Skocz do zawartości

Dziewczyna z kompleksami


Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie powinieneś poświęcać swojego życia na naprawę kogoś. Możesz jej pomóc teraz, jako kolega, jeżeli czujesz taką potrzebę, i jeśli potrafisz:

 

- nie wpakować się znów w związek, również z poczucia winy

- dać jej do zrozumienia, że nic za tym nie stoi, czyli nie robić jej nadziei

- nie wpakować się w pukanie jej

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Aderix napisał:

Kiedyś byłem z dziewczyną z trudną przeszłością i kompleksami, Zastanawiam się czy jak się rozstaliśmy, Nie powinienem o nią walczyć. Sam wszystko zepsułem ale czasem mam wątpliwość oraz mi się śniła kilkakrotnie. Co tym myślicie.

Kiedyś czyli kiedy ? Jesli to było dawno i raptem Cię ruszyło sumienie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj uważnie.

 

To syndrom ratownika - każdy chce mieć poczucie spełnienia, tego, że czyni dobrze.

 

Ale to ułuda.

 

Miałem, sprawdziłem.

 

W relacjach D-M sprawdza się zasada "im lepiej tym gorzej". Im lepiej ma pancia, tym gorzej dla Ciebie.

 

Dałem jej telefon, na którym umawiała się na zdrady, dałem jej samochód, który rozbiła jadąc do gacha, dałem jej mieszkanie, z którego wyruszała do drugiego, w końcu wziąłem ją jak była bezrobotna, pomogłem znaleźć pracę, a jak pojawiły się pieniądze, to zaczęło się kastrowanie mnie - w końcu mogła przecież sobie pozwolić na więcej.

 

Jak nie miała nic, wszystko było jak w bajce. Dlatego - im lepiej tym gorzej. 

 

Nie licz na jakąkolwiek wdzięczność, honor czy sprawiedliwość.

 

Cokolwiek zrobisz, nic znaczyć nie będzie.

Edytowane przez alfa_sralfa
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczucie winy to najgorszy doradca, a laska z kompleksami to potencjalna mina, .... szczelnie to o niskim poczuci wartości, bo tanio i łatwo się dowartosciowują na innych facetach. Takie szare ciche myszki, zapruszone okularnice z lekka nadwagą to dobiera są ruchadła.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem Trollem a rozstałem się z nią jakiś rok temu i po prostu czasem mam wątpliwości czy dobrze zrobiłem, A wszedłem na forum, Przypadkiem i zobaczyłem że jest tutaj pełno ciekawych,mądrych spostrzeżeń. Więc postanowiłem wrzucić post żeby poradzić się osób bardziej doświadczonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Aderix napisał:

byłem z dziewczyną z trudną przeszłością i kompleksami,

Czytaj z zaburzeniami psychicznymi. 

9 godzin temu, Aderix napisał:

Zastanawiam się czy jak się rozstaliśmy, Nie powinienem o nią walczyć.

Raczej zablokować wszędzie gdzie się da i unikać jak ognia. Żeby nie rozwalić sobie psychiki. 

Jej tylko terapia może pomóc, co i tak nie zawsze się udaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego nie rozumiesz...o co chcesz walczyć ? Nie wyszło .... widocznie to nie ta, nie wchodzi się do tej samej wody dwa razy, jak nie wyszło teraz to w przyszłości tym bardziej.....daj se spokój, minie ci w ciągu pierwszego miesiąca, a jak wyjdziesz się zabawić to w ciągu tygodnia....

Życie to nie bajka o ratowaniu księżniczki z łap smoka.... ty nie jesteś księciem na białym rumaku ....i nie będziecie żyć długo i szczęśliwie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.