Skocz do zawartości

Witam cieplutko


Morfina

Rekomendowane odpowiedzi

Wypada mi się jakoś przywitać i jakoś przedstawić. Swojego "prawnego" imienia nie używam bo niezbyt za nim przepadam, a oficjalnie w gronie znajomych wabię się po prostu Morfik (głupia xywka wymyślona przez kolege :') 

Młodziutka jestem, ledwo przekroczony próg prawnej dojrzałości. Luźne informacje; specyficzna, chorobliwie uprzejma i lekko apatyczna, uzależniona od leków przeciwbólowych, lepiej dogaduje się z chłopcami niż z dziewczynkami... lubię psychologię, psy, pieczenie ciasteczek i horror sci-fi :3 

Po co tutaj..? - bardzo cenię sobie rozwijanie obiektywnego spojrzenia na świat, lubię poznawać rzeczy od tej drugiej strony (zwłaszcza kiedy informacje o drugiej stronie mogą być użyteczne), tak więc liczę na ciekawą lekturę i interakcje w społeczności ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, iry napisał:

Cześć, jakie leki ćpasz? 

Wszystkie możliwe przeciwbólowe, oczywiście moimi ulubionymi są opioidy - głównie tramadol. Reszta to ketanole itp, i ibuprom jedzony jak cukierki. Za dealera tego co na receptę służy mi przyszywana babcia (77 letnia korwinistka trzymająca spluwe w szufladzie z bielizną) ?

Edytowane przez Morfina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Morfeusz napisał:

Ktoś tutaj sobie trolluje na 99,99%.

Bardzo podoba mi się stwierdzwnie "na 99,99%" - to dobre podejście, niczego nie należy zakładać na 100%.

Ale stety niestety jak dziwnie to brzmi, - to nie jest trolling. Proszę uwierzyć - moje życie jest pełne specyficznych przypadków i ewenementów. Urocza kobieta o której mówię to pani z którą mieszkam, ja - praktycznie jeszcze dziecko i ona - wdowa, jesteśmy od 3 lat nierozłącznymi przyjaciółkami, a ona uznaje mnie za wnuczke i bratnią duszę. Jak na swój wiek jest niesamowicie inteligentna, otwarta i sprawna, i ma bardzo... specyficzne poglądy. A spluwa..? Historia z nią jest taka że babcia była jubilerką, i jak to w jubilerstwie czasami musiała jechać sama po jakieś szlachetne kamienie czy inne kruszce, i dla bezpieczeństwa postanowiła wyrobić sobie pozwolenie (co przez uzasadnienie zawodem było łatwiejsze) i zakupić broń, no i już zostało. O tej babci mogłabym opowiadać wiele wiele anegdotek, np na temat wychodowanej kiedyś przez nią pewnej leczniczej roślinki :') 

38 minut temu, Tatarus napisał:

Jezu ..... ? 

Uwierz, - Jezus ma z tym niewiele wspólnego :') 

*bez urazy oczywiście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lekkiepióro napisał:

A ładna jesteś?

 

W 99% w opinii innych jestem ładna.

Chociaż sama już nie wiem.

Ciotki mówią że jestem za chuda, koledzy mówią że jestem w sam raz, jedni mówią że wyglądam poważnie, inni że jestem urocza. (Przez mały rozmiar gruczołów mlekowych uważam że obiektywnie raczej nie jestem atrakcyjna, ale sama się sobie podobam i akurat tego szczegółu absolutnie nie chciałabym zmieniać). Może kiedyś się pokaże jeżeli można. (nie, nie boję się hejterów)

* Dodam że czytam sobie tak to forum już jakiś czas, i wbrew internetowej opinii - jest tu mnóstwo bardzo inteligentnych ludzi z ogromną wiedzą, a dyskusje są prowadzone na naprawdę wysokim poziomie, co w obecnych czasach jest na wagę złota. Wielki szacunek dla Was za to. 

Chyba przyprowadzę tu kolegę żeby dołączył do grona Samców, skoro tak się seksuologią i socjologią interesuje (do czego oczywiście się nie przyzna), może ktoś mu pomoże się umężnić :)

Edytowane przez Morfina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Morfina napisał:

Przez mały rozmiar gruczołów mlekowych uważam że obiektywnie raczej nie jestem atrakcyjna,

 

@Morfina

Jeśli kobieta ma małe, to dla mnie jest to dużym plusem. A o tym że w moich oczach daje to +10 do atrakcyjności to nawet nie wspomnę ?

Edytowane przez Patton
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomko napisał:

Również wolę mniejsze cycuszki.

A w połączeniu z odpowiednią figurą, budową ciała, i wzrostem, to w moim przypadku naprawdę potrafi to mocno zwrócić moją uwagę. Co nie znaczy że potrafi mi to zakleić oczy, że wyłącza mi to mózg, i że można mnie na to łatwo złapać, a wiesz dlaczego?

 

Godzinę temu, Tomko napisał:

Estetyczne są 

Plus jeszcze nie opadają tak mocno w późniejszym wieku, tak jak te duże, czy nawet średnie.

 

Godzinę temu, Tomko napisał:

Ale se tutaj białorycerzymy hoho

Jesteśmy uświadomieni, więc w naszym przypadku nie jest to aż tak groźne, o ile w ogóle.

Edytowane przez Patton
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton @Tomko 

Odzyskuję wiarę w ludzi ?

Duże cycki są niepraktyczne, obciążają kręgosłup, powodują ból i napięcie, i jeszcze niezbyt ładnie wyglądają w późniejszym wieku - dobrze to Kolega ujął. Ewolucja sprawiła że panom wisi u dołu, a paniom u góry, i o ile z dolnym wyrostem zmagać się nie muszę to jestem wdzięczna naturze że poskąpiła mi przerośniętego balastu damskich atrybutów.

*Czy ja wiem..? Rozmowy o cyckach to jeszcze nie białorycerzenie, to tylko kulturalna wymiana gustów ^^

Niemniejednak doceniam i dziękuję za uprzejmy komentarz :3 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.