Skocz do zawartości

AKTUALNIE czytane


Florence

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.07.2019 o 16:57, Azizi napisał:

3. Badania jako podstawa projektowania user experience

Słyszałam, że jesteś również grafikiem. Ile w branży? Podałbyś może wg Ciebie wartych przeczytania resztę projektowych (może podasz te co już znam ale w razie czego dowiem się nowych). 
 

1. Ballada ptaków i węży. 
 

2. Porządek w projektowaniu. 
 

3. Jestem nieletnia żoną 

 

4. (Narazie odłożyłam) Sztuka komunikacji. W drodze do sukcesu. 
Książki Dala Carnegi czytam właśnie tak pobieżnie. Kiedy mam na to ochotę. Tak samo czytam zakazaną psychologie. Też pobieżnie i z środka. 
 

@Feniks77 Tez wypatrzyłam sobie 2 dni temu te książki lwa starowicza. I tez w przyszłości trafiły do must have przeczytania. 

Edytowane przez Lalkaa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minutes ago, Lalkaa said:

 

@Feniks77 Tez wypatrzyłam sobie 2 dni temu te książki lwa starowicza. I tez w przyszłości trafiły do must have przeczytania. 

To dorzucam jeszcze do listy kolejne przeczytane:

- Glover, No More Mr. Nice Guy - 5 (objawienie, znacznie mądrzejsza, bardziej wnikliwa i wyważona niż sugeruje tytuł)

- Bourbeau, Bądź sobą: wylecz swoje 5 ran - 3 

- Cziedryn, Kiedy  życie nas przerasta - 4 (dobre wprowadzenie do medytacji)

- Łastik, Wewnętrzne dziecko - 3

 

A na listę do przeczytania trafił w końcu Hawkins (Siła czy moc & Technika uwalniania), a także Marek Aureliusz (Rozmyślania), de Mello (Przebudzenie) i Millman (Droga miłującego pokój wojownika). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

1) Ayelet Gundar -Goshen -  Budząc lwy

2) Pervin Lawrence A., Cervone Daniel- Osobowość. Teoria i badania ( w końcu udało mi się dorwać egzemplarz :D )

3) Lindsay C. Gibson- Dorosłe dzieci niedojrzałych emocjonalnie rodziców (polecam :) )

4) Redakcja Małogorzata Głowacka-Grajper, Robert Wyszyński- 20 lat rzeczywistości poradzieckiej. Spojrzenie socjologiczne

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Marek Aureliusz "Rozmyślania" - wielu Braci polecało tą książkę w swoich postach, długo czekała w kolejce ale w końcu się doczekała. Dopiero dochodzę do połowy książki i mogę ją naprawdę bardzo POLECIĆ. Piękne myśli i wglądy w rzeczywistość, do tego idzie za tym autorytet cesarza rzymskiego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

 

Aktualnie to- "Rozmowy z seryjnymi mordercami"- jako, że interesuje się trochę kryminologią, ale trochę mnie rozczarowała, żałuję, że nie wybrałam "Rozmowy z psychopatami" tego samego autora, być może skupia się nie tylko na jednej grupie osób, tak jak w tej, czyli skrajnie zdemoralizowanych, ale też tych pozornie normalnych.

No i psychologią, więc wszelkie książki psychologiczne, coachingowe, jeśli są wartościowe chętnie przeczytam.

Np., kiedy byłam na etapie szukania pracy wzięłam się za " Bóg zawsze znajdzie ci pracę"- polecam całkiem niezła.

A poza tym, to kryminały Agathy Christie, które uwielbiam, Paulo Coelho, Beata Pawlikowska- ale książki podróżnicze, bo w tych o życiu i psychologii powtarza jedno i to samo w kółko, w dodatku nie jest to nic szczególnie odkrywczego.

Kiedyś czytałam o wiele więcej, teraz słucham więcej podcastów w necie, szkoda, bo lubiłam czytać, także muszę do tego wrócić.

Mam jeszcze do przeczytania "Jedz, módl się i kochaj", bo kiedyś dostałam w prezencie- ale jakoś się zabieram i nie mogę zacząć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.