Skocz do zawartości

Powitanie


Medrod

Rekomendowane odpowiedzi

@Medrod
Twoja dziewczyna pokazała Ci forum na którym obnażane są największe kłamstwa i manipulacje kobiet? Tak o po prostu? ?

To tak jakby w środku Drugiej Wojny Światowej Niemcy sami zaprosili Czerwony Krzyż na inspekcję w Oświęcimiu ☠️

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak drastycznego porównania bym nie użył. Nie zmienia to faktu, że pokazała mi wypowiedzi niektorych frustratów, którzy nie wiadomo czemu, brali za bardzo do siebie to, co ktoś napisał. Z drugiej strony pokazała kilka osób, które jakoś normalnie się wypowiadały bez jadu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Swietna sprawa jeśli to samo będzie w wątkach z dwóch percepcji. Tylko nie dawaj pisać poza rezerwatem ze swojego konta. To już V kolumna :D

 

Dobra - nie ma to tamto przyznawać się, która:

@Sinduriel?

@_oliv2407?
:D

Edytowane przez Exar
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Exar napisał:

Hej!

Swietna sprawa jeśli to samo będzie w wątkach z dwóch percepcji. Tylko nie dawaj pisać poza rezerwatem ze swojego konta. To już V kolumna :D

 

Dobra - nie ma to tamto przyznawać się, która:

@Sinduriel?

@_oliv2407?
:D

Spokojnie, każdy pisze na własny rachunek. Ogółem pokazała mi wątek z jakims ntech czy jakoś tak, który stwierdził, że jestem "jeleniem" :) aż się uśmiechnąłem. Swoje doświadczenie mam i chciałbym je na forum w pewnym stopniu przekazać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.