Skocz do zawartości

Jestem zakochany...


zuckerfrei

Rekomendowane odpowiedzi

... W grze NIOH gralem trochę na ps4 pro. 

 

Moje pytanie brzmi:

Czy mam kupic ps4 czy ps4 pro. Tylko pod tą grę. Proszę wszytkich fachowców o rady. Jak z karabinu. Zero filmów z yt na ten temat. Szybka odpowiedź.  Co kupić interesuje mnie tylko ww gra.  Pozdrawiam, zakochany ZF. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tatarus no miało nie być yt ale ok jest bardzo na temat. Zapoznam się w domu. Mi przypadła do gustu lecz ja nie gralem w żądaną powazna grę z 10 lat. 

 

 

@Kim Un Jest? dokładnie tym instrumentami chciałem zagrać. Król "clickbajta" dzisiaj wygrałem. Wygrałem ten wtorek. 

 

 

@Reflux ale to juz ps5? Czy jak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfreiWiem że nie miało być na yt ale chłopaki z Digital Foundry to mega profeska i ten filmik pokaże wszystkie nawet najdrobniejsze różnice. Osobiście nie sądzę by PS4 Pro robiło aż tak wielka różnice w tym tytule i PS4 spokojnie styknie aby wycisnąć z tej gierki płynne 60 fps. Poza tym za rok będzie PS5.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei

 

ja dwa miesiące temu kupiłem PS4 tylko i wyłącznie dla Wiedźmina, stwierdziłem że muszę w nią zagrać i ch... Do tego musiałem jeszcze TV dokupić, no trudno się mówi, zmieniłem robotę to mogłem sobie pozwolić.

 

Kumpel namawiał mnie abym poszedł w PS4 pro, że niby lepiej, ale aż takiej różnicy nie odczułem, bo u niego widziałem Wieśka na PS4 pro, więc stwierdziłem że nie ma co przepłacać, chociaż ja i tak przepłaciłem, bo zaraz jak kupiłem weszła promocja na PS4 i można było dostać za ok 900 zł nówkę. Może znowu się trafi coś takiego.

 

NIOH nie widziałem, zaraz obczaję.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam kupiłem jakieś pół roku temu ps4 slim i jestem zadowolony, do wyrwania pewnie za około 1000 zł, a jak trafisz promocję to mniej. 

Jeżeli nie jesteś zapalonym graczem to wersja slim w zupełności wystarczy, chodzi cicho, sprzęt raczej mało awaryjny. 

Gry kupuje używane i po przejściu odsprzedaje z niewielką stratą. Polecam taką metodę.

Edytowane przez Daniello332
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei

 

Teraz też całkiem przyzwoity TV za w sumie niewielkie pieniądze można dostać. Kablówki nie mam i nie zamierzam, ale wykupiłem Netflixa, więc jak chcę coś oglądnąć to mam, kompa podłączyłem pod to, i ps4, aplikacja Youtube, wszystko przez bluetooth do wzmacniacza i mam takie małe multimedialne centrum, fajnie ogarnięte. Więc nie żałuje zupełnie tego kupna :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kim Un Jest? napisał:

Czytam ten oczojebny tytuł i mówię w swej szyderczej duszy: yeeees! 

Haha tak mi się skojarzyło z JOJO jak ktoś wie o co chodzi :P

 

 

Co do tematu już wszystko co miało być powiedziane na temat PS4 padło. Skromnie dodam, że jeśli Nioh to warto jeszcze ograć serię Dark Souls + Bloodbourne. Zdaje się, że ci sami twórcy i podobny klimat.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.