Skocz do zawartości

Stream na żywo ze mną na kanale "Marek Kotoński Live". Zapraszam serdecznie...


Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki przepraszam, ale taki jestem ni to chory, ni to zdrowy, leżę cały dzień w sumie, zero energii, pieczenie opłucnej itd.

 

Pewnie w parę dni przejdzie, i tak się cieszę bo po tym jak mnie zawiało we Wrocławiu, to powinienem się całkiem rozłożyć.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Pewnie w parę dni przejdzie, i tak się cieszę bo po tym jak mnie zawiało we Wrocławiu, to powinienem się całkiem rozłożyć.

Zapewne mega pozytywne emocje z finalnego odbioru wyjazdu Cię uchroniły.

Czaimy o co chodzi. Pewnie do typowo środowego lajwa wydobrzejesz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 28.03.2020 o 09:41, Maninblack napisał:

Albo w niedzielę ❤️ 

 

W dniu 28.03.2020 o 09:10, Patton napisał:

A może dziś? 

 

W dniu 27.03.2020 o 18:49, tomekbat napisał:

@Marek Kotoński Dzisiaj może jest planowany jakiś stream? 

 

W dniu 22.03.2020 o 17:38, Feniks8x napisał:

Do tego trzeba wygłosić  aktualne orędzie do narodu braci i sióstr jako przewodniczący PPPK. ?

 

W dniu 16.03.2020 o 08:40, .LaRs napisał:

Bardzo dziękuję za wczorajszego lajwa, było bardzo przyjemnie spędzić ten niedzielny wieczór w Twoim Marku oraz Braci samców towarzystwie :) 

 

 

Postaram się w ciągu pół godziny do godziny uruchomić lajwa na kanale https://www.youtube.com/channel/UCXOjkNTnKlq-voj0WTCKq7w

  • Like 3
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam ze swojego fejsa:

 

Dobry wieczór. Zastanawiam się nad lajwem o np. 21-ej, gdzie pobawimy się tarotem - pytając o obecną sytuację w Polsce i na świecie, związaną z Kwirusem, oraz o inne, "światowe" sprawy.

 

Jest ktoś w ogóle chętny?

 

Z góry mówię (piszę), że w związku z dość niską frekwencją na lajwach, będę je usuwał. Bo tak wielu ludzi je olewa, myśląc że później obejrzą, a dla mnie to jednak jest sporo pracy i wysiłku by je zorganizować. Pozdrawiam.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Stream na żywo ze mną na kanale "Marek Kotoński Live". Zapraszam serdecznie...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.