Skocz do zawartości

Chwila słabości.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam braci. Dziś w przypływie negatywnych emocji, odblokowałem byłą na Facebooku, mało brakło a bym napisał do niej jakąś głupią wiadomość. Spowodowane jest to chyba, długim no fapem i chęcią spuszczenia z krzyża. Trzymajcie kciuki żebym nie pękł bo było bardzo blisko, na złość nie mogę jej teraz zablokować przez 2 dni, mam nadzieję, że jak się połapie, że mnie widzi to nic nie napisze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Turop napisał:

Ja z nią, parę razy, ale przez nią. Już jakiś czas temu, ale przez parę dni miałem dziwne myślę, dziś pękło

Dobrze że guma nie pękła. 

 

Bracie @Turop weź dwie-trzy tabletki szwedzkiego suplementu Zwalse, następnie przeczytaj sobie i przemyśl  jeden z pierwszych rozdziałów książki lub bloga "The Rational Male", gdzie mowa o "Oneitis".

Jest również wersja polska.

 

@zuckerfreisłuszna uwaga, ale @Turop jest myślami jeszcze na etapie https://youtu.be/YKlbJnAGOHQ

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spowodowane nofapem ? No nie wydaje mi się. To te hormony chyba jeszcze w Tobie siedzą, bo chyba Ty ostatnio pisałeś temat o tym, że masz z tym problemy, a jak pomyliłem to wybacz. Walcz, walcz i jeszcze raz walcz, wygrać z samym sobą to jest największe osiągnięcie chyba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już jakieś 7 miesięcy temu swoją zablokowałem z 1.5 miesiąca po rozstaniu. Jeszcze nie miałem takiej sytuacji żeby w chwili słabości chcieć ją odblokować a było tych chwil trochę.

 

Zawsze sobie powtarzałem że nie i chuj bo będzie jeszcze gorzej i to działało. 

 

Też Ci radzę tak myśleć, nawet jak jest ciężko to myśl że jak ją odblokujesz to będzie jeszcze ciężej na sercu i to działa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, avceutyhh14 napisał:

Spowodowane nofapem ?

Brak dostępu do seksu. Gdybym do niej napisał na bank by się zgodziła na dymanko. I w tym problem jajka spuchniete to zamiast myśleć o sobie to człowiek rozkminia dziwne rzeczy z niby ok ten no fap, ale jednak z myślą, że miałbym seks z nią doprowadza do takich sytuacji. Jedyne co mnie ratuje to myśl, że wygrała by ze mną, i zapewne po seksie znowu zobaczył bym w jej oczach ten błysk triumfu nade mną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Turop napisał:
50 minut temu, avceutyhh14 napisał:

Spowodowane nofapem ?

Brak dostępu do seksu. Gdybym do niej napisał na bank by się zgodziła na dymanko. I w tym problem jajka spuchniete to zamiast myśleć o sobie to człowiek rozkminia dziwne rzeczy z niby ok ten no fap, ale jednak z myślą, że miałbym seks z nią doprowadza do takich sytuacji. Jedyne co mnie ratuje to myśl, że wygrała by ze mną, i zapewne po seksie znowu zobaczył bym w jej oczach ten błysk triumfu nade mną. 

To było pytanie retoryczne albo jeszcze się to inaczej nazywa, ale nie wiem. Usuń ją zewsząd jak możesz, to jest ratunek. No i poszukaj seksu gdzieś indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra puściło mnie, ale było słabo, audycja z ocal siebie o toksynach pomogła haha. I tak myślę, że to jest powiązane z no fapem. Dziś miałem jechać do takiej laski na miły wieczór, ale dowiedziałem się, że jest rolniczką ? i robi w ogórkach, później wyobrażałem sobie mojego penisa wyrywanego jak te ogórki z pola i czar prysł. Chyba zostanie diva. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.