Skocz do zawartości

Anna Szlęzak - porady toksycznej kobiety youtuberki


Rekomendowane odpowiedzi

Były trener PUA z kanału "Szarpanki z życiem" obnaża i masakruje wypowiedź, pewnej toksycznej pani z youtuba. Brak logiki i spójności u kobiety, która nieudolnie próbuje doradzać innym kobietom i mężczyznom. 

Warto obejrzeć, żeby zobaczyć jak silna jest już pogarda dla mężczyzn, którzy są dla niej mili w relacji. Liczą się tylko czady i bad boye, którzy traktują ją jak szmatę. Pani jednak dość szybko się starzeje, uderzenie w ścianę i zmiana części poglądów coraz bliżej.

 

Anna Szlęzak, czyli mowa nienawiści, toksyczne porady i zachwyt bad boyami w kobiecym wydaniu

  • Zrobiła nawet hasztag w odniesieniu do miłych mężczyzn #FuckFakeNice.
  • Kobieca natura nienawidzi słabości w mężczyznach.
  • Ta kobieta gryzie już rękę, która się karmi, norników którzy zasypują ją przysługami, kasą, atencją, wycieczkami, prezentami, kupują jej produkty i czas.
  • Pani jest jak robot T1000, pozbawiony empatii i wyższych uczuć, który szanuje tylko siłę, kasę, pozycję.
  • Gdy wymawia słowa "dupka, czada", jej oczy aż się świecą i pojawia się "spojrzenie 1000 kutang". Kieruje je w górę, wspominając wszystkie 1000 kutang czadów, którzy ją sponiewierali. 
  • Na koniec próbuje się wybielić, wychodzi brak konsekwencji i sprzeczność z tym co mówiła wcześniej. Doradza żeby doceniać miłych ludzi, którzy naliczają jej np. rabat w sklepie, itp. 

 

 

Kolejna samolubna kobieta, która uczy kobiety jak traktować i sponiewierać miłych mężczyzn. Film zwala całą winę na facetów, a kompletnie usprawiedliwia kobiety z ich irracjonalnego zachowania, manipulacji, kierowania się gadzim mózgiem i pociągiem do dupków. 

 

Wiele oglądających ją kobiet skończy tak:

Samotna mama, pozna miłego i spokojnego chłopaka. Najlepiej z własnym mieszkaniem i autem, bez nałogów. - Bo dupek już w niej był. ;-)

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka natura kobiet. A gada coś aż ciężko ją zrozumieć, no kobieta nie jest nic winna gościowi który jej służy jak pisek, ma rację. Tylko niech cwaniara powie by takich gości nie wykorzystywać.

Edytowane przez Analconda
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust gdyby zmyła makijaż to podoba mi się (widziałem bez). Ale to tyle z pozytywów na jej temat (aby była jakaś równowaga). Bo charakter ma dosyć Karynowaty co można wyczuć po samym słownictwie. Natomiast warto popatrzyć w komentarze pod jej filmikiem. Pierwsze co się rzuca w oczy to prawie same wypowiedzi mężczyzn. Gdzie następuje zgrzyt w postaci "Ale jak to? Aneczko kochana powiedz, że to nie prawda". Z drugiej strony obraza na kobiety...

 

Natomiast komentarze pań, co? Aaa no wywalone. Mężczyźni się produkują, wylewają frustracje i rozpisują. A panie tylko "ładnie wyglądasz", "kiedy nagrasz coś o...", "świetny odcinek" itp.

 

A co do gościa od szarpanek lubię oglądać jego materiały. Tak jak Marek ma poglądy nieco zbliżone do black pilla. Niestety czasem wychodzi jego przeszłość PUA. W sensie mówił ostatnio, że na wakacje idzie rozkręcić podryw albo, że zrobi jakieś poradniki. Ale tak generalnie to jego twórczość na plus. Oprócz tego faux paus nie rozpowiada papki dla białorycerzy jakie to tricki nie stosować aby zdobyć kobietę tylko prosto z mostu wali jakie są realia.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.07.2019 o 21:22, Analconda napisał:

Tylko niech cwaniara powie by takich gości nie wykorzystywać.

Ona innym doradza jak wykorzystywać takich miłych gości, nie dając nic w zamian. Mówi coś w stylu "spotykacie się z nimi ale nie jesteście im nic winne". Zbieranie atencji, przysług, wyjścia na ich koszt. a w zamian tylko obecność księżniczki.

W dniu 22.07.2019 o 21:53, Tatarus napisał:

Wspaniałe poetyckie porównania: "tęsknota w oczach za wciąż oddającą się kutangą Chada niczym maszt królewskiego statku na ocenie  .." Pierdolnąłem ;)

U mnie wygrały:

Spojrzenie tysiąca kutang

To jest właśnie T-6000. Powstały z kutangi Chada skrzyżowanej z atencją spermiarzy.

W dniu 22.07.2019 o 22:53, Ksanti napisał:

Natomiast komentarze pań, co? Aaa no wywalone. Mężczyźni się produkują, wylewają frustracje i rozpisują. A panie tylko "ładnie wyglądasz", "kiedy nagrasz coś o...", "świetny odcinek" itp.

One mają swój świat, brak zdolności do refleksji i głębszych uczuć. Płytkość i zwracanie uwagi na swój wygląd. 

 

@Obliteraror Moim zdaniem nie tylko zimna, ale też bardzo wyrachowana. Całkowicie pozbawiona takich cech jak empatia i dobroć.

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam Szarpanki z życiem, gość jest rewelacyjny. Rozgryzł Panią znakomicie. 

 

Problem jest ogromny z męskimi wzorcami, wychowaniem. Zauważcie, co się dzieje w żłobkach, przedszkolach, szkołach, na studiach. Tam wszędzie dominują kobiety z bezsensownym podejściem wychowawczym. Mówię, w towarzystwie kobiet w wieku 30+ nie wytrzymuję dłużej niż 5 minut. Mój umysł jest zbyt delikatny na specyficzną, babską gadkę. Kobiety w inny sposób się komunikują, mało przejrzysty, nielogiczny, w którym jest wiele niedopowiedzeń. Podobnie na tym kanale. Pani może z każdego zdania się wybielić, odwrócić kota ogonem. Nie mówi dosłownie, tylko gdzieś między wierszami. Jak będzie krytyka to szybko odwróci wypowiedź na to, co się podoba, jest akceptowane w szerszej publiczności. 

 

A porównać to do naszego guru lub kanału Szarpanki z życiem. Jasny, spójny przekaz, w określonej, niezłomnej linii ideologicznej. Prawdziwy do bólu, bez zbędnych emocji, dziwnych tików i spojrzeń. Co mnie przekonuje i komu wierzę? Zgadnijcie. 

 

Kobieta nigdy nie powinna pouczać mężczyzny, wypowiadać się o męskości, bo posiada zafałszowaną wizję. To wizja pasożyta, który chce przerobić ofiarę na własną modłę. Każdy gość, który posłucha kobiety w czymkolwiek moim zdaniem przegra życie. 

Edytowane przez mac
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze jest to jak traktują miłych kolesi - od razu przypinają im łatkę manipulatorów, a przecież sytuacja może być inna.  

53 minuty temu, Morfeusz napisał:

Ona innym doradza jak wykorzystywać takich miłych gości, nie dając nic w zamian. Mówi coś w stylu "spotykacie się z nimi ale nie jesteście im nic winne"

Skoro jest taka wyczulona na manipulację to ciekawe czemu nie uczy żeby Panie nie wykorzystywały takich miłych facetów. 

 

Żeby trochę samiczki usprawiedliwić, faktycznie moja znajoma pokazywała mi niektóre rozmowy właśnie od takich miłych facetów i były np. sytuacje kiedy laska jest w stanie depresji, popłakała się, a ten godzinę później tylko o sobie, wyjeżdża jej o swoich planach w stosunku do niej. Też z dupy akcja.

1 minutę temu, mac napisał:

Kobiety w inny sposób się komunikują, mało przejrzysty, nielogiczny, w którym jest wiele niedopowiedzeń.

Ogólnie im więcej kobiet w danym środowisku tym jest ono bardziej spieprzone i mniej spójne. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2019 o 06:26, Obliteraror napisał:

Coś ma w sobie, co zniechęca. 

Jak ją pierwszy raz zobaczyłem w filmie, to od razu poczułem że jest z nią coś nie tak. No i styl przekazywania wiadomości ma taki sztuczny.

 

19 minut temu, mac napisał:

Kobieta nigdy nie powinna pouczać mężczyzny, wypowiadać się o męskości, 

Przypomniało mi to jak kiedyś moja siostra 30+ zauważyła że się golę, i próbowała mnie pouczać jak golić brodę.

 

17 minut temu, Amadeus napisał:

Ogólnie im więcej kobiet w danym środowisku tym jest ono bardziej spieprzone i mniej spójne. 

To też dotyczy niektórych mężczyzn, sam pracuję z jednym takim toksycznym bucowatym nosaczem który tak się zachowuje, no i odnoszę wrażenie że przez jego pozycję, poprostu zwyczajnie sodówa uderzyła mu do głowy.

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Quo Vadis? napisał:

Tłumaczy jak potłuczona, naprawdę, bez makijażu to by nie było i na co patrzeć i czego słuchać

Może ona jest sponsorowana przez Niemieckie media, żeby gadać takie głupoty i uczyć jak manipulować. Bo nie widzę żeby miała tam coś na sprzedaż albo milionów wyświetleń każdego filmu.

6 godzin temu, Obliteraror napisał:

Zgadzam się, mógłby mniej kurwami rzucać na swoich filmikach, IMO byłoby jeszcze lepiej

Gość chyba taki ma styl, ale racja to kuje trochę w uszy.  

6 godzin temu, Imbryk napisał:

Swoją drogą ten "Szarpanki z życiem" to fajnie z jajem i do rzeczy gada.

Lubię jego humor, jeden z lepszych kanałów na YT.

6 godzin temu, mac napisał:

To wizja pasożyta, który chce przerobić ofiarę na własną modłę. Każdy gość, który posłucha kobiety w czymkolwiek moim zdaniem przegra życie. 

Część słuchających jej białorycerzy trafi tutaj. Prosząc o pomoc po wykorzystaniu przez takie pasożyty. 

6 godzin temu, Amadeus napisał:

Skoro jest taka wyczulona na manipulację to ciekawe czemu nie uczy żeby Panie nie wykorzystywały takich miłych facetów. 

W jej wizji tylko samice mają prawo manipulować i wykorzystywać. Takie zachowania u mężczyzn są mocno piętnowane.

5 godzin temu, Patton napisał:

i próbowała mnie pouczać jak golić brodę.

Bo przecież kobieta zawsze wie lepiej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎22‎.‎07‎.‎2019 o 18:00, Morfeusz napisał:

Anna Szlęzak, czyli mowa nienawiści, toksyczne porady i zachwyt bad boyami w kobiecym wydaniu

  • Zrobiła nawet hasztag w odniesieniu do miłych mężczyzn #FuckFakeNice.
  • Kobieca natura nienawidzi słabości w mężczyznach.
  • Ta kobieta gryzie już rękę, która się karmi, norników którzy zasypują ją przysługami, kasą, atencją, wycieczkami, prezentami, kupują jej produkty i czas.
  • Pani jest jak robot T1000, pozbawiony empatii i wyższych uczuć, który szanuje tylko siłę, kasę, pozycję.
  • Gdy wymawia słowa "dupka, czada", jej oczy aż się świecą i pojawia się "spojrzenie 1000 kutang". Kieruje je w górę, wspominając wszystkie 1000 kutang czadów, którzy ją sponiewierali. 
  • Na koniec próbuje się wybielić, wychodzi brak konsekwencji i sprzeczność z tym co mówiła wcześniej. Doradza żeby doceniać miłych ludzi, którzy naliczają jej np. rabat w sklepie, itp. 

Wiesz, przesłuchałem jej oryginalną audycję i muszę stwierdzić, że nie jest to tak naprawdę pozbawione sensu. Przy czym warto tutaj zwrócić uwagę na to, że ona pod pojęciem nice-guy czy własnym fake-nice-guy rozumie dokładnie to samo co my określamy mianem białorycerza, ale w tym najgorszym wydaniu, czyli faceta, który będzie się płaszczył, poniżał i szmacił za cień szansy na związek lub seks z obiektem westchnień. 
Po części szkoda mi takich gości, ale faktem jest, że oni po prostu psują rynek wszystkim innym. Niektórzy (niemało!) faceci stawiają kobiety na piedestał i potrafią skakać wokół nich w sposób po prostu żałosny.
Efekt jest taki, że panie nimi gardzą, ale nie rezygnują z atencji, wyręczania i korzyści jakie same mają z białorycerstwa. Tą pogardę rozszerzają czasami na naprawdę w porządku gości, a już na pewno robią to z oczekiwaniami. 
Nie mówię o relacjach z bad boyami, bo to jest osobna historia. Mam na myśli poukładanych gości, którzy coś z sobą reprezentują, kobiet nie chcą szmacić i traktować źle, ale trzymają ramę i wyznaczają granice. 
Tacy mają coraz bardziej przejebane i coraz bardziej pod górkę, bo panie choć gardzą białorycerzami, to oczekują podobnej atencji i wyręczania od wszystkich innych. Nie próbujcie tego na logikę brać, bo to jest coś co nas ogranicza w dyskusji, czy kłótni kobietą. My odczuwamy potrzebę, żeby to co mówimy i robimy miało sens. Dlatego zasadniczo nie da się wygrać kłótni z kobietą. 

Czemu niby dziwimy się, że kobiety takie obecnie są, skoro cała popkultura jest przesiąknięta promowaniem takiego białorycerskiego pizdeuszostwa. Przykłady lecą w radiu regularnie i siedzą długo na topie list przebojów.
Walnę tu dwa przykłady z brzegu w wersjach z tekstami piosenek, żebyście mieli pogląd jakie to jest żałosne.
 

 




i na koniec, żebyście nie dostali raka mózgu, nie zaczęli nucić pod nosem chwytliwych melodii hymnów białorycerskich pizd, od razu mała odtrutka na dobranoc:
 



RE-SPECT! WALK!!!

Edytowane przez Esmeron
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.07.2019 o 18:00, Morfeusz napisał:

Były trener PUA z kanału "Szarpanki z życiem" obnaża i masakruje wypowiedź, pewnej toksycznej pani z youtuba. Brak logiki i spójności u kobiety, która nieudolnie próbuje doradzać innym kobietom i mężczyznom. 

@Morfeusz Przecież ten filmik był oryginale na SamiecWeb i był chwalony. https://samiecweb.pl/post/12292/dlaczego-mili-faceci-sa-gorsi-od-dupkow-udawana-przyjazn-anna-szlezak

Cytat
  • Zrobiła nawet hasztag w odniesieniu do miłych mężczyzn #FuckFakeNice.

Zrobiła w odniesieniu do białorycerzy, którzy udają miłych żeby zaruchać.

Cytat
  • Ta kobieta gryzie już rękę, która się karmi, norników którzy zasypują ją przysługami, kasą, atencją, wycieczkami, prezentami, kupują jej produkty i czas.

Ta kobieta prowadzi kanał dla innych kobiet, a nie dla facetów.

Cytat
  • Pani jest jak robot T1000, pozbawiony empatii i wyższych uczuć, który szanuje tylko siłę, kasę, pozycję.

Z jej filmu to nie wynika. 

Cytat
  • Gdy wymawia słowa "dupka, czada", jej oczy aż się świecą i pojawia się "spojrzenie 1000 kutang". Kieruje je w górę, wspominając wszystkie 1000 kutang czadów, którzy ją sponiewierali. 

to akurat śmieszne xd

Cytat
  • Na koniec próbuje się wybielić, wychodzi brak konsekwencji i sprzeczność z tym co mówiła wcześniej. Doradza żeby doceniać miłych ludzi, którzy naliczają jej np. rabat w sklepie, itp. 

 

Mówi tak o prawdziwych miłych facetach i miłych ludziach in general. 
Generalnie ludzie na tym forum nienawidzą białorycerzy, a to przecież o nich jest ten film. Może warto obejrzeć najpierw oryginalny film, a nie cytować kolesia, którego przyznam, że pomimo iż jest śmieszny, to troszkę chyba nie zrozumiał filmu.

Edytowane przez Kutanagi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Patton napisał:

Przecież to jest zwyczajnie żałosne.

Owszem ale one tego nie rozumieją.

12 godzin temu, Esmeron napisał:

Efekt jest taki, że panie nimi gardzą, ale nie rezygnują z atencji, wyręczania i korzyści jakie same mają z białorycerstwa. Tą pogardę rozszerzają czasami na naprawdę w porządku gości, a już na pewno robią to z oczekiwaniami. 

Owszem, dlatego w tym filmie widzę zwrócenie na to uwagi. Kobiety gardzą miłymi mężczyznami, ale nie mają skrupułów żeby ich wykorzystywać jak bydło.

11 godzin temu, Kutanagi napisał:

Ta kobieta prowadzi kanał dla innych kobiet, a nie dla facetów.

Część spermiarzy też ją ogląda, a ich myszki będą brać przykład z tego raka.

@Kutanagi Nie wiem skąd ta obrona tak pustej, wyrachowanej i toksycznej kobiety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Część spermiarzy też ją ogląda, a ich myszki będą brać przykład z tego raka.

No to dobrze, że oglądają. Może się nauczą, że biało rycerstwo to zło, i będąc spermiarzem dla lasek nie dostaną za to nic w zamian.

Cytat

Nie wiem skąd ta obrona tak pustej, wyrachowanej i toksycznej kobiety. 

Dlatego, że TEN SAM materiał był wrzucony W TĄ SAMĄ społeczność i był chwalony. Teraz jak ktoś ją niby "zaorał", to jest "hur dur", jaka to ona zjebana. Rozumiesz, że tak samo działają hejterzy tacy jak awięc i cała banda jego widzów?

Marek nagrywa film, używa sensownych argumentów, powołuję się na badania naukowe, a filmik jest potem tak przemontowany, i manipulowany że wychodzi, że nienawidzi kobiet. Tutaj jest bardzo podobny schemat, tylko w drugą stronę.

Skoro jesteśmy od nich lepsi, to nie powinniśmy ulegać manipulacji podobnie jak oni. Wypada przynajmniej przed osądem zapoznać z materiałem źródłowym. Ja to zrobiłem i się z nim zgadzam. Po prostu zamiast słowa biały rycerz, jest użyte słowo "Fake Nice Guy", co dosłownie tłumaczy się jako FAŁSZYWY miły facet, czyli przeciwieństwo tego, czym ona niby "gardzi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kutanagi napisał:

Po prostu zamiast słowa biały rycerz, jest użyte słowo "Fake Nice Guy", co dosłownie tłumaczy się jako FAŁSZYWY miły facet, czyli przeciwieństwo tego, czym ona niby "gardzi".

Tak czy owak, fałszywy czy prawdziwy, sraki czy owaki - nie zmienia to fucktu, że wszyscy manipulujemy otoczeniem żeby coś zyskać, laski manipulują żeby coś zyskać od napalonych frajerów, kolesie manipulują laski udając miłych żeby sobie poruchać itd itd itp Każdy ma w głowie wmontowany jakiś ekonomizer, przelicznik i kalkulator żeby wycisnąć z otaczającego świata coś dla siebie po najniższej cenie, oczywiście (jak powiedział chłop do oczu wieszając je na haku) ma to swoja cenę społeczną - ci szlachetni i dobrzy zostaną wyruchani, potem staną się cyniczni i zaczną ruchać innych w konsekwencji przybywać będzie ludzi zwyczajnie nieszczęśliwych, najgorsze jest to, że wychowanie młodego człowieka w dzisiejszych czasach kompletnie leży i kwiczy, jest ono nie kompatybilne ze współczesna rzeczywistością - w świecie pozbawionym jakichkolwiek zasad uczy się dzieci zasad, zamiast przygotowywać od maleńkości do zderzenia z prawdziwym życiem w wieku dorosłym, opowiada się małym i młodym chłopcom bajki.

Ta kobieta jak dla mnie to typowy wytwór współczesnej papki popkulturowej, jej się wydaje, że jest mądrzejsza od zwykłem blachary, pozoruje jakąś tam głębie intelektualną a tak naprawdę pierdoli tylko to co masowy odbiorca na YouTubie chce usłyszeć - pt. "laska, nie bądź głupia, jak już dajesz dupy to nie za frajer"  - i takie tam mądrości ludowe.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Tak czy owak, fałszywy czy prawdziwy, sraki czy owaki - nie zmienia to fucktu, że wszyscy manipulujemy otoczeniem żeby coś zyskać, laski manipulują żeby coś zyskać od napalonych frajerów, kolesie manipulują laski udając miłych żeby sobie poruchać itd itd itp Każdy ma w głowie wmontowany jakiś ekonomizer, przelicznik i kalkulator żeby wycisnąć z otaczającego świata coś dla siebie po najniższej cenie, oczywiście (jak powiedział chłop do oczu wieszając je na haku) ma to swoja cenę społeczną - ci szlachetni i dobrzy zostaną wyruchani, potem staną się cyniczni i zaczną ruchać innych w konsekwencji przybywać będzie ludzi zwyczajnie nieszczęśliwych, najgorsze jest to, że wychowanie młodego człowieka w dzisiejszych czasach kompletnie leży i kwiczy, jest ono nie kompatybilne ze współczesna rzeczywistością - w świecie pozbawionym jakichkolwiek zasad uczy się dzieci zasad, zamiast przygotowywać od maleńkości do zderzenia z prawdziwym życiem w wieku dorosłym, opowiada się małym i młodym chłopcom bajki.

W pełni się z Tobą zgadzam, ale nie o tym był ten film.

Cytat

Ta kobieta jak dla mnie to typowy wytwór współczesnej papki popkulturowej, jej się wydaje, że jest mądrzejsza od zwykłem blachary, pozoruje jakąś tam głębie intelektualną a tak naprawdę pierdoli tylko to co masowy odbiorca na YouTubie chce usłyszeć - pt. "laska, nie bądź głupia, jak już dajesz dupy to nie za frajer"  - i takie tam mądrości ludowe.

Nie wiem, nie oglądałem jej innych "dzieł", ponieważ jest to kanał dla lasek. I tak jak nie wchodzę w kanały, gdzie laski pieprzą o kosmetykach, tak nie widzę powodu oglądania i stresowania się filmikami z serii JAK PODERWAĆ CHŁOPAKA. Wiadomo, że jest to robione pod masowego odbiorce, i sądząc po wyświetleniach na pewno ma z tego dobry biznes. Dlaczego więc miałaby tego nie robić? Najlepiej mieć to w dupie i robić swoje, zamiast nabijać jej jeszcze więcej wyświetleń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny kanał tego gościa: Szarpanki z Życiem.

Jak ona mówi o miłych chłopakach to faktycznie jej mowa ciała wiele zdradza (ale obrzydzenie na jej twarzy się kształtuje).

Normalnie bym tego nie zauważył.

Oby więcej filmów od tego autora!

Edytowane przez PewnySiebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.07.2019 o 13:35, Patton napisał:

Przypomniało mi to jak kiedyś moja siostra 30+ zauważyła że się golę, i próbowała mnie pouczać jak golić brodę.

Moja ex gdy jechaliśmy do miasta ogoliła swe nogi, dobrze że ubrała pończochy bo by myśleli, że ją nagminnie tnę po ścięgnach. Krew po ogoleniu nóg sączyła się przez te pończochy. Masakra...

 

Ale takiej nie wytłumaczysz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spermiarzy, cucków, social warriorsów i white knightów powinni zamykać w obozach koncentracyjnych. Jak ja ich nienawidzę! Niszczą całe dobro tego świata za cipe. Pluje na nich TFU...

U mnie w robocie jest jedna młoda laseczka 8/10, ma chłopaka. Widziałem tego gościa, wyższy ode mnie (mam 180) i ogólnie spoko wygląda XD.

Koleżanka mi powiedziała że ten gość chciał się zaręczyć tej niuni a ona że przyjmie dopiero jak da jej pierścionek ZA MINIMUM 5000 ZŁ XD.

MAKAREEENA EEEE MAKAREEENA normalnie XD

 

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.