Skocz do zawartości

Stream na żywo ze mną na kanale "Marek Kotoński Live". Zapraszam serdecznie...


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Analconda napisał:

Ta kamerka to chyba nie nagrywa w proporcjach 16:9.

Nagrywa w hd, full hd w innych programach wyświetla prawidłowo, coś tylko z OBS szwankuje, ale w przyszły weekend coś postaramy się zaradzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red To się robi w ten sposób: http://imgur.com/a/9dtlyQH

Po zrobieniu tym sposobem butelka którą sprawdzałem rozciągnięcie obrazu była okrągła na górze co oznacza, że działa.

 

Edytowane przez Analconda
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszukałem sobie ten kanał o którym mówił Pan Rafał z Ocal Siebie. Nawet znalazłem filmik, w którym "autor" odnosi się do rzekomego seksizmu:

 

Oczywiście przyklask kobiet bo facio cieszy i mruga w stronę kobiet....

Edytowane przez Azizi
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę jak Marek opowiada, jest konkretnie i dobrze prawi, ale szkoda mi jego (Marka) zaangażowania, chce coś zrobić, otworzyć ludziom oczy na świat ale to i tak nic nie da, dalej będzie syf. A teraz coś osobistego, po ostatniej audycji o " Czy państwo polskie wspiera i nagradza nieprawość " poczułem się jakbym dostał w mordę, i coś się zmieniło, a jeśli Pan Marek chce się dowiedzieć dlaczego to kontakt. Chciałem wysłać priva ale do moderatorów się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, znienawidzony napisał:

po ostatniej audycji o " Czy państwo polskie wspiera i nagradza nieprawość " poczułem się jakbym dostał w mordę, i coś się zmieniło, a jeśli Pan Marek chce się dowiedzieć dlaczego to kontakt. Chciałem wysłać priva ale do moderatorów się nie da.

Da się, zależy od ilości nastukanych postów.

Wiesz, dużo ludzi chce aby Marek się dowiedział co sądzą na temat X i dlaczego, myślę jednak, że Marek musiałby żyć miliony lat aby to wszystko wysłuchiwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa że nie ma czasu dla wszystkich. Chyba dam sobie spokój z tym wszystkim. Co się nauczyłem przez ostatni rok to zobaczymy czy zaowocuję, ale dalej już nie będzie tak jak było do teraz. Niby nic nie znaczę ale z samych nauk Marka trzeba wierzyć że jest się wartościowym zatem jak dostałem z liścia to teraz już nie nadstawię drugiego policzka. Zdrówka życzę, żeby się Markowi udało coś osiągnąć. Ja pasuję. lpbrodo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Stream na żywo ze mną na kanale "Marek Kotoński Live". Zapraszam serdecznie...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.