Skocz do zawartości

Anna Szlęzak - porady toksycznej kobiety youtuberki


Rekomendowane odpowiedzi

Mi się wydaje że ona ma w pewnym stopniu racje.

Masa jest bowiem ludzi którzy się przymilają gdy zauważą że ktoś jest po prostu miły. Ale mają tą osobę w dupie. Dotyczy to obu płci.

 

Zapewne każdy z nas się nadział na osobę w stylu "Jestem miły/a ale jak nie zrobisz/zrobisz X to zrównam Cię z ziemią/zacznę traktować jak powietrze". Ja poznałem sporo takich osób.

 

Czasem był to kumpel któremu przestałeś dawać zeszytu do przepisania pracy domowej, lub powiedziałeś że nie masz czasu pomóc mu z samochodem bo masz np. Szkolenie.. Czasem toksyczna partnerka która zrobiła raban bo powiedziałeś coś sprzecznego z jej światopoglądem. Czasem rodzinę która ciągnie drobne przysługi by wyparować gdy nic nie potrzeba

 

Natykasz się na takich, inwestujesz w relacje by się dowiedzieć że oni tylko chcieli tych inwestycji

 

 

#FuckFakeNicePeople

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 24.07.2019 o 13:17, mac napisał:

Kobieta nigdy nie powinna pouczać mężczyzny, wypowiadać się o męskości, bo posiada zafałszowaną wizję. To wizja pasożyta, który chce przerobić ofiarę na własną modłę. Każdy gość, który posłucha kobiety w czymkolwiek moim zdaniem przegra życie.

To jest bardzo dobre spostrzeżenie ale moim zdaniem dotyczy przede wszystkim Matek, które mogą skrzywdzić swoich Synów, swoim wychowaniem i chorą wizją Męskości. Taki syn będzie mieć ogromne problemy z Kobietami i w innych życiowych obszarach też będzie mieć problemy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Legionista napisał:

To jest bardzo dobre spostrzeżenie ale moim zdaniem dotyczy przede wszystkim Matek. 

No nie wiem @Legionista, czy najbardziej matek. Można podpiąć oczywiście, bo synowie samotnych matek to na pewno będzie skrzywdzone i to mocno pokolenie, bez perspektyw na zmianę, bo brakuje już chorobliwie męskich, prawdziwych autorytetów. Chodziło mi raczej o pantoflarzy. O gości, którzy bez przykazania kobiety niczego nie zrobią, nie podejmą asertywnej decyzji. Mężczyzn, którzy wrzucili ducha wyzwania do damskiej torebki. Poza tym, nawet jak zrobisz tak, jak kobieta chce to nagrody za to nie ma, więc takie działanie nie ma najmniejszego sensu. W każdym przypadku jest krzywda. 

 

O matkach krzywdzących wychowaniem ucinającym jaja chłopcom to można pisać całe książki prawdopodobnie. To jest masakra i tym dzieciakom realnie współczuję. Zgadzam się oczywiście i chciałem sprostować, że pierwotnie chodziło mi o coś innego. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2019 o 20:35, mac napisał:

Chodziło mi raczej o pantoflarzy. O gości, którzy bez przykazania kobiety niczego nie zrobią, nie podejmą asertywnej decyzji. Mężczyzn, którzy wrzucili ducha wyzwania do damskiej torebki. Poza tym, nawet jak zrobisz tak, jak kobieta chce to nagrody za to nie ma, więc takie działanie nie ma najmniejszego sensu. W każdym przypadku jest krzywda. 

Zgadzam się Tobą na 100%. Bycie miłym i uleganie Kobiecie nie daje nagrody tylko co najwyżej pogardę Kobiety. Duch wyzwania w przypadku pantoflarzy umarł.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bez jaj, akurat jej rady o tym jak prowadzić rozmowę przez komunikator albo portal (tu i tu) były dla mnie pomocne, kiedyś kończyło się na tym że panna przeczytała wiadomość, teraz same się angażują w rozmowę i czasem dobrze bawią, nie jest to niezawodne ale 50/50 przypadków działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szef kiedyś zrobił audycje o tej Pani z której wynika że jest wyrachowana do szpiku kości. Posluchalem parę audycji i się zgadzam. Audycja o tym że babki nie lecą na kasę obnaża jej hipokryzje do szpiku kości i z logiki robi taką k.rwe że więcej nie można. 

Edytowane przez Tarnawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
W dniu 24.07.2019 o 12:44, Imbryk napisał:

Swoją drogą ten "Szarpanki z życiem" to fajnie z jajem i do rzeczy gada

Tak. Chłop ma energię i ciągle coś nowego wymyśla (nieszablonowo).

Ale mam wrażenie, że popularyzuje podejście "cuckold"="beciak" , podczas gdy oryginalne znaczenie było deczko inne (facet, który świadomie pozwala babce na seks z innym, a nawet się temu przygląda).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.