Skocz do zawartości

Stream na żywo ze mną na kanale "Marek Kotoński Live". Zapraszam serdecznie...


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Marek Kotoński napisał:

odbędzie się króciutki stream

Może być krótki jak i długi byle był zarejestrowany, by można go było potem obejrzeć. Kurde nie każdy ma możliwość a czasem dzwonią bardzo ciekawi ludzie a ich doświadczenia, życiowa wiedza są mega wartościowe.

Edytowane przez Feniks8x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
13 godzin temu, Mosze Red napisał:

Zapraszam na strim

Kto, tak jak ja, nie zdążył lub zapomniał o wczorajszym streamie?

 

Panowie, moim zdaniem dobrze byłoby zrobić jakieś porządne powiadomienia, na YT bodajże są takie specjalne na premierę danego filmu/streama, które można sobie kliknąć i wtedy odpowiednio wcześniej przychodzi na maila przypominajka. Dodatkowo jakąś belkę u góry na forum oczojebną, że na bank odbędzie się stream tego i tego, o tej i o tej.

 

A zarchiwizowane streamy można by trzymać na samiectv z dostępem za smsa 9 zł + vat. To jest biznes Panie, kuuurła. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Feniks8x napisał:

A zarchiwizowane streamy można by trzymać na samiectv z dostępem za smsa 9 zł + vat. To jest biznes Panie, kuuurła. :P

Popieram, szczególnie że jak streamy mają być w środy i niedziele to mnie nigdy nie będzie bo mam trening... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Feniks8x napisał:

Panowie, moim zdaniem dobrze byłoby zrobić jakieś porządne powiadomienia, na YT bodajże są takie specjalne na premierę danego filmu/streama, które można sobie kliknąć i wtedy odpowiednio wcześniej przychodzi na maila przypominajka. Dodatkowo jakąś belkę u góry na forum oczojebną, że na bank odbędzie się stream tego i tego, o tej i o tej.

 

Racja, ale czasem nie będę mógł zrobić streama i wtedy oszukam ludzi. Tego się obawiam.

 

7 godzin temu, radeq napisał:

Popieram, szczególnie że jak streamy mają być w środy i niedziele to mnie nigdy nie będzie bo mam trening... 

Do 2 w nocy w niedzielę masz trening? :)

 

6 godzin temu, Analconda napisał:

Ja oczywiście znowu zasnąłem nawet nie wiem kiedy, jak ktoś coś do mnie pisał a ja przestałem odpisywać (bo z kimś rozmawiałem) to sorry, nie chamstwo a zmęczenie.

Nie zauważyłem, półtorej godziny gadałem z Rocketem i niby patrzyłem ale bez świadomości większej :) Mógłbyś sobie avatar zrobić jakiegoś Boa z odbytem zamiast paszczy, byłoby pod zajebisty nick ?

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Marek Kotoński napisał:

czasem nie będę mógł zrobić streama

Zgadza się. Dlatego też napisałem, gdy na bank będziesz wiedział. Widziałem, że wiele osób stosuje te powiadomienia premierowe i całkiem fajny daje to efekt 'oczekiwania' już przy zwykłych filmach. (gdy ktoś dość rzadko cokolwiek wstawia) :) 

 

22 godziny temu, Marek Kotoński napisał:

Do 2 w nocy w niedzielę masz trening?

Myślę, że może to być trening prostych równoległych z jakąś niewiastą. Wiesz o co chodzi. :D

Nasze chłopaki też czasem to trenują. Zazwyczaj właśnie w tych godzinach.

 

22 godziny temu, Marek Kotoński napisał:

półtorej godziny gadałem z Rocketem

Kurde już żałuję, że totalnie zapomniałem/coś innego wyprowadziło mnie z pamięci o streamie.

Pomyśl poważnie nad odpłatnym dostępem do archiwalnych streamów Wodzu, a jak nie bardzo ten pomysł to o udostępnieniu linków dla zaufanych braci z mininum 10 miesięcznym stażem/jakąś znaczną wpłatą na forum na przykład. :)

Edytowane przez Feniks8x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to było, ale mnie z lekka irytuje jak guru podczas rozmowy z kimś przez telefon robi przerwę i dziękuję za denejty. Może lepiej byłoby po skończonej rozmowie podziękować paru na raz.

@vand  Dzwoń ja dzwoniłem dwa razy, fajnie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Stream na żywo ze mną na kanale "Marek Kotoński Live". Zapraszam serdecznie...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.