Skocz do zawartości

Podrywanie latynosek, czarnoskórych zagranicą


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Nie. Są opasane tkaniną, w której niejako siedzą i same opasują matkę nogami, niczego się nie trzymając. Bardzo zdrowy sposób noszenia dzieci, tak jak noszenie ciężarów na głowie.

Widziałem to na własne oczy jak dziecko "jeździ" na tyłku matki. Stało na jej wielkim tyłku i trzymało się za szyje.
Po za tym większość afrykanek właśnie ma wielkie dupska, zapraszam do zwiedzania np w Berlinie.
Tak z ciekawości pytałem jak Nigeryjkę po wyglądzie rozpoznać. A tak to mnie nie interesują czarne.

 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Analconda napisał:

Widziałem to na własne oczy jak dziecko "jeździ" na tyłku matki. Stało na jej wielkim tyłku i trzymało się za szyje.

Aaa, to trzeba było tak od razu, że widziałeś jedno afrykańskie dziecko. Ja raz widziałem gościa z Radomia, który był albinosem. To znaczy, że wszyscy w Radomiu to albinosi, co nie? ? 

 

3 godziny temu, Analconda napisał:

Po za tym większość afrykanek właśnie ma wielkie dupska, zapraszam do zwiedzania np w Berlinie.

Dobre. O Polakach też wyrabiasz sobie zdanie na podstawie wyglądu amerykańskiej polonii? Ja zapraszam do zwiedzania Afryki.

 

3 godziny temu, Analconda napisał:

Tak z ciekawości pytałem jak Nigeryjkę po wyglądzie rozpoznać.

Jak nie masz wprawionego oka, to nie rozpoznasz. Musisz zagadać. Wtedy Ci powie.

 

10 godzin temu, Avanti! napisał:

Współpracowalem z jedną dziewczyną z plemienia Wolof, była konkretnie z Senegalu, ale muzułmanka, jak większość tego plemienia, ale fakt urodziwa bardzo. 

Urodziwe to one są, to fakt. Ale często bezwzględnie wyrachowane albo pierdolnięte. Niestety :( 

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mirek_handlarz_ludzmi

Nie no, aktualnie siedzę w Berlinie no to widzę że prawie wszystkie czarne mają posturę potężnego Janusza.

Nie mam zamiaru zagadywać bo nie rozmawiam z kobietami tylko pytałem bo napisałeś by uważać na Nigeryjki to pytam jak je rozpoznać.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
W dniu 19.07.2019 o 09:31, Słowianin napisał:

Podbijaj, podbijaj jak Ci życie nie miłe. Kosa pod żebro gwarantowana. Oni pilnują swoich rodaczek jak oka w głowie. Nie przeszkadza to oczywiście w przerabianiu białych kobiet hurtowo.

Byłem z różnymi kobietami w związkach (chyba nawet z każdym odcieniem) byłem z Turczynka i jedną Arabka i jakoś nikt z ich znajomych nie miał problemu z tym alele sądzę że w większości przypadków możesz mieć rację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Podrywanie latynosek, czarnoskórych zagranicą

Próbowałem kilka razy z czarnoskórymi*, u siebie, w Lublinie. Reagują z grubsza jak większość kobiet (tych na poziomie) - jeżeli dobrze wyglądasz, nie zachowujesz się jak dziwak, potrafisz coś ciekawego powiedzieć (najlepiej po angielsku, chyba że znasz francuski), a do tego odpowiednio prowadzisz konwersację. Ogólnie bardziej się pilnują, choć i w tango potrafią pójść - ale wszystko raczej w dyskrecji.

Czarnoskórych w Polsce jest niewiele i niemal zawsze są to kobiety o kilka klas przewyższające polskie karynki.

 

 

* miałem przez pewien czas taką wkrętkę, że uganiałem się tylko za czarnymi jak kawa - polecam, bo z wyglądu są nieziemskie. Nie wiem, czy te figury (wcale nie w typie paleolitycznych Wenus, ale wciąż bardzo kobiece - tu wiele zależy od etnosu) otrzymują w genach, czy ciężko na nie pracują, ale robi to niesamowite wrażenie. Z drugiej strony - trudno dziwić się kobietom, że miękną im nogi na widok czarnego byczka. Egzotyka robi swoje.

W dniu 19.07.2019 o 08:48, Shambler napisał:

A jednocześnie oni chcą kobiet Europejskich nie pozwalając Europejczykom na to by współżyli z ich kobietami. Typowi hipokryci. 

Nie hipokryci, a etnocentryczni i atawistyczni szowiniści*- jak większość społeczności poza Europą.

 

Zamiast psioczyć, powinniśmy postępować jak oni. Tyle że jest to niemożliwe bez radykalnej zmiany systemu społecznego.

 

* proszę tego nie traktować jako wartościowania - atawizm, etnocentryzm i szowinizm mają swoje uzasadnienie i tylko tu, w Europie, w wyniku społecznego programowania, jest to usilnie wypierane.

W dniu 17.07.2020 o 11:40, Koneser napisał:

Byłem z różnymi kobietami w związkach (chyba nawet z każdym odcieniem) byłem z Turczynka i jedną Arabka i jakoś nikt z ich znajomych nie miał problemu z tym alele sądzę że w większości przypadków możesz mieć rację. 

Bo całkiem sporo pochodzi z rodzin "progresywnych" - nie tak konserwatywnych, mniej religijnych. Rodzice wielu tych dziewczyn dobrze pamiętają czasy świeckich rządów w Turcji, Syrii, Libanie etc.

Tak więc wyrwanie Turczynki czy Libanki wcale nie musi być aż tak trudne.

Na pewno jednak nie macie szans z saudyjskimi studentkami.

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/19/2019 at 6:48 AM, Shambler said:
On 7/19/2019 at 6:28 AM, Baca1980 said:

Dokładnie zanim dostaniesz się do "miodu" to prędzej dostaniesz po łapach. Beżowi dobrze pilnują swoich "pasiek".

A jednocześnie oni chcą kobiet Europejskich nie pozwalając Europejczykom na to by współżyli z ich kobietami. Typowi hipokryci. 

Typowi islamiści. Żeby oddać sprawiedliwość w tej kwestii to Żydzi mają podobne podejście.

 

I nie, nie chcę się tu jakoś politycznie udzielać, tylko stwierdzam fakt.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/19/2019 at 10:09 AM, Analconda said:

Swoją drogą na tych Arabów i czarnych to lecą głównie (...) i Białorusinki czego świadkiem byłem.

Gdzieś ty widział Białorusinki? Na zachodzie? A niby skąd one się tam wzięły?

Litwa, Łotwa, Estonia, są w UE ale Białoruś nie.


A co do p0lek to szkoda się wypowiadać. Matriarchat+feminizm+matriarchalnofeministyczne prawo+feministyczna propaganda wylewająca się z telewizora+...

Choć, z drugiej strony, to mężczyźni im dali, i wciąż dają coraz więcej praw. Więc, de facto nie jesteśmy, jako klasa, grupa, czy jak tak zwał, bez winy.

 

--

 

On 7/19/2019 at 10:52 PM, mirek_handlarz_ludzmi said:

Mniam. Rwandyjki są zajebiste. Tak samo Luhya z Kenii

Co kto lubi. Mi się nie podobają, inteligencją nie grzeszą, sama figura to nie wszystko.

Próbowałem się kiedyś "zmusić", żeby mi się podobały, taki byłem politycznie poprawny ale to nie zadziałało. Teraz już nie próbuję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Analconda said:

Afryka też nie jest w UE - nie ma murzynów w Niemczech?

Ty tak poważnie czy dla jaj?

 

Po pierwsze Europa sprowadza murzynów na potęgę, a po drugie Białoruś nie ma wjazdu na teren UE, taka jest różnica.

Po drugie, Białorusina/ki na zachód od Odry nie spotkałem nigdy. Ukraińców, paru. Nie wiem jak oni i Rosjanie się tam dostają ale Białorusinów tam nie ma.

Ich nawet nie ma na liście (Immigration to Germany). To był wyjątek od wyjątku a reguł na wyjątkach się nie buduje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, wrotycz napisał:

Ty tak poważnie czy dla jaj?

Po pierwsze Europa sprowadza murzynów na potęgę, a po drugie Białoruś nie ma wjazdu na teren UE, taka jest różnica.

Tak - na poważnie. W ogóle co to ma do tematu? Tak - w Niemczech są Białorusinki.

Z tym sprowadzaniem murzynów na potęgę - chyba za dużo TVPiS xD. W Berlinie nie ma ich dużo. 

 

@Boromir Postura przeciętnej murzynki w Niemczech. 

HdmDzE5.jpg

 

Nie wiem kogo to podnieca - wielkie dupy, 130kg minimum, obrzydliwe są.

Edytowane przez Analconda
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Oj są różne panienki mocno czarnoskóre i te brązowe i inne odciennie przykład taki ze znam trochę małolatek 18-20 lat znajomej z klasy i wyglądają nieziemsko. Mowie wam że ci co byli na NIE zmieniali zdanie. Miałem kiedyś trójkąt miksowo etniczny z czarnoskóra (Gabon) , latynoska (Wenezuela) i Azjatka (Japonia) myślałem że oszaleje. Chciałem stały związek z nimi trzema potem i nawet przez jakiś czas się to udawało lecz potem pochłonęły mnie zbyt niechlubne rzeczy w życiu i podejrzewam że straciłem marzenie większości mężczyzn...... (no dobra europejki brakowało do etnimikso haremu) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.