Skocz do zawartości

Check lista dla mężczyzn


Rekomendowane odpowiedzi

Wyrzuciłbym 7, 16, 19. 23 uważam za humorystyczne.

Już tłumaczę 7: Dziewice CAŁY CZAS będą się zastanawiać jak to jest z innym i prędzej czy później sprawdzi, jednak bez Twojej wiedzy. Lepiej wziąć dziewczynę, która już wie "jak to jest" i nie ma potrzeby sprawdzać i kusić losu, więc jest gotowa na związek. Celujemy jednak w te z "małym przebiegiem" ?

Dodałbym jeszcze dwa punkty:

1. Nie jest rozwódką

2. Nie ma nieślubnych dzieci (lub z poprzednich małżeństw)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siódemka!!! jest na checkliście.

 

8e31898998_przypadeg.jpg

 

2 minuty temu, kosaa12 napisał:

Już tłumaczę 7: Dziewice CAŁY CZAS będą się zastanawiać jak to jest z innym i prędzej czy później sprawdzi, jednak bez Twojej wiedzy. Lepiej wziąć dziewczynę, która już wie "jak to jest" i nie ma potrzeby sprawdzać i kusić losu, więc jest gotowa na związek.

Wskaż na jakieś rzetelne badania zamiast dowodu anegdotycznego z nikąd czy własnych teoretycznych przypuszczeń ;)

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kosaa12 bzdura jakich mało, fakt że laska nie miała żadnego faceta automatycznie nie stanowi o tym, że jak nic prędzej czy później zacznie się sypać z ciekawości. Wszystko zależy od osoby, bo tym tokiem rozumowania, nie wiem kiego chuja niby rozwódka albo samodna madka miałaby Ci przeszkadzać, w końcu i jedna i druga już wie jak ten placek smakuje i jest mondra życiowo ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta lista to jakieś śmieszkowate i niespójne pierdolamento. Troszkę prawdy w tym jest, ale mix jest po prostu wesoły: Nie ma chorób psychicznych w rodzinie i nie chrapie i ma duuuże piersi, co to kurła za zestaw. ?

Wolę poradnik @Mosze Reda.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Imbryk

Na teście jest napisane kto jest twórcą.

Ale nawet jeśli to fejk w literaturze znaleźć można mnóstwo info na ten temat.

Proszę wybaczyć ale ja nie mam zamiaru być ignorantem.

 

Co do śmieszkowania podejrzewam, że to publikacja popularnonaukowa i specjalnie napisana w taki sposób aby trafiła do szerszego grona.

Przekaz jednakowoż się zgadza.

 

 

A tak swoją drogą proponuję zapytać Kiyosakiego co sądzi o dziewicach :D 

Edytowane przez Ksanti
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ta check lista to ogólne standardy, na które zwraca uwagę facet, ale jako wyznacznik w takiej postaci jak jest przedstawiona, nie brałbym jej na poważnie.

 

1. Piękno - gdyby była partnerka brzydka, to prawdopodobnie z taką osobą by się nie było, ale nadal jest to sprawa indywidualna, gdyż jest to pojęcie względne. Ogólne ramy wyglądu są podobne, ale szczegóły decydują o wyborze.

2. Wiek - każdy woli co innego, ja wolę bliską mi wiekiem, ale mam znajome, które chapały się na starszych, niby bardziej doświadczonych. Wychodziły na tym niezbyt dobrze m.in. brak zrozumienia w związku, różnice pokoleniowe, potrzeby, które zmieniają się wraz z wiekiem. A niby pieniądz rządzi światem.

3. Wzrost - sprawa indywidualna

4. Religia? Dla niektórych może jest wyznacznikiem, ale czy dla wszystkich?

5. Polska - od zawsze była multikulturowa. Słowianie - sclave, slaves, slaven - w skrócie niewolnik - Mieszko I traktował ludzi jako towar, do czasu - tak samo jak można mówić o rasie, w tym momencie robiąc test genetyczny może wyjść wynik, że jedni przodkowie pochodzili z Chin, a inni z Afryki. W sumie nie podobają mi się inne odcienie skóry, ale nadal - nie można stwierdzić co dokładnie trafi do gustu drugiemu człowiekowi. Wiadome jest, że starcie dwóch różnych światów, różnych kultur, które są całkowicie odmienne może być ciężkie w skutkach, ale nie musi.

6. Inteligencja inteligencji nie równa. Ja wyznaje filozofie wielopłaszczyznowej inteligencji - emocjonalnej, czysto technicznej, logicznej, wizualizacyjnej czy też nawet i językowej ? ?

7. Brak logiki - wiadomo świadczy to o charakterze drugiej osoby, ale jeśli poprzedni związek teraźniejszej partnerki był okey, to czemu mieliby sobie nie poświntuszyć w łóżku ? 

8. Logiczne w świecie, który rozwija się w takim tempie.

9. Każdy robi przecież to co chce, związek i małżeństwo to nie więzienie.

10. Hmmm, logiczne (w obydwie strony)? Co do braku zdolności - każdy ma jakieś i może je wykorzystać, jedni są może i niezbyt mądrzy, ale nadal mają jakąś cechę wartą swego np pracowitość, radość życia...

11. Marzenie wielu facetów. ?

12. Wybieramy jako faceci w pierwszym stopniu po wyglądzie, gdyby kobieta mi się nie podobała, to po co miałbym wodzić i okłamywać sam siebie ? Patrz 1. erotyzm i piękno łączy się w przypadku kobiet, chociaż do tego dorzuciłbym jeszcze wiele innych wartości, które także są potrzebne. 

13. A może mieć "chorom curke" ? 

14. Wspólny wieczór w ciągu tygodnia przy lampce wina nie jest zły :).

15. Patrząc na dzisiejsze pojęcie chorób psychicznych to co druga osoba na ulicy coś by mogła mieć :o - wybieramy na żonę kobietę, z którą jesteśmy jakiś czas, przez co jest możliwość wyboru, czy chce się być z taką osobą.

16. Preferencje indywidualne. Jedni wolą małe, inni duże.

17. Może kiedyś, świat się zmienia, poglądy też ewoluują.

18. W sumie kto nie potrafi ugotować wody na herbatę/kawę ? Czego chcieć więcej :P 

19. Szycie i dzierganie - umiejętność, która w dobie ciuchów za grosze jest niepotrzebna. Facet, który rozpruje koszule/garnitur szybciej kupi sobie nowe ubrania, niż spróbuje je ratować - skarpetki/bielizna wymieniana powinna być systematycznie. 

20. Kłóci się ? Nie narzeka ? Każdy czasem ma gorsze dni, każdy czasem chce też z siebie wyrzucić to i owo, to jeszcze nie jest nic złego :).

21. XXI w. Oszczędność ? Rozumiana, jako naturalne rozporządzanie majątkiem to podstawa życia w dostatku. Bycie księżniczką, która nie widzi świata poza najnowszymi trendami to już choroba psychiczna

22. Sprawa indywidualna, chociaż bycie grubym jest ogromnym zaniedbaniem siebie.

23. Ciekawe od czego się chrapie ? Może nie spełnienie punktu 22. to powoduje? Może od wciągania tabaki? 

 

Do tego by wiedzieć, czy kobieta nadaje się na idealną żonę potrzeba czasu, a nie testów, to się po prostu czuje. Każdy człowiek jest inny i to się (na szczęście) nie zmieni tak szybko. Check lista ta jest baaaardzo nacechowana szowinistycznie :)

 

Pozdrawiam :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.