Skocz do zawartości

Genderyzm - pewną panią to przerasta...


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
If I call you a moose are you suddenly a moose?
zonk.

--

- I will ask you how old you are.
- I'm 22...
- Why aren't you sixty?
ZONK!
- Why can't you identify as sixty? What is the problem with you identifying as sixty?
- ...
- You're right, age is significantly less important than gender. You can't magically change your gender, 
you can't magically change your sex, you can't magically change your age.

Nic tylko się uczyć jak rozmawiać z lewakami.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Lubię tęczowych, nie wymagają mojego wysiłku intelektualnego.

po prostu ciekawe pod względem obserwacji zjeby. Daj im Boże zdrowie.

 

   Jestem tradycjonalistą, lubię szczerość, autentyczność i prawdę.

 

Poizdro.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shapiro zaczyna bardzo dobrze, mówiąc, że płeć to nie jest coś co po prostu można sobie "ot tak zmienić" i że to nie jest zależne od widzimisię - do tego miejsca zgadza się z osobami broniącymi praw mniejszości. Potem leci jakimiś swoimi opiniami z dupy. No spoko, ja też nie będę Shapiro zmuszał żeby na mnie mówił że jestem mężczyzną, może mnie nazywać gorzykiem złotogłowym jak to mu sprawi przyjemność, ale ja wiem, że jestem mężczyzną, podobnie jak ktoś, kto - w przeciwieństwie do mnie - nie urodził się w 100% biologicznie zgodny ze swoją płcią i chuj Benowi do tego.

 

A i jeszcze tylko dodam że Shapiro, wbrew temu że ma zajebistą gadkę i brzmi bardzo profesjonalnie, nie do końca wie o czym mówi, ponieważ w rzeczywistości dokładnie tak jest że jednym z głównych czynników powodujących tak wysoki odsetek samobójstw wśród osób trans, jest właśnie znęcanie się nad nimi, zarówno psychiczne, jak i fizyczne i dyskryminacja - https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17135115

Edytowane przez leto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 2. Link do badania, które cytujesz to tylko streszczenie, nie ma tam słowa o znęcaniu się. Choć jest to w tytule to jest to tylko (hipo)teza, którą należałoby udowodnić.

Po 1. jestem za tym, żeby każdy sobie przyswoił sposoby jakimi się Shapiro posługuje bo tak się właśnie prowadzi debatę, zwłaszcza z lewakami. Ich należy skonfundować, zawstydzić, ośmieszyć i zniszczyć. To jedyne co na nich i publikę działa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wrotycz sci-hub, przeczytaj całośc :)

 

Co do techniki debaty to Shapiro ma doskonałą, niestety, tricki, które stosuje, nie należą do kanonu uczciwej debaty naukowej - a jak wchodzimy w powody, dla których ludzie popełniają samobójstwa, to jest to debata naukowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego "triki" nie są nieuczciwe. Pokaż mi gdzie w tym artykule jest to napisane, że znęcanie się nad nimi jest przyczyną samobójstw.

 

Jakiś czas temu napisał książkę How to Debate Leftists and Destroy Them: 11 Rules for Winning the Argument bo konserwatyści nie myślą o tym jak wygrać, dlatego ciągle przegrywają. Jest to zbiór 11 reguł debaty (tu streszczenie dla leni) z tą rasą oszustów, bo to są oszuści. Sami mają swoją biblię: Rules for Radicals: A Pragmatic Primer for Realistic Radicals, Saula Alinskiego, komunistycznego aktywisty i autora. Tak się składa, że ją czytałem i jest to podręcznik komunistycznej rewolucji bolszewickiej, i terrorystyczny poradnik dla młodych fanatyków.

 

 

 

mqdefault.jpg (10 rules how to for fighting left)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rules for Radicals dobra rzecz, każdy kto chce robić jakikolwiek poważny aktywizm powinien się zapoznać. Negowanie tego dlatego, że autor jest lewakiem, to trochę jak byś nie uznawał Dostojewskiego za dobrego pisarza, bo był rosjaninem.

Dobrze, nadużyłem oczywiście określenia "być przyczyną". Jakie są przyczyny zjawisk - na ten temat nauki społeczne raczej nie są w stanie nigdy udzielić odpowiedzi, jedyne, co można sensownie zbadać, to korelacje. Dla leniwych wrzucam tabelę z rzeczonej pracy.

Screenshot-from-2019-10-27-02-35-18.png

Screenshot-from-2019-10-27-02-35-28.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłem napastowany, że się tak wyrażę. Nieraz i nie dwa mnie obili i wiele razy byłem ścigany przez pospolitych, podwórkowych bandytów. Nigdy nie chciałem się z tego powodu zabić. To oczywiście żaden dowód, przynajmniej statystyczny ale wróćmy do tabelki: gdzie tu w tej tabelce jest wyróżnione, że ci którzy byli represjonowani bądź gnębieni (victimized) z tego powodu próbowali popełnić samobójstwo. Przecież takiej zależności tu nie ma. Jest tylko, że podobna ilość była gnębiona i podobna ilość była prób samobójczych. Relacja między nimi jest nieznana. Żeby ją poznać, trzeba by porównać ilu spośród tych prześladowanych chciało się zabić a ilu spośród nieprześladowanych chciało się zabić. Tego tu nie ma. Twoja teza jest fałszywa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.