Skocz do zawartości

Stream na żywo ze mną na kanale "Marek Kotoński Live". Zapraszam serdecznie...


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś z Państwa chce ze mną pogadać przez telefon, uzyskać jakąś poradę (jeśli będę potrafił), to zapraszam ok. godz. 17-ej na stream na kanale https://www.youtube.com/channel/UCXOjkNTnKlq-voj0WTCKq7w/videos?view_as=subscriber

 

Przy okazji zastanawiam się nad donejtami, czy ktoś z forum zna się na tym, i mógłby na szybko pomóc mi je uruchomić?

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Stream na żywo ze mną ok. godz. 19-ej, zapraszam. Mają być donejty czy nie?

Marek ustaw te donejty i jak już będziesz miał tę kwestię ogarniętą,to ja proponuję (myślę że w imieniu szerszej gawiedzi również) abyś po tak długiej pauzie z alko zrobił u siebie przed biurkiem imprezę i puścił patostreama. Myślę że w Twoim wykonaniu byłby to najbardziej kulturalny patostream i ciekawe widowisko. Ludzie lajkujcie posta-niech Marek widzi że chcemy chociaż raz, tak dla fanu takiego streama, a co? raz się żyje Marek!!!!!

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Stream na żywo ze mną na kanale "Marek Kotoński Live". Zapraszam serdecznie...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.