Skocz do zawartości

Oszustka perfekcyjnie udaje napaść seksualną, gdyby nie nagranie, byłoby źle...


Rekomendowane odpowiedzi

Wyobraźcie sobie że nie byłoby nagrania... Pani zagrała bardzo przekonująco, i gdyby nie nagranie, Trump miałby wielkie problemy. Podejrzewam że wszystko co robi Trump jest nagrywane na takie okazje, i to nie z jednej kamery.

 

A teraz wyobraźcie sobie młodego mężczyznę, który ma napchaną głowę gównem w stylu że trzeba ufać kobietom, że jak będą spoko to nic złego się nie stanie... i taki koleś jak powiesz o dyktafonie, nagrywaniu itd., to na Ciebie napluje, zwyzywa Cię a kto wie, może i zaatakuje?

 

Jakie taki koleś ma szanse z taką kobietą? Żadnych. Poszedłby siedzieć na bank.

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Marek Kotoński napisał:

rozpłacze się i powie że była w traumie, nie pamiętała

To jest właśnie najbardziej wkurwiające. W takiej sytuacji facet musi udowodnić, że:

- nie miał zamiaru napastować

- nie miał erekcji

- musi udowodnić że tylko dotknął kobietę w łokieć

- wypytają 100 kobiet z jego otoczenia czy kiedykolwiek dotykał je w niewłaściwy sposób, np. objął za biodro

- zrobią mu testy psychologiczne z których prawie na pewno wyjdzie, że ma jakiś seksualny odchył

- zabezpieczą mu telefon i kompa żeby sprawdzić się czy nie ma tam zdjęć lasek w bikini, bo jak są to jest ujebany

 

Co musi kobieta udowodnić?

- wystarczy, że szlocha i mówi że nic nie pamięta

 

?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński za pomówienia wobec Trumpa jeszcze nim został prezydentem jakaś Pani wyłapała ponad 4 miliony dolarów, co doprowadziło ją i rodzinę do bankructwa. Z tego co pamiętam to była jakaś działaczka społeczna czy dziennikarka, w każdym razie ktoś w miarę znany.

 

Ale wątpię, żeby urzędujący prezydent chciał się szarpać w sądzie z takim "nikim" jak na filmie, który wstawiłeś.   

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jerry napisał:

Kwestia czasu kiedy taki mindset kobiet dojdzie do nas

Meetoo w USA jest przerażające.

Już kiedyś pisałem, że Terence Popp zrobił poradnik: Jako szef musisz mieć kamerkę w gabinecie i nigdy nie wpuszczać pracownicy samej do gabinetu, zaswsze ze świadkiem kobietą, najlepiej własną żoną i zawsze drzwi otwarte.

 

Pa ra no ja. Rzeczywistość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jerry napisał:

Jego prawnicy powinni ją zjeść i wysrać. Masakra. Kwestia czasu kiedy taki mindset kobiet dojdzie do nas.

Już doszedł, pojechałem z moją mamą na spotkanie z moją córką, a jej wnuczką i ex nie spodobało się miejsce oczekiwania na dziecko. Bo mamy w wyroku ustalone konkretne miejsce. Moja mama stała z 20 metrów od tamtego miejsca i ex nie chciała wydać mi dziecka na "kontakty". Lekka szarpanina słowna, nie fizyczna. A wariatka złożyła do sądu wniosek o naruszenie nietykalności cielesnej. Miała nagranie z monitoringu. Na pierwszą rozprawę nie przyszła. Napisała apelacje i apelacyjny też jej uwalił. Bo nic nie miało miejsca, teraz zastanawiam się czy nie złożyć wniosku o składanie fałszywych zeznań ? Nie wiem czy to dobry kierunek, tu bym musiał prosić o poradę brata Mosh Reda. Trochę bardziej obeznany w temacie :)

 

Samica żeby jej było na wierzchu jest skłonna do najgorszych podłości..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj kobieta sama zadaje sobie ból i mówi na policji, że pobił ją partner. Policja potem pomogła jej okraść jego mieszkanie z jego rzeczy. Gościa uratowała kamera w windzie, kobiecie nie postanowiono zarzutów. 

 

Tutaj kobieta leje się młotkiem i śmieszkuje z koleżanką, by oskarżyć faceta o przemoc.

 

Więc jak ktoś się zastanawia, jak daleko są w stanie posunąć się kobiety dla mieszkania, alimentów, by ukarać faceta, który nie spełnił oczekiwań, to tutaj ma przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie stary temat o taksiarzu z USA? Nie chciał wydmuchać pijanej prawniczki i go oskarżyła. Miał kamerę w aucie. Groziło jej kilka lat, ale nie znam finału. Nie ma innej rady jak obligatoryjny wariograf w każdej sytuacji oskarżenia typu słowa vs słowa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheszki - norma. To już daaaawno przestało być równouprawnienie, teraz mamy płeć uprzywilejowaną i płeć nieuprzywilejowaną. Przykładów jest wiele, a najlepiej widać to właśnie wobec systemu prawnego.

Chłopak ginie po imprezie albo coś się dzieje nie tak z obywatelem płci męskiej za granicą? Drobne poszukiwania policji, ludzie: "pewnie się najebał i gdzie śpi albo wpadł do wody i utopił, zostawić sprawę tamtejszej policji i wyjebane. Ginie dziewucha? Ooo kurwen machen, akcje poszukiwawcze i ratunkowe zakrojone na ogromną skalę, śledztwa, szukanie informacji za granicą itp. itd.

Ostatnio czytałem o tym, że jakaś dziewucha kupiła za grosze fermę szynszyli, "bo chciała im pomóc", zwierzaki były zapuszczone, niekarmione, srały i zdychały pod sobą. Zainterweniowała jakaś tam grupa od tych spraw i tyla. Dziewucha lat 19, młoda, ale niby pełnoletnia, pewnie nie beknie za to tyle ile beknął by za taką akcję jej rówieśnik. Hehe, to by dopiero były nagłówki: 19 letni sadysta, a komentarzy typu "skurwielowi jebanemu jaja odciąć" itp.

 

 

Edytowane przez lxdead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

Pani zagrała bardzo przekonująco, i gdyby nie nagranie, Trump miałby wielkie problemy.

Ciekawe jakby sie taka sprawa zakończyła gdyby taka kobieta była w Rosji, i oskarżyła o coś takiego Putina? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Posejdon napisał:

Pamiętacie stary temat o taksiarzu z USA? Nie chciał wydmuchać pijanej prawniczki i go oskarżyła. Miał kamerę w aucie. Groziło jej kilka lat, ale nie znam finału. Nie ma innej rady jak obligatoryjny wariograf w każdej sytuacji oskarżenia typu słowa vs słowa.

Wariograf jest bezwartościowy. Tylko nagrania audio i video.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega na sprawie rozwodowej dowiedział się, że nadużywał alkoholu.

Oskarżyła go o to była żona a świadkiem był były teść, który sam przyszedł kilka lat wcześniej do zięcia z flaszką 0,5 l wódki i to wydarzenie żona przywołała na sprawie. 

Jako materiał dowodowy służyły również zdjęcia butelek po alkoholu stojących na klatce schodowej wykonane przez byłą żonę. Butelek pochodzących od sąsiadów z dwóch mieszkań obok ich mieszkania... Domyślcie się sami  jak to wyglądało w sądzie jak pani adwokat żony przedstawiała to pani sędzinie... Chłop nie miał najmniejszych szans przedstawić jak sytuacja wyglądała w rzeczywistości bo z góry został postawiony na straconej pozycji "winny się tłumaczy".  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Patton napisał:
Teraz, Marek Kotoński napisał:

Pani zagrała bardzo przekonująco, i gdyby nie nagranie, Trump miałby wielkie problemy.

Ciekawe jakby sie taka sprawa zakończyła gdyby taka kobieta była w Rosji, i oskarżyła o coś takiego Putina? 

By słuch o tej dziewuszce zaginął, czy w ogóle istniał ktoś taki. To by zrobił Putin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Hidalgo napisał:

Mój kolega na sprawie rozwodowej dowiedział się, że nadużywał alkoholu.

 

Na każdej sprawie rozwodowej facet dowiaduje się o sobie  rzeczy o których by nawet nie pomyślał. Takie są kobiety, a sfeminizowane sady przylepią  wszystko.

"Skrzywdzona" kobieta ma świadków którzy nie widzieli, ale słyszeli od kogoś  ( od zainteresowanie) jaki to mąż okrutny i pijak .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie mamy czasy, im jesteś wyżej, im więcej osiągnąłeś, tym więcej różowych harpii poluje na Twoje zasoby i spróbuje Cię zniszczyć. 

Współczuję takim ludziom tego, że ukryte kamery wokół nich są potrzebne przez 24 godz. na dobę. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.