Skocz do zawartości

Stream na żywo ze mną na kanale "Marek Kotoński Live". Zapraszam serdecznie...


Rekomendowane odpowiedzi

@trop dzięki serdeczne, w sumie to jest tak że leżę i nie mam w ogóle na nic siły, na szczęście (chyba dzięki Neosine) nie mam kaszlu, kataru itd. dobre i to że się nie męczę, rok temu kichanie, katar, spuchnięte gardło i osłabienie, dziś tylko osłabienie. 

 

Mam smartfon, słucham sobie różnych ciekawostek na youtube, ciastka i herbatka stoją, jest ok :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Marek Kotoński @trop

Panowie, kurde nie pijta. Na chvj Wam to? Nayebać się dla samego faktu by dorównać do innych? @nie_warto:)

 

Jak już tyle wytrzymaliście to zapewniam Was, wytrzymacie i ten raz te masowe przyzwolenie na zatruwanie swego organizmu.

Na kiego wała Wam niweczyć taki zacny wynik w nierozpierdalaniu swojego organizmu.

Pamiętacie Panowie z audycji? - 'co dziś zrobiłeś dobrego dla swego organizmu?'

 

Osobiście za bydłem nie mam zamiaru iść tylko dlatego, że wszyscy idą. Ja nie jestem wszyscy.

I chvj, i bomba, kto ulegnie ten trąba.?:)

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przepraszam ale lajw urodzinowy niestety się nie odbędzie, fatalnie się czuję, nie śpię, boli mnie jak sku... ciągle katar i kichanie, czuję się jakby w zatoki włożono mi pogrzebacz.

 

Może na Sylwestra dam radę.

 

Co do zniżek, mógłbym je dać gdybym sprzedawał jak inni sprzedawcy masę produktów, a tak biorąc pod uwagę ilość zamówień, oraz to że hejterzy rozdawali za darmo moją pracę (a ludzie chętnie brali), zwyczajnie mnie na to nie stać.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaję o co chodzi.

 

Możliwe, że faktycznie do Sylwestra się wykurujesz. Wielu chłopaków widząc ogólną żenadę wszechogarniającego białorycerstwa na balach/domówkach i bezsens 'doradzania' tez nigdzie się nie wybiera, także stream we wtorek może się super udać. :)

 

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Feniks8x napisał:

Czaję o co chodzi.

 

Możliwe, że faktycznie do Sylwestra się wykurujesz. Wielu chłopaków widząc ogólną żenadę wszechogarniającego białorycerstwa na balach/domówkach i bezsens 'doradzania' tez nigdzie się nie wybiera, także stream we wtorek może się super udać. :)

  

?

Nie no wielu też nie będzie przy komputerze a chciałoby być na live. Więc sylwester bez sensu  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Patton napisał:

Zawsze się ktoś znajdzie, w tym i ja.

Oczywiście. ?

Tak przekładać to można w nieskończoność.

 

Live'y to coś więcej niż potrzeba super mega hiper oglądalności na żywo/donejtów, chociaż te aspekty też są miłe. Przede wszystkim to sposobność bliższej więzi i kontaktu z fanami/słuchaczami/forumowiczami. Akceptacja, zrozumienie, możliwość wygadania się i wyrzucenia z siebie aż po zwykło ludzkie opowiedzenie co u niego w gronie znajomej 'paczki' ludzi.

 

Dla każdego takie wsparcie jest ogromnie ważne, nie wspominając o osobach dość poważnie obciążenych zdrowotnie. Coś o tym wiem.

Edytowane przez Feniks8x
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Stream na żywo ze mną na kanale "Marek Kotoński Live". Zapraszam serdecznie...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.