Skocz do zawartości

Stream na żywo ze mną na kanale "Marek Kotoński Live". Zapraszam serdecznie...


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, trop napisał:

zlituj się

hehe oczywiście przedwyborczy, agitacyjny, prawilny stream musi być, nie ma to tamto. ;)

Kuuurła kiedyś to było, każdy, nieznajomy numer dzwonił i były fajne rozmowy, a teraz się ludzie wstydzą i weź tu @trop nawijaj makaron tyle godzin samemu.

 

Co do łapek w górę zrobiłbym krótko, konkret - nie będzie minimum tysiąca łapek pod poprzednim lajwem nie będzie strima kolejnego. Patrz np. Ator jak sobie gawiedź wychował, łapek dzięki temu ma liczone w tysiącach. Ludzi jednak trzeba ostro za mordę chwycić dopiero coś z siebie dadzą. Żadne gadki-szmatki-upominania. Tak więc dziwisz się trop, że mu się nie chce? Ja się nie dziwie.

 

Dzisiaj stream to ryzykowna sprawa. hejteły nie spią i były by prowokacje do złamania ciszy. A wiesz sam jak na flow'ie Marka łatwo wkręcić w jakiś temat, bo lubi pogawędzić. :)

Edytowane przez Feniks8x
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Stream na żywo ze mną na kanale "Marek Kotoński Live". Zapraszam serdecznie...

Bracia, dziś między 21-ą a 22-ą zapraszam na lajwa. Będzie krótko, bo jestem mega zmęczony.

@trop @Feniks8x @Boromir @Patton @Quo Vadis? @Esmeron

 

Zapraszam, chętnie pomogę komuś jeśli będę potrafił. 

 

W ciągu myślę godziny, będzie nagranie na radio samiec2 jak wyglądają moje nowe regały na książki i troszkę przemeblowałem swój pokój. Może ktoś udzieli rady jak to dalej pociągnąć, bo nie wiem już co dalej.

  • Like 3
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
16 godzin temu, .LaRs napisał:

Spokojnie, zdążysz jeszcze się nauczyć

Poprzednim razem też sobie tak Maro mówił i zostało mu 5 dni przed maturą do nauki.

 

Serio Panowie, to zbyt ważna sprawa do ogarnięcia, żeby teraz męczyć o streamy.

Macie ponad 6 godzin materiału z poprzedniego live. Po zdanej maturze będzie w brud streamów. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie stream to dla mnie spore wyzwanie. Raz że czas - kilka godzin. Dwa - jestem po tym koszmarnie zmęczony i wyeksploatowany, dwa dni w plecy. 

 

Często jest też tak, że stream atakują hejterzy, dostaję bluzgi na sms, dzwonią nieznane numery i tak jak ostatnio - ja robię streama a straumatyzowany rzekomo przeze mnie, biorący leki na depresję (przeze mnie) Awięc zaśmiewający się do łez ze swojego "kata" z setkami ludzi.

 

A po wszystkim pretensje że komuś nie odpisałem, ktoś dostał warna czy bana, i w sumie za tyle wysiłku i pracy dostaję tylko oskarżenia.

 

I jak o tym pomyślę, to wolę coś poczytać, obejrzeć albo zwyczajnie odpocząć a nie szarpać się.

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Ogólnie stream to dla mnie spore wyzwanie. Raz że czas - kilka godzin. Dwa - jestem po tym koszmarnie zmęczony i wyeksploatowany

Chyba tu tkwi problem - praca męczy a zabawa nie - o co chodzi - o to, że może jest jakiś błąd w prowadzeniu streama. Czyli zamiast właśnie odpoczywać bawiać się przy tym to energia idzie w przeciwną stronę czyli jest mniej rozrywki niż pracy.

 

Odpowiadasz na pytania, pokazujesz książki które kupiłeś ostatnio ostatni raz - to wymaga wysiłku.

 

Kiedyś mówiłeś o streamach tematycznych - może warto spróbować by wysiłek zastąpić rozrywką. 

Edytowane przez Analconda
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.