Skocz do zawartości

Podrywanie latynosek, czarnoskórych zagranicą


Rekomendowane odpowiedzi

@bulletproof :) Oswiec o tej dziewicy.

@Tomko :) Brazylijka? 

 

 

@bernevek

Latynoski zwykle bardzo fajnie sie zagaduje. Sa skore do rozmow i flirtu ale  maja w sobie ten przyslowiowy ogien.

 

Reaguja na Polakow normalnie, nic sie nie boj. Polacy maja dobra renome w Ameryce Poludniowej z tego co slyszalem.

 

Podryw? Normalnie, jak z innymi kobietami obys nie byl sztywny kolek. Lubia tanczyc, zabawic sie i emocje. Czuc ta pasje w nich.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, WladcaKlatekSchodowych napisał:

Tylko jest jeden problem, one mają wokół siebie tabuny "swojaków" - nikt z mojej ekipy tego nawet nie próbował, a siedziałem tam prawie pół roku:) Jak przeżyjesz to daj znać :D

Dokładnie zanim dostaniesz się do "miodu" to prędzej dostaniesz po łapach. Beżowi dobrze pilnują swoich "pasiek".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Baca1980 napisał:

Dokładnie zanim dostaniesz się do "miodu" to prędzej dostaniesz po łapach. Beżowi dobrze pilnują swoich "pasiek".

A jednocześnie oni chcą kobiet Europejskich nie pozwalając Europejczykom na to by współżyli z ich kobietami. Typowi hipokryci. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, WladcaKlatekSchodowych napisał:

Jaka hipokryzja ? To jest normalne ze najeźdźca jak zdobywa teren to pierwsze co robi to gwałci kobiety tubylców. Ty sadIsz ze oni powinni w ramach demokracji oddawać swoje kobiety ? Serio ? To nie żadna hipokryzja tylko jak ktoś dobrze napisał - walka o wpływy i zasoby. 

Zaś normalne jest też żeby autochtoni nie pozwolili sobie w twarz dmuchać i pozwalać na to by konkurencja z bardziej konserwatywnego pastwiska odbierała mu zasoby. A co do muzułmańskich kobiet to jak już się parzą z nie muzułmaninem to pewnie po cichu by nikt ich nie nakrył jak tylko to możliwe. 

 

Edytowane przez Shambler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, zuckerfrei napisał:

@Morfeusz wyslij typowi link do grupy. 

Masz na myśli grupy na Fb? Jeżeli tak, @bernevek wpisz w wyszukiwarce po dodaniu do grup: latynoski, Ameryka południowa, Afryka, murzynki, itp. Miłej lektury. 

facebook.com/groups/201973593589939/ 

facebook.com/groups/2366663636923738/

 

Dla mnie osobiście latynoski mają za duże tyłki i są często otyłe jak Polki, ale co kto lubi, kwestia gustu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wrotycz

@Shambler

Tylko, że oni rzadko mają podejście do białej kobiety w ogóle. A jeżeli chodzi o muzułmanki to tych "zakrytych" pilnują, reszty nie.  Bo "odkryte" są właśnie dlatego że ich rodziny są jednak bardziej tolerancyjne.

 

Swoją drogą na tych Arabów i czarnych to lecą głównie Polki i Białorusinki czego świadkiem byłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TheFlorator Nie ma o czym gadać. Dziewczynę znam od jej dzieciństwa, bo kumplowała się z moją siostrzenicą także to żaden mój podbój. Miała ciężkie dzieciństwo, kiedyś chłopaki jej dokuczali, ze względu na karnacje i musiała się bronić, także temperament jest. Ma dopiero 19 lat, ale dał bym jej spokojnie z 5 więcej, znam ją długo, tak jak ona mnie, jest polką, urodziła się tutaj, ma brazylijskie korzenie i taki też typ urody, szerokie biodra, kręcone czarne włosy itd, z twarzy ładna, ale jakoś mało w niej kobiecości niestety :( Innych doświadczeń z takimi kobietami nie mam, a chciałbym bo bardzo lubię ten typ urody i powiem szczerze, że się jaraam :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega jak studiował we Francji to opowiadał, że ruchał 19-letnią muzułmankę w... dupę, bo była dziewicą. Zerwanie błony skutkowałoby tym, że nie można by było jej korzystnie wydać za mąż. Przygody seksualne z kobietami od allaha miał równe częste jak z białymi. Kolega jest ciemnym brunetem, więc może traktowały go jak swojego.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Latynoski, sam w temacie doświadczenia nie posiadam, ale mój dobry kolega (ukończył m.in.
iberystykę), mieszkał dobre kilka lat łącznie w kilku krajach Ameryki Łacińskiej (m.in. Peru, Ekwador, Paragwaj etc.) jakiś czas temu wrócił do Polski,
ale do tego stopnia nasiąkł tamtym klimatem, że od połowy maja jest  w Argentynie i wygląda na to, że na dłużej.
Z tego co mi opowiadał, dziewczyny stamtąd  bardzo pozytywnie postrzegają Polaków,  nie ma raczej żadnych
barier jeśli chodzi o ONS czy LTR. Wiadomo - hiszpański pomaga. Podobnie jeśli chodzi o Argentynki i Brazylijki zwłaszcza, że z racji występowania
w tym kraju dużego skupiska polonijnego (jest to tzw. stara Polonia, która zaczęła napływać tam po Powstaniu Styczniowym),
- Polska jest znana i ma prestiż (w Argentynie obchodzony jest nawet Dzien Polaka Imigranta - jest to dzień ustawowo wolny od pracy). Uważać należy natomiast na niewiasty
z Ameryki Środkowej - nie mówimy tu o Meksykankach, ale o reprezentantkach takich krajów jak Salwador, Kostaryka etc. - duża
patologia, bieda, często środowiska kryminogenne - nawet w samym Meksyku są postrzegani bardzo negatywnie.
Z racji tego, że przez jakiś czas mieszkałem w Montrealu, mogę coś powiedzieć w temacie kobiet z Afryki Subsaharyjskiej.
Mówimy tu głównie o chrześcjankach z krajów frankofońskich jak Rwanda, Gabon, Kamerun etc., które maja za sobą przynajmniej
wykształcenie średnie - frankcusko- bądź anglojęzyczne liceum w swoim rodzimym kraju, i raczej ambitnych. Tutaj problemu
z nawiązaniem kontaktu również absolutnie nie ma - chętnie same nawet zaczynają znajomość i próbują się zaprzyjźnić,
bycie Polakiem, obywatelem UE jest postrzegane pozytywnie. Sam nie korzystałem - nie rasizm, ale inne gusta, będąc w Kanadzie
miałem kilkumiesięczny epizod z Dunką (ktoś już pisał o tym na forum - Dunki jakoś dziwnie lubią Polaków, a małomiasteczkowa
post-protestancka duńska mentalność paradoksalnie dziwnie dobrze koegzystuje z polską januszowatością w wersji light). 
Inna sprawa - choroby, zwłaszcza, te które w Europie/Ameryce Płn. są dopiero od kilku miesięcy do roku. Oprócz tego z charakteru
są przeważnie wesołe, lubią tańczyć, imprezować, więc raczej typowy domator raczej się nie odnajdzie. 
PS. Uwaga na Nigeryjki.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Analconda napisał:

Po czym nigeryjke rozpoznać?

Sama Ci powie, jak zapytasz. 

2 godziny temu, Analconda napisał:

Większość afrykanek ma wielkie dupska.

Nieprawda.

2 godziny temu, Analconda napisał:

Ciekawostka - w afryce młode dzieci nie są noszone na rękach tylko stoją matce na dupsku i trzymają się szyji.

Nie. Są opasane tkaniną, w której niejako siedzą i same opasują matkę nogami, niczego się nie trzymając. Bardzo zdrowy sposób noszenia dzieci, tak jak noszenie ciężarów na głowie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Analconda napisał:

Większość afrykanek ma wielkie dupska. 

W Afryce masz setki przeróżnych plemion, każde ma trochę inne cechy charakterystyczne. Np. te dziewczyny z plemienia Igbo z Nigerii, które widziałem - wszystkie bardzo szczupłe, zgrabne, to samo Rwandyjki (Tutsi), natomiast Zuluski z RPA często grubokościste i właśnie duże tyłki.

Edytowane przez Avanti!
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Avanti! napisał:

Uważać należy natomiast na niewiasty z Ameryki Środkowej - nie mówimy tu o Meksykankach, ale o reprezentantkach takich krajów jak Salwador, Kostaryka etc. - duża
patologia, bieda, często środowiska kryminogenne

Gafa z mojej strony, Kostaryka akurat ma stabilną sytuację gospodarczą i jak na tamten region całkiem dobrze się tam dzieje. Chodziło mi raczej o takie tematy jak Gwatemala, Honduras, Salwador, Nikaragua.

22 minuty temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Mniam. Rwandyjki są zajebiste. Tak samo Luhya z Kenii  albo kobiety Wolof z Zachodniej Afryki i ich cieeeemny odcień skóry.

To co mnie we Rwandyjkach uderzyło to bardzo symetryczne twarze, no i super figury. Współpracowalem z jedną dziewczyną z plemienia Wolof, była konkretnie z Senegalu, ale muzułmanka, jak większość tego plemienia, ale fakt urodziwa bardzo. 

Edytowane przez Avanti!
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też lubie takie mulatki, dziewczyny o takim typie urody są dla mnie bardzo pociągające. Gdy byłem w południowej Francji widziałem ich tam tabuny. Gdy rozmawiałem z jedną Marokanką nie wiedziała gdzie leży Polska! Musiałem jej pokazać na Google Maps gdzie leży nasz piękny kraj.

Edytowane przez Lavish2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Podrywanie latynosek, czarnoskórych zagranicą
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.