkód innym, jak Twoje biało-rycerskie rady, ja za swoje wulgarny ton wypowiedzi, zostałem wtedy ukarany, W Twoim przypadku jak ktoś weźmie do serca Twoje biało-rycerskie rady i spierdoli temat, Ty konsekwencji za to ponosić nie będzies :) .

Tak więc, nie kompromituj się, bo ośmieszasz się z każdym postem :) .

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Motha

Kończę z Tobą rozmowę nie jestem Ci winien żadnych wyjaśnień ani żadnych spowiedzi. 

Swoje powiedziałem, a skoro właściciel forum sam uznał, że ręka go swędziała by dać Ci perma bana, to mówi samo za siebie.

 

Życzę powodzenia w życiu i przede wszystkim pozbycia się tej maniery uszczypliwości do kogoś innego. 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale @The Motha napisał właściwie tak, jak to jest.
Czytałem jego posty i sam czułem to, jakby mi czytał w głowie(np. odnośnie trzymania fałszywej ramy)
Tylko ja się nie boję kobiet, a raczej tego, że mogę zostać odrzucony.
Choć ostatnio ten strach jest duuużo dużo mniejszy w związku z tym, że przebywam więcej w towarzystwie kobiet niż mężczyzn.
Ja się nie boje, że mnie jakaś skrzywdzi - okradnie z majątku(którego jeszcze nie mam?), oskarży o molestowanie, zdradzi, pobije etc.
Tak samo jak nie boję się, że mnie potrąci samochód.
Wiem co należy robić aby ani mnie nie okradziono, ani nie potrącono.
Uważam, że kobieta to taki sam człowiek jak my z wadami i zaletami.
Oraz, że nie każda czeka, aby nas orżnąć :) 

Poza tym jest dużo czerwonych lampek, które zapalają się duuuuużo wcześniej przed czynem dokonanym(czyt. kradzieżą, fałszywym oskarżeniem).
Dzięki forum i kanałom pokrewnym klapki spadają z oczu, a raczej cipki spadają z oczu.
Wszystko tak naprawdę obraca się wokół jednego - poczucia własnej wartości.
Jeśli jest niskie, to będziesz przyciągał chore psychopatki i odciągał od siebie fajne kobiety.
Trzeba zmienić myślenie...

Przede wszystkim przestać narzekać, że ooo mamy w Europie nadrasę kobiet i holocaust mężczyzn...
Panowie to jest żałosne.
Co niektórych postawa kojarzy mi się z incelem, który mieszka w piwnicy rodziców i nie wychodzi na zewnątrz.
Tylko siedzi i pisze na forum, że ooo strzeż się kobiet!
Jakby według nich kobiety chodziły w ubiorze gestapo po ulicy i robiły łapanki na biednych samców beta.
A oni ci biedni poszkodowani samcy, tworzyli podziemne getta w strachu przed kobietami..

A i The Motha znowu ma rację ----> Niektórym brakuje jaj, by zagadać do pań, a później wypisują na forum swoje teorie o kobietach.
Ja wolę posłuchać The Mothy, który ma jakąś praktykę w temacie i rozumie przez co musi przejść facet, by mieć dobre relacje z kobietami.
Niż strachadła ze skurczonymi jajami, którzy nie mają żadnego doświadczenia(bądź bardzo małe), a pierdolą.
Owszem można nie mieć doświadczenia i bazować na doświadczeniach innych(starszych z doświadczeniem mężczyzn), ale po to by iść do przodu z tematem i te doświadczenie zdobywać.
A nie narzekać, chować się w piwnicy i pisać na forum proroctwa apokalipsy.

 

Edytowane przez Ragnar1777
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

może wyrośnie z niego taki wspaniały czarny rycerz jak z was, pełen nienawiści do kobiet i przy okazji do was za tak gówniane rady.

Dlaczegomasz maniere wciskania mi słów, których niepowiedziałem? Ty mi imputujesz, że ja nienawidzę kobiet? Hahhaa o qwa tego jeszcze nie było :D. Odmawiamy mu jedynego treningu jaki miał w życiu? Pffff :P. 

My hejtujemy kobiety? Weź mnie człowieku nie rozśmieszaj. @Ksanti uważa, że każda kobieta co miała kilku partnerów to kurwiszcze i nie nadaje się już do żadnego związku a te po 30-tce to praktycznie jesień życia. Ty wmawiasz nam hejtowanie kobiety bo nie potrafisz dyskutować na argumenty. Wcześniej stanąłem w obronie @Sinduriel bo jakiś burak ją zgasił, że nie powinna się odzywać w łóżku a ty wyjechałeś na mnie w jego obronie... Myślę, że ty do końca nie czytasz co się dzieje albo tego nie przyswajasz. 

 

A poza tym. Wstaw avatar. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dzieci w piaskownicy, jasny gwint.

 

Nie ma co się obrażać jak dziecko, akurat posty @The Motha czy @Tomko to nie klepanie po plecach a dobre rady, logiczne wypowiedzi i przede wszystkim wypowiedzi gości którzy nie mają 18 lat.

Nie rozumiem całej tej gównoburzy bo niby co ma na celu.

 

Nosz kurwa jak baby. Lepiej by se było sprzedać po gongu i na piwo pójść niż wypisywać takie teksty.

  • Dzięki 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, Tomko said:

Kiyosaki to szarlatan i demon.

Nie. To przede wszystkim oszust i mitoman.

Mam znajomego który prowadzi wiele biznesów od nieruchomości, przez software house po branżę motoryzacyjną. 

Sam powiedział żeby się wystrzegać wszelkiej maści "KOŁCZÓW" bo to najzwyklejsi oszuści. Przyznał mi że tak naprawdę gdyby nie jego ojciec duży przedsiębiorca i zaplecze finansowe to by do tego nie doszedł. I nie zna żadnego biedaka który stał się nagle milionerem. To tylko bullshit aby zarobić na naiwnych frajerach.

Najlepsze jest to że prowadzi wiele biznesów a milionerem nadal nie jest. Posiadłość za 3 miliony to może sobie co najwyżej na kredyt kupić, który będzie spłacać przez kolejne 50 lat.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Czy mam jakieś lęki? 

Właściwie wszystkie z wymienionych w różnych proporcjach zależnie od "obiektu", nastroju, intencji, setek czynników

 

Powiem jedno. To forum robi masę dobrego. Ale też ryje mózg niedoświadczonym braciom. 

Bo mało jest tu relacji z dobrych związków. Mało podpowiedzi jak budować relacje a nawet jak zagadać.

Loguje się taki introwertyk ( mam wrażenie że forum introwertyzmem stoi) i czyta te smutne historie, komentarze o księżniczkach, o tym że taka może sobie wybierać itd. O matriksie, mgtow. Jak mu początkowo z kobietami nie idzie to zaczyna po prostu racjonalizować sobie swoje niepowodzenia. Przesuwać winę na nią. Jednocześnie zaczyna myśleć że każda taka jest, ba wierzy w to. A jednocześnie pragnie ich. Jak spasłe feministki.

Rezultat? Większa męskość? Praca nad sobą?

Niestety w wielu wypadkach gynofobia (ona się do mnie uśmiecha, napewno ma złe intencje) i mizoginia (wszystkie są złe per se, albo dziwki dające na prawo i lewo, albo z kosmicznymi wymaganiami).

Bo przecież męskość wynika z posiadania penisa... a "księżniczki śmią mieć wymagania" czym nie szanują męskości.

Tak jakbyśmy sami nie mieli wymagań.

  • Like 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Słowianin Czyli w skrócie - dzięki ojcu i zapleczu finansowemu prowadzi dużo biznesów, ale milionerem nadal nie jest jednocześnie negując kołczów. Nie przyszło ci do głowy, że może to po prostu kiepski biznesmen? Zdajesz sobie sprawę, że są biznesy i są BIZNESY? Jeśli dwóch kolesi wystartuje z tego samego poziomu a jeden pójdzie w handel samochodami a drugi napisze jakąś dobrą apkę, to ten drugi dorobi się znacznie szybciej niż ten pierwszy? I zupełnie innej kasy? Jeśli ktoś liczy na to, że przeczyta książkę Kiyosakiego i stanie się nagle hiper-deweloperem to jest po prostu głupi. Książka "Bogaty ojciec, biedny ojciec" ma z założenia pchnąć cię do OBRACANIA PIENIĘDZMI! Nauczyć oszczędzania i pomnażania oszczędności. Z tego co pamiętam z książki wątek zarabianiu na nieruchomościach jest tam marginalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@YoloA co ma ks. Natanek do tego?;) Zresztą niegłupi facet.

Posłużyłem się nieco humorystycznym powiedzonkiem jego autorstwa. Trzymanie ramy na siłę nic nie da. Charakter ma być taką ramą, której nie trzeba kontrolować. Charakter faceta jest gotową ramą, której nie trzeba trzymać, bo sama pracuje cały czas. Jak ta rama jest niewystarczająca w danym zwiazku, poprawianie jej nic nie da. W innym związku może wystarczy.  Charakter wyrabia sie głównie w młodości, ewentualnie pózniej w jakichś specjalnych warunkach typu wojsko. Jak ktoś nie ma wyrobionego charakteru, to nie ma ramy. Ustawiczne kontrolowanie siebie, czy trzymam ramę to bląd. Tego nie trzeba kontrolować, to jak jazda na rowerze. Albo się nauczyło albo nie. Rama to charakter, jak jest słaby, to trzeba go wyrobić w odpowiednim otoczeniu ( dla niektórych to wspólnota wiary, dla innych koszary wojskowe).

 

Błąd tkwi w tym, że usiłuję sie na tym forum uczyć młodych, zeby zważali na każdy swój krok, bo utracą `trzymanie ramy`. To im nic nie da, bo w pewnym momencie i tak puszczą kierownicę ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Słowianin said:

Nie. To przede wszystkim oszust i mitoman.

To nie wydawaj 20 PLN na Bogatego Ojca skoro tak uważasz, w czym problem?

Natomiast nie opiniuj książki, której nie przeczytałeś i nie skonfrontowałeś z własnymi doświadczeniami.

 

2 hours ago, Słowianin said:

Sam powiedział żeby się wystrzegać wszelkiej maści "KOŁCZÓW" bo to najzwyklejsi oszuści.

Nikt ich tu nie promuje. I nikt ci nie każe chodzić na spotkania motywacyjne czy kupować ich produkty za tysiące PLN.

Natomiast jest ewidentnie na to popyt.

Wg mnie wynika to z tego powodu, że jednak większość ludzi nie wie czego chce zawodowo w życiu lub się zawodowo nie spełnia.

I jeśli np ktoś pójdzie na jakies szkolenie i da mu to odwagę/decyzyjność (nie wiem, nie byłem)  aby np spróbować rozkręcić własny interes to w czym problem? Wg mnie nie są to wywalone pieniądze skoro jest jakiś postęp. Sprawa indywidualna.

Nikt myślący samodzielnie też nie będzie oczekiwał, że dostanie instrukcje i sprawdzony pomysł na biznes na takim szkoleniu.

 

Ludzie często potrzebują "kopa/mobilizacji" i nie każdy ma w swoim środowisku biznesmanów z dobrze prosperującą firmą aby się na nich wzorować.

 

2 hours ago, Słowianin said:

Przyznał mi że tak naprawdę gdyby nie jego ojciec duży przedsiębiorca i zaplecze finansowe to by do tego nie doszedł

Wiadomo. Jego "bogaty ojciec" to własny ojciec z doświadczeniem, pieniędzmi i konekcjami i przekazuje synowi tą wiedzę. Normalna sprawa.

Jemu kołczowie nie są potrzebni natomiast czytanie książek (też biznesowych) poleca każdy bogaty człowiek.

 

2 hours ago, Słowianin said:

I nie zna żadnego biedaka który stał się nagle milionerem.

A kto twierdzi, że po przeczytaniu książki biznesowej (jakiejkolwiek) staniesz się od razu milionerem?

W tych książkach są pewne wskazówki i drogowskazy. Nikt ci nie poda gotowej recepty.

 

 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by to wszystko podsumować jednym zdaniem. Najpierw ja, potem cała reszta. Trzymanie ramy dla mnie to dbanie przede wszystkim o siebie i nie dawanie sobie wejść na głowę obojętnie komu i nieważne jaka płeć. Większość młodych chłopaków nie potrafi docenić tego  co ma. W latach 90 nie było tyle możliwości co teraz a jakoś ludzie dawali sobie radę. Spotykałeś się z laską bez strachu i albo Ci pasowała albo nie. Grunt to się nie przejmować co kto o Tobie pomyśli. To twoje życie i nikt nie ma prawa mówić jak masz żyć bo za ciebie nie umrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Les napisał:

 

@YoloA co ma ks. Natanek do tego?;) Zresztą niegłupi facet.

Posłużyłem się nieco humorystycznym powiedzonkiem jego autorstwa

 

Nie spinaj się, pociągnąłem żart w tym kierunku. 

Natanek niegłupi, ale przesadza, jak i ja w swoim żarcie. 

 

Godzinę temu, Les napisał:

Charakter faceta jest gotową ramą, której nie trzeba trzymać, bo sama pracuje cały czas. Jak ta rama jest niewystarczająca w danym zwiazku, poprawianie jej nic nie da.

 

Godzinę temu, Les napisał:

Charakter wyrabia sie głównie w młodości, ewentualnie pózniej w jakichś specjalnych warunkach typu wojsko.

Żeby to było takie proste. 

 

Wojsko przerobiłem w czasach kiedy mundur coś znaczył, nawet poświęciłem mu trochę życia. I nie było to 'zającowo' a oddziały szturmowe w wiodącej wtedy jednostce w kraju, plus działania poza krajem. 

Bywały inne sytuacje, którymi nie będę się chwalił, a które uważa się za 'kuźnię charakteru'.

 

I co mi to dało?

Spotkałem swoją 'myszkę', co była siódmym cudem świata i dałem się powolutku ugotować.

Wielu moich kumpli podobnie.

Dobrzy w posługiwaniu się bronią, w domu różnie.

 

Nie gadaj że coś się samo robi, bo tak nie jest. 

My, faceci mamy tendencję do osiadania na laurach, rozleniwiania się. Jak jest dobrze, to po chuj zmieniać? 

A kobiety przeciwnie, ich natura skłania do poszerzania granic, testowania, wchodzenia na głowę. Trochę jak małe dzieci, które się uczą na ile mogą rodzicowi wejść na głowę, poznają dzięki temu swoje możliwości i to jest naturalne.

 

Jeśli to wszystko dzieje się w miłej atmosferze i długofalowo, często dla świetego spokoju machasz ręką a granice się powoli przesuwają. 

 

Ja nie piszę o trzymaniu ramy, jako o zdominowaniu kobiety, jeszcze wbrew sobie.

Oszukując ją i siebie, pozując na macho.

Chodzi o to, by wymagać od siebie i od kobiety, umieć to egzekwować w obu przypadkach. Robić sobie co jakiś czas bilans i sprawdzać, czy relacja idzie w dobrą stronę.

Czy oboje macie to, po co w nià weszliście. 

Czy jest szacunek, czy jedno nie wchodzi drugiemu na głowę. 

Czy granice są respektowane, nie ma gierek, nie dzieje się niepostrzeżenie coś dziwnego.

Czy oboje jesteście wciąż dla siebie wyzwaniem. 

 

Rama to dbanie o zdrowe standardy i pilnowanie przede wszystkim siebie, by z alfy nie stać się misiem. 

A o to nietrudno, kiedy haj hormonalny, a później 'ustabilizowany' tryb życia.

 

Może ktoś ma to inaczej, naturalnie.

Ja się muszę pilnować, wymagać od siebie i sprawdzać, wygodne życie mi nie służy.

 

Piszę to z perspektywy dojrzałego faceta. Młodzi zrozumieją pewnie po czasie. Wam się wydaje że świat należy do Was, wszystko robi się samo, a zakochanie trwa całe życie.

 

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Toranaga napisał:

W latach 90 nie było tyle możliwości co teraz a jakoś ludzie dawali sobie radę

To jest klucz, większość problemów i rozterek bierze się z tego że mają po prostu za dobrze, siedzi taki najedzony kolo, ma dach nad głową, pełną lodóweczkę i jest rozjebany psychicznie, bo sobie wymyślił problemy.

 

15 godzin temu, Tomko napisał:

uważa, że każda kobieta co miała kilku partnerów to kurwiszcze i nie nadaje się już do żadnego związku a te po 30-tce to praktycznie jesień życia.

To jest coś, co zawsze mnie zadziwia u facetów, sami chcą ruchać na prawo i lewo, bo tak nam każę natura, ale kobieta, to ma być dziewica, najlepiej zajebista w łóżku :D

To tak jak w polskich firmach, ktoś dopiero wchodzi na ścieżkę zawodową, i wymagają od niego kilkuletniego doświadczenia w temacie :D

 

15 godzin temu, Tomko napisał:

My hejtujemy kobiety?

Jak się nie ma argumentu, to się tak mówi, od kobiet czasami słyszałem podobne sformułowania ''Bo Ty nienawidzisz kobiet'' taka tania metoda ;polemiczna, kiedy się nie ma nic więcej do powiedzenia :)

Jeśli już, to hejtujemy babskie zachowania, ale z racji tego iż rozumiemy kobieca nature, akceptujemy ten fakt że takie sytuacje się zdarzają często, to tak jakbym gniewał się na komara że wyssysa krew, taka jego pieprzona natura.

Natomiast to co robi @SzatanKrieger to jest manipulacja, która ma nam przypiąć łatkę tej drugiej grupy ludzi, którzy de facto nienawidzą kobiet, a więc takich którzy stoją w opozycji do Marka i forum, stąd u niego często podawanie się pod autorytet Marka jaki niewątpliwie tutaj ma.

Zresztą tak jak pisałem, Szatan piszę z pozycji białego-rycerza, każda inna postawa jawi mu się jako wroga dla kobiet, w związku czym jeszcze bardziej utwierdza się w tym że jego postawa jest ok, co skutkuję takimi nie innymi wynikami, jeśli chodzi o relacje z kobietami, potem taki człowiek doradza innym jak postępować w związku, albo ogólnie  z kobietami, co jest totalnym nieporozumieniem, i na to zwróciłem uwagę, bo moim celem nie jest obrażanie kogokolwiek, ale też nie pozwolę aby ktoś manipulował moimi wypowiedziami i chciał mierzyć się na kutasy.

 

Co do tematu, rama ma wynikać z osobowości, ma być świetnie z nią zsynchronizowana, bo jeśli ma wynikać z udawania, to chujowa ta rama.

Edytowane przez The Motha
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Motha

Stary doskonale wiesz, że manipulujesz lecz nie tak doskonale jak Ci się wydaje. Są jednostki takie jak ja, które widzą na wskroś te Twoje tanie zagrywki, ja się z Tobą użerać nie będę, bo od takich manipulantów się ucieka, wy się sami w swoim sosie później dusicie. Twoje zagrywki są niezwykle tanie, jeśli Marek im ulegnie to trudno ale on sam jeden jest manipulowany przez takich jak Ty nieustannie i czasem może nie zauważyć jak go podchodzicie.

Dzięki bogu, że potrafię rozpoznawać takie osobniki, mam nadzieję, że jak następny raz się przypierdzielisz do kogoś z forum to będziesz miał mnie przed oczami i ustąpisz. 

 

29 minut temu, The Motha napisał:

Jak się nie ma argumentu, to się tak mówi, od kobiet czasami słyszałem podobne sformułowania ''Bo Ty nienawidzisz kobiet'

 

I być może te kobiety miały rację?

Może faktycznie nienawidzisz kobiet?

Zastanawiałeś się nad tym?

 

31 minut temu, The Motha napisał:

Szatan piszę z pozycji białego-rycerza, każda inna postawa jawi mu się jako wroga dla kobiet

Tiaaa.

 

Szczególnie gdy dziewczyny z forum mi piszą, że chociaż ktoś próbuje równoważyć te zapędy co po niektórych do atakowania kobiet, Ty i wielu innych optujecie za swoją własną stroną a nie za równowagą. Ciśniecie na kobiety jak najgorsze buractwo a potem się dziwić, że odchodzą albo się nie udzielają.

 

Swoją drogą, dogadajcie się z fit darią czy jestem mizoginem czy białym rycerzem, gdybyście wymyślili jedną wersję, że jestem mizoginem to by było przynajmniej łatwiej, bo jak nakładacie na mnie jedną łatkę to jeszcze jakoś by to wyglądało a tak to, każdy pisze co mu ślina na język przyniesie i wychodzi z tego istny kabaret. 

 

Co do moich rad, póki co one wielu przyniosło ukojenie, ponieważ podchodzę do nich bardzo poważnie i patrzę poza horyzont.

Wy załatwiliście kolegę na cacy, zamiast pozwolić mu się uczyć kontaktu z kobietami, szczególnie zainteresowaną nim - to mu zabroniliście niczym zaborcza matka, która boi się, że straci syna bo ten pójdzie w świat. Ogólnie tak jak mu napisałem tak powinien zrobić dla najlepszych długodystansowych rezultatów, wyglądałoby to na biało rycerstwo ale jeśli poszedłby z odpowiednim mentalnem to by zyskał cenne obycie i doświadczenie a tak mu zabroniliście i co jak pozna kolejną dziewczyną to przyjdzie na forum i będzie się pytał oświeconych kolegów co ma pisać? LOL.

Zamiast stać się silniejszym to go osłabiliście, tak jak osłabiacie kontakty z kobietami innych użytkowników swoimi hejterskimi postawami.

 

42 minuty temu, The Motha napisał:

taka tania metoda ;polemiczna, kiedy się nie ma nic więcej do powiedzenia

Ty jak widać masz wiele do powiedzenia, szczególnie o osobach, których nie znasz ;) 

43 minuty temu, The Motha napisał:

Jeśli już, to hejtujemy babskie zachowania, ale z racji tego iż rozumiemy kobieca nature

Hahahhahahah, no to jak hejtujecie babskie zachowania to czyż nie hejtujecie samych kobiet? :) 

43 minuty temu, The Motha napisał:

a więc takich którzy stoją w opozycji do Marka i forum, stąd u niego często podawanie się pod autorytet Marka jaki niewątpliwie tutaj ma.

Tak i jak napisałem wcześniej tak szanujesz ten autorytet, że byłeś o krok od bana, weź mnie nie rozśmieszaj mały człowieku z małymi manipulacjami ;) 

Bo aż smutno się robi.

44 minuty temu, The Motha napisał:

akceptujemy ten fakt że takie sytuacje się zdarzają często, to tak jakbym gniewał się na komara że wyssysa krew, taka jego pieprzona natura.

Dokładnie widać jak rozumiesz kobiety, porównujesz je do komara, gratuluję. 

45 minut temu, The Motha napisał:

Zresztą tak jak pisałem, Szatan piszę z pozycji białego-rycerza,

A Ty z jakiej pozycji piszesz, napiętego buca co musi poniżyć kogoś innego i pomanipulować bo jak nie, to będzie z Tobą źle?

 

46 minut temu, The Motha napisał:

bo moim celem nie jest obrażanie kogokolwiek, ale też nie pozwolę aby ktoś manipulował moimi wypowiedziami i chciał mierzyć się na kutasy.

No tu już to bym Ci dał medal za bycie mistrzem manipulacji, tylko takim prawie mistrzem ;) 

Obrażałeś niejednokrotnie użytkowników na forum, wystarczyło że wbiłem na Twój profil i padło to samo sformułowanie "mierzenia się na kutasy" z kimś nie dawno :) Więc widocznie może już znam powód dla, którego jesteś "czarnym rycerzem" :D 

Ja nie manipuluję Twoimi wypowiedziami, tylko Ty moimi co napisałem w jednym z postów gdzie dodałeś mi słowa, których nie napisałem.

Ja się nie mierzę z Tobą na kutasy, to Ty podchodzisz ze swoim penisem ostentacyjnie i próbujesz się ze mną mierzyć. Ja cię odpycham, odtrącam a Ty podchodzisz ze swoim sprzętem i uporczywie się "mierzysz".

 

Skończ stary naprawdę i daj żyć innym.

Kończę z Tobą rozmawiać bo nie ma o czym, jesteś nie interesującą jednostką, pełną manipulacyjnych sztuczek.

 

Żegnam i życzę wszystkiego dobrego w życiu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Hahahhahahah, no to jak hejtujecie babskie zachowania to czyż nie hejtujecie samych kobiet?

A to dobre jest. Czyli czekaj czekaj... Czyli wg ciebie @Marek Kotoński robi w audycjach to samo. Czemu mu tego nie powiesz? No napisz do niego albo załóż temat, że Marek hejtując i piętnując niektóre zachowania kobiet hejtuje też kobiety. Myślę, że jest weteranem tłumaczenia tej subtelnej różnicy w takiej retoryce rodem z kafeterii, wizazu, FitDarii i innych atakujących forum. 

 

Pewnie użytkowniczki z forum zapchały ci całą skrzynkę wiadomościami, jak to je ratujesz przed nami. Dobrze, że jest ktoś taki, kto poklepie po pleckach, powie "nie przejmuj się". Potrzeba kobietom takich ludzi. Ktoś napisał dosadnie gdzie leży problem? Papierowy alfa, czarny rycerz i hejtujący kobiety cham! 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Obrażałeś niejednokrotnie użytkowników na forum, wystarczyło że wbiłem na Twój profil i padło to samo sformułowanie "mierzenia się na kutasy" z kimś nie dawno :) Więc widocznie może już znam powód dla, którego jesteś "czarnym rycerzem" :D 

Niedawna sytuacja, gdy rzeczony wpadł do tematu deomi, by narobić zamieszania. Sugerując, jakobym udzielał się tam licząc na kontakt z autorką wątku.

Jakby kurwa nie dało się podbić na pv i zagadać, gołym okiem widać że dziewczyna potrzebuje faceta. 

@The Motha 

Bardzo często masz rację w tym co piszesz, jak i w tym temacie. Ale robisz to w sposób który pokazuje że chcesz sobie coś zrekompensować, albo piszesz wtedy kiedy pisać się nie powinno.

Słaba forma przekazu.

Efekt jest taki, że temat się rozpierdala.

 

@SzatanKrieger

Bez urazy ;)

 

15 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Szczególnie gdy dziewczyny z forum mi piszą, że chociaż ktoś próbuje równoważyć te zapędy co po niektórych do atakowania kobiet

No, niezła motywacja. Pewnie po tej wymianie zdań znów któraś napisze, będzie o czym pomarzyć.

Z jednej strony białorycerzenie, z drugiej wyszukiwanie informacji z drugiej półkuli by pokazać, jakie kobiety złe.

Nie wiem jak Ty to godzisz w głowie, ja bym dostał pierdolca.

A przy tym przeświadczenie, że możesz pomagać tylko dlatego że masz dobre chęci i intencje. To tak nie działa.

 

Widać jak na dłoni Twój brak doświadczenia i głowę nabitą teoriami.

Ogromny opór w przyjmowaniu argumentów i zachowania, które nie bardzo przystoją. Obrażanie, foszki, podpieranie cudzym autorytetem, zbijanie argumentów czymś bezsensownym (vide; oni mnie zawsze atakują, bo piszę o ezoteryce).

Sam sobie odpuszczam, kiedy widzę Twoje głupoty, łapiąc się na tym że traktuję Cię uprzywilejowanie. Bo znów będzie granie ofiary i foch.

Po coś usunął avatar?

liczysz na bana i powód do narzekań, czy czujesz się kimś poza regulaminem? 

 

 

Dobrego weekendu ;) 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Stary doskonale wiesz, że manipulujesz lecz nie tak doskonale jak Ci się wydaje. Są jednostki takie jak ja, które widzą na wskroś te Twoje tanie zagrywki, ja się z Tobą użerać nie będę, bo od takich manipulantów się ucieka, wy się sami w swoim sosie później dusicie.

Manipulant zauważy manipulanta, żartowałem :D .

 

41 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Twoje zagrywki są niezwykle tanie, jeśli Marek im ulegnie to trudno ale on sam jeden jest manipulowany przez takich jak Ty nieustannie i czasem może nie zauważyć jak go podchodzicie.

Ooo, z grubej rury :D czekałem aż się wysypiesz, wystarczyło takiego naleśniczka przycisnąć delikatnie :D .

Ty obrońcą praw ludzi, rycerzu niepokalanej, znawca sztuczek manipulacyjnych, tropiący nieustannych hejterów kiedy wstawisz awatar?

 

41 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Dzięki bogu, że potrafię rozpoznawać takie osobniki

Bogu z wielkiej litery, najpierw wróć do szkoły i odbierz starannie edukacje, wstaw awatar a potem dyskutuj :D

Rozpoznałeś mnie, teraz możesz strzelić z ucha :D .

 

41 minut temu, SzatanKrieger napisał:

mam nadzieję, że jak następny raz się przypierdzielisz do kogoś z forum to będziesz miał mnie przed oczami i ustąpisz.

Boki zrywać :D:D .

Biały rycerz na internetowym forum mi grozi :D

Wyłącz komputer, idź na zewnątrz i zobacz że świat rzeczywisty to nie wirtualny, a wirtualnych bohaterów łatwo namierzyć :D .

 

41 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Zastanawiałeś się nad tym?

Bardziej zastanawiam się nad tym że jesteś kobietą :P 

Dobrze zakamuflowaną.

 

41 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Szczególnie gdy dziewczyny z forum mi piszą

Demonstrujesz z każdym postem swoją biało-rycerską postawę, piszesz z dziewczynami, pewnie wysłuchujesz ich smutków, pocieszasz, bo cóż innego, ja bym się wstydził o tym pisać :D

 

41 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Ciśniecie na kobiety jak najgorsze buractwo a potem się dziwić, że odchodzą albo się nie udzielają.

Jakieś argumenty, moje posty o tym świadczące?, bo narazie rzucasz słowami ale żadnych konkretów, kolejne babskie zachowanie, jeszcze raz pytam, jesteś kobietą? ?

 

41 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Swoją drogą, dogadajcie się z fit darią czy jestem mizoginem czy białym rycerzem

Białym rycerzem :D .

albo kobietą :D

 

41 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Co do moich rad, póki co one wielu przyniosło ukojenie, ponieważ podchodzę do nich bardzo poważnie i patrzę poza horyzont.

Chyba jaja sobie robisz, dajesz ludziom rady z pozycji białego-rycerza, i śmiesz jeszcze twierdzić że przynosza one komuś ukojenie, co Ty pierdolisz?

 

41 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Ogólnie tak jak mu napisałem tak powinien zrobić dla najlepszych długodystansowych rezultatów

radzi mu to ten który nigdy tak nie zrobił, wspominałeś coś o kabarecie?

 

41 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Zamiast stać się silniejszym to go osłabiliście, tak jak osłabiacie kontakty z kobietami innych użytkowników swoimi hejterskimi postawami.

Czemu piszesz w liczbie mnogiej? pisz ze mną, a jak przywołujesz innych użytkowników, to wypadałoby podać ich nicki, wiem brakuje jaj :D .

 

41 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Ty jak widać masz wiele do powiedzenia, szczególnie o osobach, których nie znasz ;) 

Mam wiele do powiedzenie w sprawach na których się znam, albo mam w tym jakieś doświadczenie, w przeciwieństwie do Ciebie.

 

41 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Hahahhahahah, no to jak hejtujecie babskie zachowania to czyż nie hejtujecie samych kobiet? :) 

Nie, jeśli ja powiem swojej kobiecie że nie pasuje mi jej jakieś zachowanie, to znaczy że hejtuję ją, czy jej zachowanie? no, ale skąd Ty to możesz wiedzieć. Jeśli mam dziecko, ale nie podoba mi się jego zachowanie, to znaczy że przestaję je kochać i zostawiam samemu sobie? każdy ma prawo do błędu i pomyłki, bo jesteśmy tylko ludźmi, ale do tego trzeba dorosnąć Panie specjalistą od rozwoju osobistego, zmień trenera bo ten Twój chyba po kursach internetowych :D .

 

 

41 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Tak i jak napisałem wcześniej tak szanujesz ten autorytet, że byłeś o krok od bana, weź mnie nie rozśmieszaj mały człowieku z małymi manipulacjami ;) 

Bo aż smutno się robi.

O matko i córko :D to już strzeliłeś z ucha, czy jeszcze nie?

 

41 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Dokładnie widać jak rozumiesz kobiety, porównujesz je do komara, gratuluję. 

Ja pierdolę :D ale beka :D .

Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że jesteś kobiet.

 

41 minut temu, SzatanKrieger napisał:

A Ty z jakiej pozycji piszesz, napiętego buca co musi poniżyć kogoś innego i pomanipulować bo jak nie, to będzie z Tobą źle?

Z pozycji siedzącej :) albo stojącej, a nie jak w Twoim przypadku z pozycji klecącej, albo leżącej :P .

 

41 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Obrażałeś niejednokrotnie użytkowników na forum

Gdzie? przykład, jakiś post?

 

41 minut temu, SzatanKrieger napisał:

"mierzenia się na kutasy" z kimś nie dawno

No w Twoim przypadku popełniłem fo pa z tym mierzeniem się na kutasy, bo prawdopodobnie jesteś kobietą, przepraszam :D .

Ale mam beke z Twojego zachiwania, na moje oko masz jakieś 20-lat, może więcej, piszesz o czymś, ale nie wiadomo o czym, zarzucasz mi coś, bez podania konkretnych argumentów, wypowiadasz się na tematy o których nie masz zielonego pojęcia, wiesz o tym, ale dalej się wypowiadasz, wiedząc że ktoś to czyta i może brać te słowa serio.

 

@Yolo luz blus, przekaz jest jaki jest, nie każdemu musi on odpowiadać. A w temacie deomi, to że potrzebuje faceta, to jej sprawa, a jeśli chciałeś jej w tym pomóc, możesz to zrobić na priv, choć pewnie szatan Cię w tym wyprzedził :) .

 

Miłej soboty :) .

 

 

 

 

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Marka jeszcze mieszaj w to wszystko.

 

28 minut temu, Tomko napisał:

Myślę, że jest weteranem tłumaczenia tej subtelnej różnicy w takiej retoryce rodem z kafeterii

Widać tej subtelnej różnicy jako weteran nie wyczaiłeś.

 

Rób co chcesz Tomko ja Ci życzę dobrze, powodzenia.

 

 

@The Motha

Sorki ale nie czytam tego co napisałeś bo szkoda mi czasu.

 

@Yolo

 

Jest to forma protestu przeciwko agresji słownej, atakom względem wszystkich. 

 

@Yolo

Niestety nie będę nic pisał co dziewczyny mi powiedziały, ten temat traktuję jako zamknięty.

 

27 minut temu, Yolo napisał:

Obrażanie, foszki, podpieranie cudzym autorytetem

Ja się nie obrażam, na co i na kogo bym się miał obrażać?

 

27 minut temu, Yolo napisał:

Z jednej strony białorycerzenie, z drugiej wyszukiwanie informacji z drugiej półkuli by pokazać, jakie kobiety złe.

 

Nie przyszło Ci na myśl, że może się mylisz w odbiorze?

 

27 minut temu, Yolo napisał:

A przy tym przeświadczenie, że możesz pomagać tylko dlatego że masz dobre chęci i intencje. To tak nie działa.

 

Widzisz ja nie chcę już pomagać, fakt chciałem jeszcze rok temu ale mi to przeszło. 

Moje intencje są pozytywne dla jednostki i chęci. Czy się udało? Mam nadzieję :) 

27 minut temu, Yolo napisał:

(vide; oni mnie zawsze atakują, bo piszę o ezoteryce).

Sam sobie odpuszczam, kiedy widzę Twoje głupoty, łapiąc się na tym że traktuję Cię uprzywilejowanie. Bo znów będzie granie ofiary i foch.

Bo atakują, przecież sam Marek zrobił audycję, że nie będzie już pobłażał ludziom, którzy wchodzą tam i sieją zamęt, obrażają i czują się bezkarnie. 

Z tego co wiem się tam nie udzielałeś więc nie wiesz co za degrengolada się tam działa a szczególnie w temacie z krokodylami, kilku ludzi poleciało z forum przez to. 

I nie gram ofiary tylko mówię jak jest, jestem atakowany i mi to potwierdziło kilka osób pisemnie, nie którzy byli sami zdziwieni z jaką zajadłością. 

A jeśli widzisz głupoty to zachęcam je punktować :) 

27 minut temu, Yolo napisał:

Po coś usunął avatar?

 liczysz na bana i powód do narzekań, czy czujesz się kimś poza regulaminem?

Jeśli dostanę to trudno, wiem jaki jest regulamin.

"

9. Szantaż wobec moderatorów/ administratorów - zdarzają się użytkownicy, którzy nie potrafią podporządkować zasadom i próbują stosować prymitywne sztuczki typu ja zrobię to i to (np. wstawię avatar) jeśli moderator wykona określoną czynność. Akcje tego typu będą bezwzględnie karane. To samo się tyczy prób wymuszenia prywatnej opinii moda na jakiś temat."

 

 

Jak pisałem jest to moja forma protestu na chamskie odzywki, agresję słowną, manipulacje, dopierdalanie się co po niektórych użytkowników. 

I tyle.

 

Bez odbioru. 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SzatanKrieger napisał:

Sorki ale nie czytam tego co napisałeś bo szkoda mi czasu.

A dobrze by było jakbyś poczytał, nie zamykaj się na nowe doświadczenia, Twoje słowa :D gówno warte...

 

Dobra, chłopaki dajmy mu spokój, bo zaraz się rozpłaczę, strzeli z ucha że źli użytkownicy na niego wsiedli :D .

Idz pocieszaj dziewczyny na priv.

  • Haha 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, The Motha napisał:

Idz pocieszaj dziewczyny na priv.

Jeśli chcecie mieć kogo cisnąc w przyszłości to może lepiej mi kibicuj? :) 

Jednak ta rola jest już zakończona, musicie się nauczyć jako ogół, że sposób w jaki działacie nie służy niczemu dobremu tylko rozwijacie w sobie "rakowe komórki"

 

Serio bez odbioru. 

 

@Tomko

To twoje zdania TYLKO z tej strony i tylko z TEGO wątku. Coś chcesz dodać o mieszaniu Marka w dyskusję?

Mój czas i tak jest policzony, ponieważ po 24h dostanę bana za brak awatara, będziecie mogli sobie znów spokojnie pisać.

 

Powodzenia @Tomko z Twoim problemem z konfrontacjami i ogólnie wszystkiego dobrego. 

 

A co do Twojego problemu, to wynika on z jakieś formu lęku, w to bym się wgłębił, książki pomogą zewnętrznie ale problem leży raczej wewnątrz do przepracowania.

Trzymaj się więcej nie będę Cię oznaczał, kończę ten konflikt TU i TERAZ.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

Twoje zagrywki są niezwykle tanie, jeśli Marek im ulegnie to trudno ale on sam jeden jest manipulowany przez takich jak Ty

 

18 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Swoje powiedziałem, a skoro właściciel forum sam uznał, że ręka go swędziała by dać Ci perma bana, to mówi samo za siebie.

 

18 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Współczuję Markowi bo jego praca jest podkopywana, przez czarnych rycerzy hejtujących kobiety i przez atakowanie użytowników. 

To twoje zdania TYLKO z tej strony i TYKO z tego wątku. O reszcie nie wspomnę bo cytowanie by mi zajęło pół dnia gdy w dyskusję subtelnie go mieszasz nie oznaczając go w postach i chowasz się za jego plecami gdy robi się gorąco w dyskusji jakoby byśmy chcieli mu zaszkodzić. Coś chcesz dodać o mieszaniu Marka w dyskusję?

Kończę tę dyskusję bo nie ma sensu z koniem się kopać. @Yolo i @The Motha Bardzo dobrze ci napisali. Odpocznij, poobcuj z ludźmi, zbuduj bazę WŁASNYCH obserwacji otaczającego świata a nie tego co piszą na redpillowskich stronach. Nabierz dystansu, wyrzuć z głowy wszystkie te najgorsze przypadki z mediów, gdzie mężczyźni się wieszali przez kobiety po rozwodach. Kobiety są zajebiste tylko jak z wszystkim - trzeba wiedzieć jakie są zasady gry gdy się w nią wchodzi. Mam trzy kobiety w pracy - jedna mi przynosi jabłka i czekoladki do pracy, druga robi zawsze maślane oczy. Trochę bycia chamem, trochę romantykiem, kilka żartów... Nikt mnie o molestowanie nie oskarżył, nikt mi nie obrabia dupy, dziewczyny zawsze cześć mówią. Wręcz to ja powiedziałem z poważnym tonem jednej, że ją oskarżę o molestowanie jak jeszcze raz mnie przeczesze dłonią po włosach. Odwrót o 180 i zaczęło się przynoszenie jabłuszek i czekoladek na moje biurko. A to mocno sfeminizowany zachód. Tak więc świat nie jest czarno-biały.

Powodzenia.

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też kobiety dziękują w wiadomościach za rozważne wiadomości. Za dystans. 

Zarzuca mi się tu białorycerstwo, bycie kobietą. A ja jestem tylko mizantropem, który patrzy na wszystko jak na kulture złośliwych bakterii. Z dystansu i bez emocji.

Jak trzeba to dosram, jak trzeba to będę wspierał. Bez względu na płeć obiektu tych akcji. Ze względu na to co uważam za słuszne i co uważam za dobre dla obiektu. W oparciu o dostępne informacje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.