Jump to content

Stream na żywo ze mną na kanale "Marek Kotoński Live". Zapraszam serdecznie...

Recommended Posts

• Replies 397
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Marek Kotoński Bardzo udany stream. @Quo Vadis? Bardzo dobra moderacja.   Donejty (uśredniając): 1200 pln/4h=300pln/h Psycholog bierze mniej więcej 150 pln/h   Sugestia:

Bracia, dziś między 21-ą a 22-ą zapraszam na lajwa. Będzie krótko, bo jestem mega zmęczony. @trop @Feniks8x @Boromir @Patton @Quo Vadis? @Esmeron   Zapraszam, chętnie pomogę komuś jeśli

Niestety nie.   Po takim lajwie zdycham cały dzień, a w środę rozprawa, dwie doby bez snu, muszę być maksymalnie wypoczęty.

21 minut temu, trop napisał:

Pany, dziś lajwik urodzinowy Marka!!! Obecność obowiązkowa!!

Spoko będę do zobaczenia?

W dniu 24.12.2020 o 22:24, Mosze Red napisał:

Strim: 

Fantastyczny live kto nie był niech żałuje?

• Like 1
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Marek czyta fajne książki, mógłby ktoś podać autorów oraz tytuły tych książek, co są pokazywane na strimie ? Byłbym wdzięczny :)

W dniu 13.03.2021 o 10:57, Boromir napisał:

Marek czyta fajne książki, mógłby ktoś podać autorów oraz tytuły tych książek, co są pokazywane na strimie ? Byłbym wdzięczny :)

Ostatnio pokazywał chyba książkę Anthonnego Robinnsa oraz Davida Hawkinsa, tytułów nie wiem jakie polecał

Godzinę temu, MarkoBe napisał:

tytułów nie wiem jakie polecał

Marek fajne książki czyta, podaj tytuł, albo zdobądź :0 Proszę cię :)

Chyba na ostatnim lajwie pokazywał książkę ,,Technika uwalniania" Hawkinsa oraz ,,Nasza moc bez granic" Anthony Robbins, choć nie jestem pewien. Ja ogólnie czytałem ,, Obudź w sobie olbrzyma" Robbinsa, ponad 500 stron i nie przypadła mi do gustu. Nie przepadam za couchami sukcesu. Zresztą, zobacz jak Robbins wygląda, 2 metry wzrostu, dobrze zbudowany, symetryczna twarz męska, w dodatku niski głos 😆. Nie wspominając o ogromnym majątku. Taki gościu będzie wmawiał pierdoły Januszom niskim z wąsem, że mogą wszystko 😂

Jak chcesz mogę od siebie dodać parę książek, które według mnie warto przeczytać, które znajdują się w mojej topce. Są to jednak książki o różnej tematyce, trochę historii, psychologia ewolucyjna, ateizm, itd.

• Like 1
  • 1 month later...
Posted (edited)

Był stream, nie ma streama. Kurła, czemu usunęłeś? Za dużo coś chlapnąłeś pewnie. 😜

Przy sobocie, po robocie.. no proszę Cię. ;)

Edited by Feniks8x
14 minut temu, Feniks8x napisał:

@Marek Kotoński był stream, nie ma streama. Kurła, czemu usunęłeś? Za dużo coś chlapnąłeś pewnie. 😜

Przy sobocie, po robocie.. no proszę Cię. ;)

W najnowszym filmie dt. matury, na wstępie masz wyjaśniany powód usunięcia filmu. Pozdro

5 minut temu, BRK275 napisał:

W najnowszym filmie dt. matury, na wstępie masz wyjaśniany powód usunięcia filmu. Pozdro

A dzięki Brachu. Kurde rzeczywiście lipa i cały stream poooszedł, bo ktoś się nie mógł ogarnąć na czacie.

• Like 1

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.