Skocz do zawartości

AthleanX


wojtek

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.youtube.com/user/JDCav24

 

Taka troche krypto reklama, ale szczera. Nic z tego nie mam poza satysfakcja :)

Gosc jest nieziemski jak dla mnie. Cwicze z nim od kilku miechow i czuje ze to jest to. 

 

Ide programem AthleanX http://athleanx.com/best-workout-program-for-men

 

Gosc mowi co i jak robic zeby sie nie uszkodzic. Mialem kiedys kontuzje co mnie wybila z silki na 2 lata, takze dla mnie to wazne.

Poza tym programy te co ma nie sa tylko na pakowanie, tylko na rozwoj zdrowego i sprawnego ciala.

 

Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam czym sie pochwalic poza tym co nastepuje :)

  1. Przez to ze siedze od jakis 15 lat przy komputerze wieksza czesc dnia mam problemy z kregoslupem. Mialem 3 razy incydenty ze przez 2 tygodnie nie moglem chodzic, a tydzien lezalem w lozku prawie pod siebie sikajac. Cwiczylem yoge przez 1.5 roku, i mi pomagala. Ale dopiero AthleanX takie miesnie "core" mi zbudowal ze czuje ze moge wszystko. Podnosze ciezkie rzeczy bez problemu. Nawet jak sie zapomne dobra pozycje do podnoszenia zachowac to i tak nie mam problemu. Odpukac!! :)
  2. Kondycja wzrosla. Nigdy nie lubilem sprintu, interwalow, itp. A teraz jak gram w kosza albo pilke z kumplami to wymiatam, jestem ostatni co ma zadyszke.
  3. Zwinnosc wzrosla. Jak gram w tenisa to czuje sie jakbym byl jakims transfomersem, stawiam kroki pewnie jak atleta. A nie takie nogi flaki i podskakiwanie jak krolik.
  4. Nabralem lekko masy, i wyrzezbilem sie tez lekko. Podobaja mi sie postepy, ale na pewno nikogo bym tu nimi nie zaskoczyl. Bysta sie tylko smiali ;)

Nie mam az takich postepow jak inni kolesie z tego programu bo nie stosuje zalecanej wysokobialkowej diety i nie cwicze 6 dni w tygodniu, tylko 1-3, zalezy jak sie uda.

 

Diety wysokobialkowej ktora poleca nie trzymam, bo jestem na diecie rozdzielnej, i tez nie jem miesa wiecej niz raz/dwa w tygodniu. Ale na szczescie nie zalezy mi na masie. Chodzi mi o to zeby sie dobrze i sprawine czuc.

 

Nie wiem czy to jest dobra odpowiedz na Twoje pytanie RAKHILIM. Niestety w pudziana jeszcze sie nie zmienilem, takze nie mam za wiele do powiedzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie kulturystyczne sylwetki nie są w ogóle interesujące. Pamiętaj, że taki Pudzian czy inny koksu zawdzięcza swój wygląd raczej "czemuś więcej" niż tylko kreatynie i diecie białkowej ;p Ponadto mięśnie kulturystów wypchane są głównie wodą...

 

Lubię kanciaste sylwetki atletyczne - coś czym pochwalić się mogą np. gimnastycy lub street workoutowcy. Surowe, męskie kształty z bardzo dobrze zarysowanymi mięsniami i rzeźbą. 

Mówiąc "rzeźba" np. w przypadku brzucha nie mam na myśli tych sześciu kwadracików koło pępka, ale cały zestaw mięśni prostych, skośnych i co tylko tam się jeszcze znajduje :)

 

Poćwicz jeszcze z pół roku i pochwal się wynikami :)

 

BTW: Nie wiem, jak można ćwiczyć 6 razy w tygodniu w ramach normalnego planu... Dla mnie to idealny sposób na przetrenowanie i kontuzje, a mięśnie nie rosną, bo nie mają kiedy odpocząć... 3 razy jest optymalnie moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.