Skocz do zawartości

Stream na żywo ze mną na kanale "Marek Kotoński Live". Zapraszam serdecznie...


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
11 godzin temu, trop napisał:

@Mosze Red Przyszedłem do domu teraz, chciałem obejrzeć lajwa a tu niedostępny.😐 Skasowany? Czy jakiś błąd u mnie? Nie ma ktoś może nagranego?

 

Już jest, youtube zablokował jak zwykle, trzeba było podziałać żeby odblokowali.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński Nie przejmuj się tym, stali radiosłuchacze i osoby Ci przychylne to zrozumieją.

Kolejna sprawa masz prawo się wygadać i wyrzucić z siebie negatywne emocje, do których doprowadzili cię hejterzy.

Mam nadzieje brachu, że w końcu wymiar sprawiedliwości ukarze ich a ty odetchniesz z ulgą.

Udanej podróży i spotkania z braćmi, siostrami😉👊

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Iceman84PL napisał:

@Marek Kotoński Nie przejmuj się tym, stali radiosłuchacze i osoby Ci przychylne to zrozumieją.

Kolejna sprawa masz prawo się wygadać i wyrzucić z siebie negatywne emocje, do których doprowadzili cię hejterzy.

Mam nadzieje brachu, że w końcu wymiar sprawiedliwości ukarze ich a ty odetchniesz z ulgą.

Udanej podróży i spotkania z braćmi, siostrami😉👊

 

Dziękuję Brachu :)  Idę w kimę, jutro we Wrocławiu o 13-ej rozprawa z jakże zacnym gentlemanem 😆

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Bracia, zapraszam dziś na Sylwestrowego lajwa, jak zwykle na kanale Radio Samiec2.

 

Dziś będę naciskał na rozmowy telefoniczne z wami, ponieważ przyjemniej jest mi gadać z fajnymi ludźmi niż ciągle lecieć monologiem.

 

Jeśli komuś mogę pomóc dobrą radą, to zapraszam serdecznie, oczywiście wszystko bezpłatne.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.