Skocz do zawartości

Fajne gry od Jarka, no..


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

Jarek jednocześnie mnie bawi i współczuję mu. Widząc w jakim środowisku dorastał, z jakimi zaburzeniami się urodził, jak był wychowywany przez samotną matkę oraz jakie pośmiewisko z siebie robi, cwaniakując dla odrobiny kasy. 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam historii tego Pana bo nie oglądam "chłopaków do wzięcia" ale ewidentnie widać że się zatrzymał intelektualnie w podstawówce.

Związkowo jest prawilny biały rycerz,kto wie może trafi tutaj :) 

 

Btw jeśli psa faktycznie oddał to powinien dostać hu** do dupy 

Edytowane przez Maninblack
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze 4 lata temu przed bożym narodzeniem. Razem ze znajomymi (towarzystwo mieszane). Zrobiliśmy wszytkie sezony jakie do tamtej pory wyszły. Naciskały bardzej panie. Niby dla beki itd. Jedne zaczęły kopać na fb, okazało się, że jedna gdzies z tamtych stron pochodzi.  I tak, tam ludze gadają, pamietam że to zgadzało się z paroma wypowiedzami jego mamy...

 

Ludzie którzy to krecą powinni dostać jakies zarzuty, zresztą to Ci sami od Mończyka czyli Ballady O Zabarwieniu Erotycznym. 

 

Po tamtych świętach nie wracam już do tego serialu. Tak mnie to co tam zobaczyłem poryło. To kurwa już od dawna nie jest śmieszne. Nie jest to dobrze oglądać nawet dla beki. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.