Skocz do zawartości

Stream na żywo ze mną na kanale "Marek Kotoński Live". Zapraszam serdecznie...


Rekomendowane odpowiedzi

Czy jakiś mądrzejszy w temacie wytłumaczy jak uczestniczyć w Stream-ie,

bo jak tu pogadać z innymi jak tak wszystko zapierdziela z boku że nie mogę doczytać,

a jak odpowiedzieć, na czym w ogóle to polega?

 

Jak by ktoś coś.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdolfJak rozpocznie się stream to Mosze Red wstawi tu link jak zawsze. A jak nie wstawi to ja wstawie i Cie zawołam. Sprawa jest prosta - klikasz link, włącza się youtube i już możesz pisać z nami i rozmawiać z Markiem o ile jesteś zalogowany na youtubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adolf wbijasz na ten kanał https://www.youtube.com/channel/UCXOjkNTnKlq-voj0WTCKq7w/featured?view_as=subscriber

 

Jak zacznie się strim to wyświetli się okienko takie samo jak przy dowolnym filmie na youtube, klikasz i oglądasz tyle, że transmisja leci na żywo.

 

Z prawej strony jest chat, na którym możesz pisać z innymi jeśli masz konto na youtube.

 

Jeśli nie masz konta lub nie chce ci się go zakładać dalej swobodnie możesz oglądać,  Marek odbiera też telefony od widzów, numer będzie podawany na chacie od czasu do czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukochani Radiosłuchacze.

 

Uprzejmie informuję, że dziś ok. godz. 21-ej odbędzie się ze mną LIVE na kanale Marek Kotoński Live.

 

Będzie można do mnie zadzwonić, a osobom które znam i które udzielają się w naszej społeczności, z radością postawię tarota w ważnych, życiowych sprawach, żeby się odwdzięczyć. Po co wydawać kilka stów o oszustów, gdzie wróżba się nie spełni? U mnie natomiast się spełnia, jak zapewne Państwo pamiętają z poprzednich lajwów, co i mnie mocno dziwi...

 

Informuję też że lajwa nie będzie można później obejrzeć, będzie od razu ukryty po emisji. Zapraszam serdecznie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Marek Kotoński napisał:

odbędzie się ze mną LIVE

Możesz zbiórkę zrobić na tą nową kartę graficzną, którą chcesz kupić.

 

Twoją istniejącą polecam wystawić na allegro, bo to też zaszczyt dla niejednego na pewno mieć grafę swego ulubionego youtubera/autora/lektora od audycji.

 

Moje zdanie jest takie, że nie warto pchać się aż w 2080 wystarczy spokojnie 2070 super, bo dopłata do wyższego modelu nie jest nieadekwatnie duża do małego przyrostu wydajności. (kilka procent mniej ale za to ok. aż 500 pln różnicy w cenie)

Edytowane przez Feniks8x
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Stream na żywo ze mną na kanale "Marek Kotoński Live". Zapraszam serdecznie...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.