Skocz do zawartości

Stream na żywo ze mną na kanale "Marek Kotoński Live". Zapraszam serdecznie...


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, WolfSkin napisał:

proponuję (myślę że w imieniu szerszej gawiedzi również) abyś po tak długiej pauzie z alko zrobił u siebie przed biurkiem imprezę i puścił patostreama. Myślę że w Twoim wykonaniu byłby to najbardziej kulturalny patostream i ciekawe widowisko.

Chyba na starym kanale było coś takiego, Marek nagrywał z jakimś młodzieniaszkiem który coś trenował. Niby cola zero, ale klimat się mocno zmieniał :D

3 godziny temu, WolfSkin napisał:

proponuję (myślę że w imieniu szerszej gawiedzi również) abyś po tak długiej pauzie z alko zrobił u siebie przed biurkiem imprezę i puścił patostreama. Myślę że w Twoim wykonaniu byłby to najbardziej kulturalny patostream i ciekawe widowisko.

Chyba na starym kanale było coś takiego, Marek nagrywał z jakimś młodzieniaszkiem który coś trenował. Niby cola zero, ale klimat się mocno zmieniał :D

3 godziny temu, WolfSkin napisał:

proponuję (myślę że w imieniu szerszej gawiedzi również) abyś po tak długiej pauzie z alko zrobił u siebie przed biurkiem imprezę i puścił patostreama. Myślę że w Twoim wykonaniu byłby to najbardziej kulturalny patostream i ciekawe widowisko.

Chyba na starym kanale było coś takiego, Marek nagrywał z jakimś młodzieniaszkiem który coś trenował. Niby cola zero, ale klimat się mocno zmieniał :D

 

Stream z donejtami to bardzo dobry pomysł.

3 godziny temu, WolfSkin napisał:

proponuję (myślę że w imieniu szerszej gawiedzi również) abyś po tak długiej pauzie z alko zrobił u siebie przed biurkiem imprezę i puścił patostreama. Myślę że w Twoim wykonaniu byłby to najbardziej kulturalny patostream i ciekawe widowisko.

Chyba na starym kanale było coś takiego, Marek nagrywał z jakimś młodzieniaszkiem który coś trenował. Niby cola zero, ale klimat się mocno zmieniał :D

 

Stream z donejtami to bardzo dobry pomysł.

3 godziny temu, WolfSkin napisał:

Marek ustaw te donejty i jak już będziesz miał tę kwestię ogarniętą,to ja proponuję (myślę że w imieniu szerszej gawiedzi również) abyś po tak długiej pauzie z alko zrobił u siebie przed biurkiem imprezę i puścił patostreama. Myślę że w Twoim wykonaniu byłby to najbardziej kulturalny patostream i ciekawe widowisko.

Chyba na starym kanale było coś takiego, Marek nagrywał z jakimś młodzieniaszkiem który coś trenował. Niby cola zero, ale klimat się mocno zmieniał :D

 

Stream z donejtami to bardzo dobry pomysł.

 

 

 

 

PS proszę o moderację o ogarnięcie, coś mi się zacięło i rozmnożyło treść posta.

Edytowane przez Imiennik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baros napisał:

Tylko kilka osób dopytywało czy to na pewno Pan Rafał dzwoni, a reszta słuchała z niedowierzaniem.

Tu Marek bardzo przytomnie poprosił pana Rafała o udowodnienie czy to naprawdę on, czy ktoś się nie podszywa.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński Bardzo udany stream.

@Quo Vadis? Bardzo dobra moderacja.

 

Donejty (uśredniając): 1200 pln/4h=300pln/h

Psycholog bierze mniej więcej 150 pln/h

 

Sugestia:

Wg mnie jest głód publiki na streamy.

 

Stream raz w tygodniu. Regularnie i punktualnie.

Niedziela (wtedy jest najwięcej aktywnych ludzi na forum w tyg i w internecie) godz 19, czas trwania 3-4h (max). Kończysz o 23, ludzie idą spać.

Donejty włączone

Byćmoże jakieś licytacje podczas streamu (książki, sygnety etc)

Niech będzie tych donejtów 600 pln za każdym razem. Miesięcznie jest 2400pln DODATKOWEGO dochodu.

 

Plusy: nie musisz edytować, wklejać zdjęć etc (jak w audycjach). No i nie oddajesz swojej wiedzy ani czasu za darmo.

       Można brać ciekawsze tematy z forum.

 

 

  • Like 8
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za udział w streamie. Było jak zwykle - bardzo kulturalnie, serdecznie, miło, dzwoniący to ekstraklasa. To bardzo mile spędzony czas, mam satysfakcję że mogłem komukolwiek pomóc i liczę że będę mógł na następnych lajtach jeszcze lepiej i więcej pomóc, wesprzeć, może rozweselić jak się uda.

 

@TheFlorator łączny zarobek po potrąceniu prowizji przez firmę, czyli to co dostanę "na łapę" to 1497,88 PLN. Od tego odjąć haracz dla US i reszta do kieszeni. W ogóle nie liczyłem na pieniądze, jestem zaskoczony że tyle się uzbierało. 

 

Dla mnie liczy się to, że lubię pogadać i pomóc, przy okazji się też uczę być coraz lepszy w pomaganiu, pieniądze to rzecz drugorzędna. 

 

5 godzin temu, Imbryk napisał:

Ciekawy stream!

Marek nieźle ogarnia rozmowy, smsy i donejty.

Super że pan Rafał zadzwonił.

 

Hahah a właśnie Marek rozmawia z panem Łosiem i panią Makrelą o małżeństwie, dobre:)

Jestem fanem Pana Rafała, uważam że robi niezwykle cenną i ważną robotę dla Polski i ludzi. Wiele też zaryzykował, poruszając takie tematy. Powinien mieć kilkaset tysięcy subów - i może kiedyś je zdobędzie? Daj Panie dobry Boże!

 

4 godziny temu, Quo Vadis? napisał:

Jest super, zapraszamy, kto jeszcze się ociąga.

Dzięki że pilnowałeś porządku na lajcie, były jakieś wjazdy hejterów? Raz tylko widziałem że ktoś mnie lżył, jakoś spojrzałem przypadkiem.

 

4 godziny temu, Imbryk napisał:

Tu Marek bardzo przytomnie poprosił pana Rafała o udowodnienie czy to naprawdę on, czy ktoś się nie podszywa.

Po tym pytaniu do Pana Rafała kapnąłem się, że nawet jak ktoś się podszywa, to w niczym mi to nie grozi. Ale i tak Pan Rafał potwierdził na fejsie swoją tożsamość, więc miałem już 100% pewności.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stream był super. @Marek Kotoński nie włączająć donejtów na streamie pozbawiasz fanów szybkiej możliwości wynagrodzenia Twojej pracy. Datki na streamach są lepsze niż jakiekolwiek inne, bo widać żywą osobę, widać mimikę człowieka, dziękujesz za to. Jest budowana lepsza więź z fanami. 

Wiesieńką na torcie tego streama był telefon Pana Rafała, który jak zawsze z klasą się wypowiadał.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek kiedy zaczyna się rozmowa z Rafałem chodzi mi o czas :). 

 

Co to streama był na poziomie. Raz w tygodniu niedziela 18-19 to dobra pora. Ludzie przeważnie w niedzielę odpoczywają po tygodniu pracy więc i widownia będzie spora. Donejty to bdb pomysł już dawno powinny być wprowadzone. 

7 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

Dla mnie liczy się to, że lubię pogadać i pomóc, przy okazji się też uczę być coraz lepszy w pomaganiu, pieniądze to rzecz drugorzędna. 

Marek każdy z nas wie inaczej pracuje się za pieniążki, inaczej za darmoche ;). Na pewno po skończeniu live ucieszyłeś się ze zgromadzonej sumy. 

 

Dobrym pomysłem było by, aby rozłożyć streama na czas. Pierwsze 1,5 h jakieś ważne tematy z forum które miały najwięcej lajków. Potem rozmowy przez telefon. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Rafał Olszak okazał się bardzo miłym rozmówcą.

 

Kulturalny i na poziomie, niestety obawiam się, że może mieć problemy tylko z tej przyczyny iż zadzwonił na strim do Marka.

 

Zaraz zacznie być obrzucany błotem jako podły "Kotonofil".

 

Godzinę temu, Kimas87 napisał:

kiedy zaczyna się rozmowa z Rafałem chodzi mi o czas :). 

 

1:41:28

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Kimas87 napisał:

Dobrym pomysłem było by, aby rozłożyć streama na czas.

O to, to. @Marek Koloński Dobrym byłoby wprowadzić bezwzględnie przerwę 10 minut co każdą godzinę. (ustawiając sobie jakis odnawiający się alarm, nawet w tym samsungu są takie alarmy)

Taka przerwa to:

  • typowy odpoczynek BHP dla oczu od komputera/ekranów//pormieniowania,
  • dla Ciebie jak i dla Nas spokojnie na toaletę/odświeżenie,
  • ogarnięcie i przygotowanie sobie kolacji/przekąski (jak jesz na wizji to innym też robisz 'smaka' gałganie) :P

Po czym spokojny powrót na stream ze świadomością, że nic ważnego nas nie ominęło.

 

2. Co bym dodał to top 5 'donejtorów' na stałe wyświetlana gdzieś obok, co by najchojniejsi bracia mogli z dumą widzieć, że są 'debeściakami', co znacznie poprawia morale i skadnia do zdrowej rywalizacji, "by żyło się lepiej" :)

Każdy z Nas na pewno uważa, że zwyczajnie należy Ci się najlepsze wynagrodzenie za Twój czas, zaangażowanie i energię, po prostu za całokształt. (bo wymieniać za co mógłbym do jutra)

 

Świetnie spędzony czas, elegancki stream, brawo. ?

Rzeczywiście daje się odczuć taką bliższą więź, nawet gdy się tylko ogląda. ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajny był stream, można porozmawiać z Markiem i innymi użytkownikami bez chamstwa i bluzgów na czacie.

Wariatów na streamie było max 2 i moderatorzy od razu reagowali, reszta nawet nic nie napisała widząc za wysoki dla nich poziom kultury.

Mam nadzieje,  że będzie więcej streamów tylko w soboty ale wiadomo każdemu pasuje co innego.

Jeszcze tylko kwestia tego by Marek ustawił obraz kamerki na środek ponieważ po prawej stronie jest czarny prostokąt.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Analconda napisał:

Jeszcze tylko kwestia tego by Marek ustawił obraz kamerki na środek ponieważ po prawej stronie jest czarny prostokąt.

Coś nie pykało w OBS, jak ustawialiśmy pełen ekran, to Marek był strasznie rozciągnięty, więc była opcja albo ustawić do brzegu i czarny pas z jednej strony, albo do środka i czarne paski z lewej i prawej.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, vand napisał:

Z tą rozdziałką wydaje mi się, że da się wiele zrobić, tylko trzeba zajrzeć do konfiguracji samej kamerki, a nie OBSa.

Na innych programach np. skype kamera działa jak trzeba. Raczej problem z OBS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Stream na żywo ze mną na kanale "Marek Kotoński Live". Zapraszam serdecznie...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.