Skocz do zawartości

Prośba o poradę.


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.07.2019 o 18:34, Iktor napisał:

A mogę prosić jeszcze o zwrócenie uwagi na przedostatni akapit?

WTRĄCE SOBIE.

CZY  widziałeś swój aVatar?

 

KOLORY  jesieni, ciepło po lecie, odbicie w wodzie, centrycznie czerwień w obrazie......dalej dobijał Cię nie będę.

 

 

POETYCKI ROMANTYZM PO  bujnym lecie/nostalgia.

PŁONIESZ NAMIĘTNOŚCIĄ Disneya/czerwien/hormony buzują.

ODBICIE  w wodzie to pragnienie spójności i odzwierciedlenia miłości/namiętności....wstaw/wybierz dowolne.

Okalające barwy to żółć/usychanie.

 

 

REASUMUJĄC.

Już twoja podświadomość przewartościowała relacje jednak LOGIKA szuka ratunku za zainwestowane czas.

 

 

ZMIEŃ MENTALNIE aVatar i pożegnaj panią  co śladów fali na wodzie nie zostawia.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iktor - z tego już nic nie będzie w sensie stałego związku, bo teraz jesteś na orbicie, a jeśli, kiedyś by do Ciebie ta dziewczyna wróciła, to tylko z braku innych opcji. A później to wiadomo, ślub, dzieci i pewnie rozwód po kilku latach, bo nigdy nie byłeś numerem 1.

Jeśli dziewczynie zależy to zostawi koleżanki i zabierze Ciebie na koncert, a i przyjaciele pójdą w odstawkę.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowo popłynąłeś. Dajesz jej bezpieczną przystań do której może wracać a tak robi co chce. Gdyby chciała Cię zabrać ze sobą, nie ważna by była opinia koleżanki, tylko Twoja obecność. Nie jesteś na pierwszym miejscu. Gra niczemu nie winną delikatną kobietę, której misiu ma być równie miękki i ją rozumieć. Powtórzę raz jeszcze, nigdy nie słuchaj tego co mówi kobieta tylko patrz na zachowanie, bo mówić można wszystko. Identycznie jak papier, przyjmuje wszystko nawet głupoty. 

Im dłużej to będzie trwać tym dłużej będziesz się wkurwiać. Tobie się tylko wydaje, że się nie przejmujesz. A zobacz na swoje zachowanie kolego, jest zupełnie odwrotnie. Pokazujesz to na tacy. Zostaw to dla własnego dobra 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, PUNK napisał:

@Iktor, elektryczne gniazdo wtykowe - łacznik wtykowy - zwane powszechnie gniazdkiem lub kontaktem nie ma bolca a styk ochronny. To tak w kwestii nazewnicywa.

Co do twojej fiance, to żart niskich lotów (ktoś inny ją bolcuje, gdy nie jest z tobą).

 

Bo to gniazdko uniwersalne, do którego pasują wszystkie bolce.

 

@Iktor uważaj żeby Twoje gierki, Ciebie nie ograły. Bo czasem możesz obudzić się obsrany nie swoim gównem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiem, czy jest o tym pisać, trochę momentami pokazałem, że byłem wkurwiony, ale jak laska gada takie kocopoły to mnie skręcało w jelitach :)

 

No ale napiszę. Opowiedziała jak było po koncercie, ja w zdaniu powiedziałem co u mnie. Będę pisał tylko wyrywki wiadomości, ale ogólnie widać po lasce było, że już też tego nie chciała. Takie typowe pierdolondo że nie chce abym cierpiał przez nią, że ona do tego się jeszcze nie nadaje i że chciała ten związek. Że mogę jej nie wierzyć (bo w sumie tu powiedziałem, że ja już nie wiem czy Twoje słowa miały wg jakąś wartość) , ale do końca była wobec mnie fair i nic nie zrobiła (ogólnie czy ten koncert). Że dla niej te spotkanie z jej przyjaciółką u mnie było zbyt poważne (to się uśmiechnąłem i powiedziałem, że przecież to tak samo jakbyśmy na piwo z nią wyszli xD, dodała no tak ona wie, no ale). Trochę mnie emocje wzięły i powiedziałem, że nigdy nie używałem tych słów, ale powiedziałem ,że ujebałaś sobie w głowie, że chcę Cię zmienić, pomimo tego, że w oczy czy przez tel Tobie powiedziałem jak jest. Dodałem też, że to wyglądało jakby na siłe szukała argumentu do skończenia bo nie chce czy ma innego bolca, jeśli chce to proszę bardzo. Nasza rozmowa też poruszyła, że tylko spotkania były fajne więcej nic, że w pisaniu nie było tej mięty czy empatii. Chociaż ona dalej mówi, że zawsze byłem dla niej ważny a może nie umiała to okazać, bo nie dojrzała czy co. To mówię słuchaj czyny nie słowa, bo to wydaje się jak zwykła ściema. Jak pamiętacie, w czwartek jeszcze chciała, ale to że nie odpisywałem jej czy po prostu nie napisałem co u niej to już się jej odwidziało wczoraj xD tu powiedziałem, że nie miałem czasu, by odpisać bo byłem zajęty a poza tym jak później wszedłem to wiedziałem, że nic wartościowego nie będzie w tej wiadomości odnośnie jakich refleksji po spotkaniu, czy coś zamierza itp. A co do napisania na koncercie to nie oszukujmy się, ale wiedziała że martwię się o jej bezpieczeństwo i wiedziała, że możesz mi to napisać czy jest wszystko ok. Dodałem, że czułem się cały czas jak gówno czy dodatek w jej życiu, ale nie zamierzam ją obwiniać, po prostu nie chciała.  Najlepszym faktem było to jak powiedziałem, że zaczynam się męczyć itp i w czwartek juz miałem mieszane uczucia to już mogliśmy wtedy według niej skończyć bym nie musiał cierpieć (a jak wyżej wspomniałem przecież jeszcze chciała xD). Powiedziałem, że i tak zaraz idę, dodała że nie muszę jeszcze, to poruszyłem tylko temat instagrama, nie potrzebowałem jej wyjaśnień, bo ona też się nie kwapiła, że i tak ją nie zrozumiem (nie miała argumentu). Głupi dodałem że może kiedyś spotkamy się w klu, a ona powiedziała nom czy nawet na uczelni. Na końcu powiedziałem to wszystko? -Tak. -W takim wypadku to koniec i powodzenia. To taki telegraficzny skrót, jak coś sobie bracia przypomnę to dopiszę. Możecie mnie zjebać, jednak i tak już wiedziałem, że nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2019 o 01:45, Iktor napisał:

Ja wam powiem czekam tylko na dzień kiedy ją zobaczę i powiem śmiało po męsku, że ...

 

9 minut temu, Iktor napisał:

 kiedyś spotkamy się w klu

Bardzo męskie, nie wiem co to klu, ale dobrze się stało, masz super tanią szkole życia jeżeli chodzi o kobiety, każdy tu przewidywał to samo, w co nie wierzyłeś, racjonalizowałeś sobie. Ale co trzra żyć dalej nie :DD Następnym razem, nie tłumacz, nie gadaj tyle z nią, bo to jak widzisz nie ma sensu, to co sovie mówią to wpusc lewa strona i wypuść prawą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iktor Gratulacje! Wierzyłem że będziesz miał odwagę to zrobić. @Morfeusz Nie chce mi się pisać w tamtym wątku odpowiem tu: Wina po obu stronach dziś się przeprosiliśmy, ona za agresje słowną ja za durne teksty - takie żarty można z kumplem a nie z istotą emocjonalną jaką jest kobieta. Oboje dostaliśmy rzecz do przepracowania : Ja by takich żartów nie robić , ona by panować nad językiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/24/2019 at 5:43 PM, Iktor said:

po raz kolejny mi pisze jak to było super wczoraj na spotkaniu i piciu z jej przyjacielem

 

On 7/24/2019 at 5:53 PM, Iktor said:

ziomka zna od początku gimnazjum, jest dla niej ważny

 

On 7/24/2019 at 5:53 PM, Iktor said:

ją z nim nic nie łączy

To się wyklucza wzajemnie, łączy ją z nim coś, już samo to, że mowi o innym facecie daje do myślenia. Zalecam dużą dozę ostrożności.

W dodatku dziewczyna ma czas i chęć na wyjście z koleżankami, przyjacielem a z chłopakiem włącza się introwertyczna strona.

Ja bym zredukował liczbę spotkań o połowe i skupił się na nauce ewentualnie jakichś zainteresowaniach. Za dużo dajesz, ``miś jest za dobry``.

Edytowane przez Les
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze spytać o jedną rzecz. Jak wywalę ją z fb, tindera i skasuję nr tel, to pokażę tym czynem, że mi zależy? Czy normalnie mogę to zrobić bo ja na pewno do niej nie wrócę, a po co mi to? :)@Tomko rzuć jeszcze raz okiem na tą krótką gówno sprawę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Iktor said:

1.  Panowie powiem serio, przykre to jest że odrzucam staracniat innych panien, ale jeszcze ciupkę mam swoje zasady  Ja wam powiem czekam tylko na dzień kiedy ją zobaczę i powiem śmiało po męsku, że ... dokońcie sobie sami

 

2. Chciałbym jeszcze spytać o jedną rzecz. Jak wywalę ją z fb, tindera i skasuję nr tel, to pokażę tym czynem, że mi zależy? Czy normalnie mogę to zrobić bo ja na pewno do niej nie wrócę, a po co mi to?

1.

Odrzucaj dalej.

Póki ci nie są potrzebne daja jakiś znak gdzie je znaleźć.

Może są w potrzebie?

Nie lubię gdy ludzie się męczą, kobiety szczególnie.

Może mógłbym którejś pomóc?

 

2.

Nie.

Koniec jest wtedy gdy spotkawszy ją na ulicy nie wiesz kto to jest, z lekka wydaje ci się znajoma.

Jeśli COKOLWIEK robisz z myślą o niej to świadczy, że jej nie wymazałeś, bo jest motywacją twoich posunięć.

Posprzątać media oczywiście trzeba, ale nie po to, żeby jej pokazać jak bardzo o niej zapomniałes.

Sprząta się, żeby było czysto.

 

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.