Skocz do zawartości

Stream na żywo ze mną na kanale "Marek Kotoński Live". Zapraszam serdecznie...


Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, trop napisał:

Pany, dziś lajwik urodzinowy Marka!!! Obecność obowiązkowa!!

Spoko będę do zobaczenia?

W dniu 24.12.2020 o 22:24, Mosze Red napisał:

Strim: 

 

 

Fantastyczny live kto nie był niech żałuje?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 13.03.2021 o 10:57, Boromir napisał:

Marek czyta fajne książki, mógłby ktoś podać autorów oraz tytuły tych książek, co są pokazywane na strimie ? Byłbym wdzięczny :)

Ostatnio pokazywał chyba książkę Anthonnego Robinnsa oraz Davida Hawkinsa, tytułów nie wiem jakie polecał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba na ostatnim lajwie pokazywał książkę ,,Technika uwalniania" Hawkinsa oraz ,,Nasza moc bez granic" Anthony Robbins, choć nie jestem pewien. Ja ogólnie czytałem ,, Obudź w sobie olbrzyma" Robbinsa, ponad 500 stron i nie przypadła mi do gustu. Nie przepadam za couchami sukcesu. Zresztą, zobacz jak Robbins wygląda, 2 metry wzrostu, dobrze zbudowany, symetryczna twarz męska, w dodatku niski głos 😆. Nie wspominając o ogromnym majątku. Taki gościu będzie wmawiał pierdoły Januszom niskim z wąsem, że mogą wszystko 😂

Jak chcesz mogę od siebie dodać parę książek, które według mnie warto przeczytać, które znajdują się w mojej topce. Są to jednak książki o różnej tematyce, trochę historii, psychologia ewolucyjna, ateizm, itd.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
5 minut temu, BRK275 napisał:

W najnowszym filmie dt. matury, na wstępie masz wyjaśniany powód usunięcia filmu. Pozdro

A dzięki Brachu. Kurde rzeczywiście lipa i cały stream poooszedł, bo ktoś się nie mógł ogarnąć na czacie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dziś na 78,347% odbędzie się lajw na kanale Radio Samiec2, informuję jeśli ktoś z Państwa byłby zainteresowany taką formą kontaktu ze mną.

 

Jeśli czas, stan zdrowia i energii pozwolą, chętnie komuś pomogę w sprawach trudnych, o ile tylko będę potrafił. Prywatnie z braku czasu i energii już nie pomagam, ale na lajwie bardzo chętnie, oczywiście bezpłatnie.

 

Postaram się też odebrać kilka telefonów, chociaż wolałbym nie za wiele - telefon przy głowie, 20 minut i zaczynam czuć się fatalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.