Skocz do zawartości

Policjanci vs bardzo agresywna pani na plaży ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Pijanych madek z przerośniętym ego prawo nie dotyczy przecież w ich mniemaniu.

Wyjątkowe chamstwo i buta taj samicy, a wystarczyło się nie stawiać i mogło się skończyć na pouczeniu albo małym mandacie. 

Tak się kończy bezstresowe wychowanie z feminizmem. 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feminazim widać juz wchodzi za mocno niektórym! No ale z drugiej strony jak jest równouprawnienie i pani maDka rzuca się z łapami to rzeczone równouprawnienie powinno znieść zasadę "kobiet sie nie bije bo są słabsze" i napierdalanka powinna mieć zasady prosto z MMA :)

 

P.S. nie namawiam do agresji i przemocy, tylko głośno dywaguję.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety nawet kwiatkiem uderzyć nie można, jak to mówi matriks, ale kobieta uderzyć nie tylko kwiatkiem może jak najbardziej, bo ona rodzi dzieci.

 

Ta kobieta nie dość, że została złapana będąc pod wpływem alkoholu poniżej 21 roku życia, nie chciała podać policjantowi swoich danych, to jeszcze na niego nawrzeszczała, opluła i wobec niego oraz jego kolegi zastosowała przemoc. To wszystko nagrała kamera. Jakim to trzeba być imbecylem, aby coś takiego zrobić? W USA jest taka zasada, że z policjantem się nie kłóci, bo to pogarsza sprawę. Ona się teraz nie wywinie, ale mam nadzieję, że w ramach równouprawnienia otrzyma dokładnie taką samą karę jak facet na jej miejscu.

 

Piękny widok swoją drogą.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny obrazek, oglądając to czułem dreszczyk adrenaliny, że znajdą się tacy co rzucą się na policjantów w obronie "biednej kobiety" ale na szczęście jest po prawilnemu i dostała w łepetynę za niesubordynacje :DA tak nawiasem mówiąc można odnieść wrażenie, że jakby dać takiej broń do łapy to chyba by wszystkich pozabijała w pobliżu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MaxMen napisał:

Ale Psy też nie mają co robić tylko się przyp... do wypoczywających ludzi.  

Pani, będąc nieletnią i mając pod opieką dziecko, piła alkohol.
Początkowo grzecznie została poproszona o wylanie tegoż alkoholu. Uznała, że "skoro jezd madko, to jej siem prawo nie tyczy, masz ty dziecko, HÓJÓ???".

Weszła na ring, dostała w ryj.

 

Tak to wyglądało obiektywnie.

Natomiast z pktu widzenia damulki - "psy się dojebały, HÓJE, JP na 100%"...

No to teraz PDW/BSNT ?

 

  • Like 6
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu ujęcie jak dostaje w pusty łeb 

https://www.cnn.com/2018/05/28/us/new-jersey-beach-arrest/index.html

 

 

Z tego samego artykułu: 

Weinman was charged with two counts of aggravated assault on a police officer, aggravated assault by spitting at a police officer, disorderly conduct, resisting arrest, obstruction and with being a minor in possession of alcohol, according to a statement from the Wildwood Police Department.

 

A tu finał sądowy: Emily Weinman banned from Wildwood 1 year, pleads guilty in Memorial Day beach clash with police - https://www.inquirer.com/news/new-jersey/emily-weinman-wildwood-police-punch-video-assault-20190215.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce gdzie madki mają status niemal Bogini, coś takiego wątpię żeby przeszło, zaraz były by skargi, zażalenia :D

 

USA to inna bajka, oto przykład równouprawnienia z życia wzięty;

 

 

 

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 2
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mirek_handlarz_ludzmi dobrze zrozumiałem?

 

Sprawa na napaść itd itd przeciwko policjantom została umorzona?!

 

No to teraz sobie wyobraźcie co by było, jakby facet tak zareagował.

Wyrok jak nic.

 

Co do samego filmu.

??

 

Ten kwik ,,kłiiiiiiiii” i szok, że jak to tak. Mnieeee?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażacie sobie mieć coś takiego w domu? Głupia kłótnia skończyła by się pójściem na noże. Zdziwiłem się również, że żaden biały rycerz nie chciał oddać życia za damę i nie rzucił się na policjantów z nożem czy z czymś takim. Na pewno wielu w swoich pustych baranich łbach rozważało już taki scenariusz. 

 

Poza tym, obawiam się, że mogą ją zaprosić do jakiegoś lewackiego programu gdzie się rozpłacze i opinia publiczna zacznie protestować przeciwko brutalności policji i w ogóle jak tak można kobietę bić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie ładne, zadbane, filigranowe, delikatne ciałka

przyczepione do takich zakutych, durnych, przesiąkniętych jadem krzykliwych łbów.

 

Pani cała fajna, tylko ten łeb musi mieć w piachu albo na asfalcie żeby choć spróbować się z nią porozumieć. Ech, życie mnie mnie.

 

41 minut temu, Dodarek napisał:

Wyobrażacie sobie mieć coś takiego w domu? Głupia kłótnia skończyła by się pójściem na noże

Miałem, nie polecam.

Nawet stanowczo odradzałbym.

 

I ten bezczelny ryk "jestem kobietą!" 

 

Wyobrażacie sobie kolesia ktory płacze "jestem mężczyzną, nie wolno ci mnie w ten sposób bić, auaaaa, co ry robisz, duszą mnie, ratujcie!"

Policjant przyjebałby mu bez litości, a tu się z panią i tak delikatnie cacka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.