Skocz do zawartości

Artur Szpilka kolejny raz na deskach.


Rekomendowane odpowiedzi

Arturowi Szpilce znowu się nie udało, tym razem moim zdaniem został bardziej sponiewierany w ringu, niż podczas walki z Wilderem.

Odwagi do nowych wyzwań odmówić mu nie można, problemy są potem, głowa? brak motywacji, charakteru? a może umiejętności, jak myślicie?

Podejrzewam że po tej walce, pogrzebał już szanse na walki o najwyższe laury.

 

Spodziewałem się takiego wyniku, Chisora to jednak nie ta liga, na załączonym filmiku widać z jak potworną siłą wyprowadza ciosy.

 

 

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku mimo, że od walki z Kownackim nie przepadałem na Szpilką, tak w tej walce mu kibicowałem. Wyszło jak zawsze. Wkurwia mnie to w jakiej kondycji jest boks w PL. Słabo w amatorce, na zawodowym nie lepiej. Trzymają się tylko jednostki, a tak poza tym na arenach międzynarodowych jesteśmy brutalnie weryfikowani tak jak ostatnio Sulęcki.

Co do Szpiki, wg mnie to nigdy nie był prawdziwy ciężki, śledziłem go już na początkach kariery i miałem to samo zdanie. On jest za MAŁY na ciężką. Ma za cienką budowę na hewiwejt i potem są nokauty. Bomba i odcięcie. W cruser by zawojował, ale trzeba było myśleć o tym wcześniej, teraz rękawice na kołek bo to szkoda zdrowia. Jak się szanuje to zakończy kariere. btw. Szacun za wyjście do Chisory bo to przechuj, twardy cham, oglądałem wczoraj urywki z I i II walki z Whytem i już wiedziałem, że to się tak skończy, kupon mi chociaż wszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bulletproof napisał:

Wkurwia mnie to w jakiej kondycji jest boks w PL.

Nie tylko boks leży, ale i mieszane sztuki walki z małymi wyjątkami; Jan Błachowicz, Oleksiejczuk czy Jędrzejczak. Nasi ''miszczowie'' KSW zostali brutalnie zweryfikowani przez odpady z UFC.

W boksie to narazie Kownacki, ale moim zdaniem nie ma szans z kimś z dwójki Fury, Wilder, mimo że kibicuje Adasiowi, to nie ta liga.

Polacy mają to do siebie że się szybko wypalają psychicznie, tak jest ze Szpilką, tak było z Gołotą, mam wrażenie że czasami po prostu nie wierzą w to że mogą to osiągnąć.

 

4 minuty temu, bulletproof napisał:

On jest za MAŁY na ciężką. Ma za cienką budowę na hewiwejt i potem są nokauty.

No nie do końca, warunki fizyczne jak zauważyłeś ma lepsze niż Mike Tyson, czy Evander Holyfield, który podczas swojej kariery rzadko przekraczał wagę 100 kg.

Szpilce brakuje umiejętności,l ma słabo szczękę.

 

5 minut temu, bulletproof napisał:

Chisory bo to przechuj, twardy cham

Chisora jest potwornie silny, popatrz na jego plecy, siłę ciosów, a pozatym postawił wysoko poprzeczkę Kliczko podczas ich walki.

Moim zdaniem w najbliższym czasie to Tyson Fury będzie rządził w ciężkiej, zdetronizuję Wildera, ciekawy jak dla mnie jest Ruiz jr, no i nie można zapominać o Joshua, Usyk i Whyte.

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wczoraj, ta adrenalina, po 1 rundzie nie wyglądało źle, ale w drugiej jak mu odcieło prąd na stojąco myślałem, że umarł. Podobno nie pamięta NIC z walki, w PL może jeszcze powalczy, jak nie to zostaje KSW i fame MMA, z głodu nie umrze, ale tak się zastanawiam, gdyby nie za wcześniej z Wilderem, może trochę inaczej potoczyło by się to wszystko, teraz po ptakach, jedyna nadzieja jak narazie  Adaś  Kownacki. 

Edytowane przez Turop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było do przewidzenia. Osobiście obstawiałem, że skończy się w trzeciej rundzie. 

Szpilka padał na deski z kelnerami już na początku kariery a co dopiero Chisora, który kiedyś zaliczał się do czołówki. To musiało się tak skończyć.

Git wziął walkę bo to była ostatnia taka szansa, żeby przytulić ładny czek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie hejt! Nie nienawidzę A. Szpilki. On - cała jego postać mnie po prostu śmieszy i rozbawia. Nic na to nie poradzę.

Adam Kownacki to normalny chłopak i za niego trzymam kciuki.

Andy Ruiz też nie wygląda, a potrafi boksować na najwyższym poziomie. 

 

Szpilkę widziałbym w pojedynku z Najmanem, byłaby beka xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje, że ta waga to nie dla niego. Zobaczymy co będzie dalej. Kownackiego obserwuję jak mało kto o nim słyszał w Polsce. (Mam jakaś taką wewnętrzną dumę z tego.)  Kownacki boksuje niewygodnie dla rywala. Bardzo lubię go oglądać. No zobaczymy co z Arturem. Ale to chyba koniec. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.