Skocz do zawartości

Podejrzenie molestowania dziecka


Tomasos

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Tomasos napisał:

W tym wszystkim nie pasuje mi to że małolat sam od siebie mówi mi co chwila że gacha lubi. 

Mówi, że lubi a płacze, gdy przechodzicie obok jego miejsca zamieszkania.

 

Wniosek? Tak jak wspomniał @TheFlorator matka nim manipuluje, dziecko może być zastraszone, obawia się gacha.

 

Rozbiera się przy innych dzieciach, ma ślady w miejscach intymnych, ciągle pojawia się motyw z masowaniem brzucha.

 

Idź na komisariat w pierwszej kolejności, powiedz matce o swoich podejrzeniach jeszcze raz, ale tym razem to nagraj. W procesie wychowywania twojego dziecka bierze udział jak sam mówisz nieodpowiedzialny narkoman - matka przestała odbierać dziecko z przedszkola. Ustal dlaczego i to nagraj.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Adolf napisał:

To że dziecko mówi dobrze o oprawcy lub tuli się do niego są symptomami tego że dziecko jest dręczone, molestowanie. Robi to dlatego że myśli że jak będzie grzeczny, to on nie będzie krzywdził. Szkolili nas z tego.

Gdzie cię szkolili jeśli można spytać? Twój wpis mnie mocno wystraszył. Nie widziałem nigdy żeby coś z genitaliami młodego było nie tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomasos Uwierz mi, że @Adolf wie co mówi.

 

 

@Tomasos Jak dziadek mówi Paniom w przedszkolu, że Twój syn chodzi z mamą późno spać i w ten sposób usprawiedliwia nietypowe zachowania dziecka to znaczy, że coś się dzieje coś złego.

 

Jak dla mnie to istnieje duże prawdopodobieństwo, że oni tam ostro balują i niewykluczone, że są tam narkotyki.

Edytowane przez dobryziomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomasos, pracowałem w Policji jako dyżurny komisariatu, miałem dużo szkoleń w tematach obserwacji ludzkich zachowań.

Nie wszystko się przydało, ale na pewno pozostało w łepetynie.

 

   Tak jak pisałem, zbyt dużo zdarzeń, okoliczności, zbiegów okoliczności, coś jest na rzeczy.

Na razie, ustal co i jak z Komisariatem właściwym co do miejsca zamieszkania gacha,

jeżeli u niego w mieszkaniu działo się to co wspólnie podejrzewamy. Jeżeli masz obawy, że dobrze nie zadziałają, albo znasz kogoś z Policji,

idź tam gdzie sądzisz że będzie lepiej. Takimi sprawami zajmują się przeważnie tzw. małolaci, czyli Policjanci/tki, wyszkoleni do pracy z nieletnimi.

Nie każdy z nich jest dobrze wyszkolony lub ma właściwą intuicję. Może np. polecieć po łebkach, zasugerować się płaczem Twojej ex,

czyli matki dziecka. Generalnie musisz wyczuć intencje, ustalić strategię działania, żeby nie uwalić sprawy i wypłoszyć gnoja.

 Jestem daleki od posądzania gacha, ale takie rzeczy załatwia się na biegu, chodzi o dobro dziecka.

Pozdro i jak coś poproś mnie o priv jeżeli Policja będzie ściemniała.

 

  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Adolf napisał:

Nie każdy z nich jest dobrze wyszkolony lub ma właściwą intuicję. Może np. polecieć po łebkach, zasugerować się płaczem Twojej ex,

czyli matki dziecka.

Matka dziecka potrafi płakać na zawołanie żeby wzbudzić w kimś współczucie i robi to na tyle umiejętnie, że wiele korzyści w życiu jej to przyniosło. Wyjątkowo dobra z niej manipulantka i obawiam się że mnie policja zleje. Nowo poznani ludzie są nią zachwyceni, a ci znający lepiej nienawidzą. 

 

Podziękował! Zacznę działać. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowy błąd, to robienie durnych min pidczas rozmowy. Gadasz na luzie, reagujesz entuzjazmem na "rewelacje" syna, jednocześnie udając, że fascynujesz się jego opowieścią. Używaj słów "wow, ale super zabawa" itd. Wytrzeszczając gały jak wariat i reagowaniem "coooo?" płoszysz dzieciaka. Nie oczekuj po nim reakcji jak u dorosłego. Drugi krok, to obdukcja bez wiedzy matki. Trzeci, poszukać artykuły w sieci o molestowaniu i zanotowanie nazwisk specjalistów, ośrodków i kontakt z nimi. Nie każdy psycholog zna się na tym. Większość to debile, co poszli na najłatwiejszy kierunek studiów.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2019 o 14:28, Tomasos napisał:

W tym wszystkim nie pasuje mi to że małolat sam od siebie mówi mi co chwila że gacha lubi. Szczególnie wspomina o tym zaraz po wyjściu od matki. Czy myślicie, że mógłby mówić o nim pozytywnie gdyby działa mu się z nim krzywda?

Widziałem w necie czy TV kiedyś wypowiedź jakiegoś seksuologa czy psychologa, że przecież małe dzieci też odczuwają przyjemność z jakiegoś dotykania, masowania, smyrania itp rzeczy, że nie zawsze będą widziały, że to coś złego a nawet będzie im się podobało i będą chętnie poddawały się takim czynnością. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Libertyn Na ogól staram się okazywać kurtuazję i unikać niepotrzebnych spięć, ale  kurwa mać takich bzdur to już dawno nie czytałem. Tak się składa, że istnieje definicja przemocy seksualnej wobec dzieci, która brzmi : Przemoc seksualna wobec dzieci jest to wykorzystywanie dzieci dla uzyskiwania przyjemności seksualnej przez osoby dorosłe.

 

Czyli wszystkie zachowania, które wymieniłeś mieszczą się w tej definicji. 

 

A zatem każde zachowanie seksualne wobec małoletniego poniżej lat 15 jest przemocą seksualną!

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez dobryziomek
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 minut temu, dobryziomek napisał:

Czyli wszystkie zachowania, które wymieniłeś mieszczą się w tej definicji. 

 

A zatem każde zachowanie seksualne wobec małoletniego poniżej lat 15 jest przemocą seksualną!

No dobra. Miałem na myśli przemoc w powszechnym tego słowa zrozumieniu. Bicie, wymuszanie. To widać odrazu. Manipulacje ciężej wyczuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Stało się. Będę bronił @Libertyn. Wg mnie wskazał na ważną rzecz. Tak, ofiara może na swój patologiczny sposób "lubić" swojego oprawcę. I nie wykluczalbym że ofiara molestowania/przemocy może doświadczać przyjemności fizjologicznej podczas aktu upokorzenia jej jako osoby. I to kombo stanowi o największym kurestwie tego procederu. Tworzy patologiczny wzorzec osiągania tej przyjemności, obdziera z godności, wbija w poczucie winy, bo skoro to jest takie złe, to dlaczego czerpałem z tego przyjemność, widać zasługuję na to/sam jestem nie lepszy. Tym bardziej dotyczy to kilkuletniego dzieciaka, który jest bardzo plastyczny i nie ma pojęcia, co jest pięć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wypas Child grooming jako mechanizm manipulacyjny jest faktem. Jest to zespół technik manipulacyjnych wykorzystywanych przez pedofilów celem zdobycia zaufania dziecka i nakłonienie go podstępem do czynności seksualnych.

 

Tylko tutaj nie chodzi o stwierdzenie faktu istnienia tego mechanizmu. Tylko o to, że niektórzy nie uznają tego za przemoc a jest to wstrętna forma przemocy i trzeba nazywać rzeczy po imieniu.

 

Jeśli nie będziemy jako społeczeństwo nazywać takich rzeczy po imieniu to damy zielone światło ludziom, którzy próbują przesunąć pewne granice. Swego czasu była taka strona internetowa jak ''Mały książę'', która była prowadzona przez człowieka nazywającego siebie ''dobrym pedofilem''(czaisz oksymoron?) miało to na celu pewnego rodzaju zatarcie granic i zyskanie społecznej aprobaty dla kontaktów pedofilów z dziećmi. 

 

Koleś prowadził stronę na zagranicznych serwerach w końcu go ujawnili, ale wówczas nie mogli mu postawić żadnych zarzutów. 

 

Zresztą jak trzyletnie dziecko może czerpać przyjemność fizjologiczną z takich kontaktów?

 

@Marek Kotoński Proszę Cię bardzo o usunięcie tych wpisów.

 

 

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem, dziękuję za czujność. 

 

Takie cytaty w sytuacji gdy hejterzy próbują ze mnie zrobić pedofila i po wątku Stilla który ich zdaniem sugerował promowanie pedo i zostało to rozgrzebane przez innych, to samobójstwo dla forum.

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.