Skocz do zawartości

Co kurwa przysięgam!? Na pokaz!?


Rekomendowane odpowiedzi

   Cześć chłopaki!

 

   Jestem dumny z tego, może mniej, mam satysfakcję!!!

Że mogę Was poinformować o tym że o godz.18.20, minęło dwa tyg. Jak nie palę tytoniu, papierochów, nikotyny, jak to zwał.

Tym razem wmówiłem sobie "na zawsze". Zobaczymy, miałem taki okres że 9 lat nie paliłem, teraz od 10 palę, a kurwa! Już nie.

 

    Jeszcze jedno do Was Bracia w temacie "Przysięgam". Nie przeginajcie z tymi zobowiązaniami "przysięgam", to duże słowo!

 Bo kurwa później dupa szczypie i wstyd przed ludźmi. Sam na tym popłynąłem. Tak że jak już coś obiecacie sobie, 

To wpierw spróbujcie na żywym organizmie, czyli sobie, bo po co robić z siebie niesłownego pętaka??

 

   Sam nie przysięgałem, nie zobowiązywałem się, jak się uda to fejn, jak nie, to nikt nie będzie wiedział.

Nie palę 14 dni, jestem prawie wolny w kwestii fajek, prze de mną nowe wyzwania.?

 

   No dobra, jak zwykle Pozdro, i to mówię Ja, któremu dziś o 8.45, czasu lokalnego.

Górną, lewą szóstkę, p.Agnieszka wyjebała do spłukiwaczki, trzy mocne korzenie, dała radę pomimo swych 50 kilo.

Było miło i chyba kurwa przyjemnie.?

 

  • Like 26
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Damian napisał:

I tak kurwa trzymać!

Nie "przysięgam" ale  "daję słowo".

Bo przysięga sie na coś , na zewnątrz. A dajesz słowo TY, nikt nie ma na to wpływu.

Spierdolisz to ty TY, wytrwasz to TWÓJ sukces.

Adolf - wierzę w CIEBIE !

 

Edytowane przez ntech
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adolf, dałeś mi ogromnego, pozytywnego kopa w tym nieszczególnym dniu.

W końcu, mam nadzieję, wystartuję ze swoim programem na zicher, bo jak dotąd udawało się na ćwierć albo na pół gwizdka.

 

No bo trzeba pedałować na tym rowerze życia szybciej od Biedronia - tylko bez aluzji. :)

                                      Bicycle on emojidex 1.0.34

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie palę od 22 dni. Rzuciłem bez wspomagania.  Przebywam ze znajomymi którzy palą. Nie ciągnie mnie. Nie ciągnie mnie też w sytuacjach stresowych, czego najbardziej się bałem i boję nadal, że właśnie tu polegnę. 

 

Co ciekawe ciągnie mnie jak widzę na filmach jak palą. Ale to nie jest takie groźne jak stres i emocje. 

 

Tak więc powodzenia i trzymamy się.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie z tymi przysięgami to tak słabo. Też to przerabiałem i u mnie to nie działały te przysięgi w kwestii niepalenia. Nie palę 15l. Tak to sobie nadal tłumaczę.

Wierzę że nie będę palił, a czy nie będę palił? Tego nie wiem.

Każdy jest inny i na każdego co innego działa. Trzeba samemu znaleźć sposób na siebie.

To prawda to Qrewsko trudne, ale do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.