Skocz do zawartości

Witam cieplutko


Morfina

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.07.2019 o 20:19, Morfina napisał:

A spluwa..? Historia z nią jest taka że babcia była jubilerką, i jak to w jubilerstwie czasami musiała jechać sama po jakieś szlachetne kamienie czy inne kruszce, i dla bezpieczeństwa postanowiła wyrobić sobie pozwolenie (co przez uzasadnienie zawodem było łatwiejsze) i zakupić broń, no i już zostało. 

No i widzisz dziewczyno mnie akurat nie oszukasz, bo paplam się w zawodzie gdzie te pozwolenia wydają.

Są dwie opcje:

1) Masz bujną wyobraźnię.

2) Babcia ma bujną wyobraźnię.

 

Moje argumenty: poczytaj sobie przepisy, bo nie chce mi się rozpisywać. Zaznaczyłem na grubo, na co zwrócić uwagę.

 

Poza tym to witamy na najlepszym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jan III Wspaniały

Racja, - mój błąd. Pomieszałam w historii, prawdopodobnie mózg błędnie podsunął mi własne uzasadnienie. 

Ale - jeżeli miałbyś w całości swojego założenia rację, oznaczałoby to że mam nie tyle co bujną wyobraźnie a schizofrenie paranoidalną, bo broń i pozwolenie widziałam na własne oczy, w towarzystwie dwóch świadków (z czego jeden z racji swoich doświadczeń jednoznacznie potwierdził jej autentyczność), a to musiałoby sugerować że osoba z którą spędziłam ostatnie dwa lata życia jest tylko wytworem mojej podświadomości. Szanse na to są równie wysokie jak na prawdziwość niemetaforycznego Matrixa, ale cóż - niczego nie możemy być pewni, a zwłaszcza tego czego nie możemy przynajmniej w 90% potwierdzić :') 

A z racji tego że ani Ty nie możesz potwierdzić i udowodnić prawdziwości swojej wersji (bo przecież nie znasz ani mnie, ani rzeczonej babci, ani mojego adresu, i nie masz zielonego pojęcia czy nie trzymam w domu nawet trupa), ani ja nie mogę w żaden sposób 100% potwierdzić prawdziwości swoich słów (bo zdjęć babci, broni, babci z bronią, ani niczego podobnego nie mam zamiaru wstawiać, a i tak nie byłyby 100% dowodem)... - Załóżmy że była to zwykła luźna anegdotka, i nie trzeba rozwodzić się nad tym kto ma rację ;)

Czy najlepsza - to się okaże ^^ 

Poziom dyskusji jest wysoki, - szanuję.

Tak, zdecydowanie muszę tu przyprowadzić kolegę.

*Zastanawiam się czy i na ile przepisy zmieniły się od czasów komuny, tu mnie masz, zdecydowanie muszę się doedukować. 

Edytowane przez Morfina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Morfina napisał:

Duże cycki są niepraktyczne, i jeszcze niezbyt ładnie wyglądają w późniejszym wieku 

 

@Morfina

Powiedziałem to kiedyś będąc wśród Januszy, plus jeszcze to że wolę małe cycki. No i efekt był taki że od razu był atak na mnie, plus teksty że mam ujowy gust, że wolę kobiety patyczaki itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jan III Wspaniały napisał:

Moje argumenty: poczytaj sobie przepisy, bo nie chce mi się rozpisywać. Zaznaczyłem na grubo, na co zwrócić uwagę.

 

Poza tym to witamy na najlepszym forum.

Racja, słusznie zwróciłeś mi uwagę.

"Właściwy organ Policji może cofnąć pozwolenie na broń, jeżeli ustały okoliczności faktyczne, które stanowiły podstawę do jego wydania"

Czy o to z grubsza Ci chodziło..?

Jeżeli tak to nie wiem czemu w tym przypadku się tak nie stało, z drugiej strony wyraźnie podkreślone jest "może cofnąć" czyli wcale nie musi. Zabawne, dopiero teraz zaczęło mnie to zastanawiać, to nawet trochę... niepokojące, chyba muszę z ciekawości dopytać babcię.

 

 

21 minut temu, Patton napisał:

 

 @Patton Powiedziałem to kiedyś będąc wśród Januszy

Cóż, janusze to janusze.

Podobno upodobanie do obfitego biustu to swoisty pierwotny isntynkt, "odruch ewolucyjny". A przecież im bardziej jesteśmy świadomi swoich instynktów i odruchów, tym bardziej nie musimy być im bezgranicznie podporządkowani.

Każdemu według... gustu ^^ 

Edytowane przez Morfina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 hours ago, Morfina said:

Może kiedyś się pokaże jeżeli można. (nie, nie boję się hejterów)

Oczywiście, że można. Poka fotę!

21 hours ago, Morfina said:

Przez mały rozmiar gruczołów mlekowych uważam że obiektywnie raczej nie jestem atrakcyjna

To jest tylko jeden element mający jakiś tam wpływ na atrakcyjność. Zresztą jak tak patrzę i czytam mężczyzn, to są większe szanse, że trafisz na fetyszystę stóp niż piersi. A najważniejsze poza twarzą są raczej biodra. Jeżeli masz fajną linię bioder i wcięcie w talii, to cycki będą przy tym tylko nieistotnym szczegółem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2019 o 18:05, wojkr napisał:

Wyczuwam prowokację....

Witaj.

O, i jest coś co naprawdę mnie zaciekawiło. Uzasadnisz jakoś swoje odczucie..? Pytam z ciekawości, bo wiem że np mam specyficzną... manierę wypowiedzi, i generalnie (chociaż jeszcze tego nie zrobiłam) przeważnie poruszam dosyć dziwne tematy, i nie pierwszy raz słyszę że to co mówię (piszę) jest prowakacją. 

Niby jest wolność słowa a kiedy szczerze wyrażam swoje poglądy i opinie ludzie oskarżają mnie o prowokacje i kłamstwa. Nie wiem czy mówię w zły sposób, czy to co mówię jest aż tak dziwne albo niewiarygodne. Może tutaj dowiem się w końcu jak to jest... 

@lekkiepióro @Posejdon

Właśnie tego się obawiam, nie chcę zostać odebrana jako eghr... jak to teraz nazywają... "typowa atencjuszka" która chce zwrócić na siebie uwagę panów, w celu podniesienia sobie kulejącej samooceny (a jak wiadomo w obecnych czasach głównie do tego służą paniom media społecznościowe). Niby nie mam problemu żeby publicznie pokazać pysk, ale nie jestem pewna czy to odpowiednie do tego miejsce - stąd moje wcześniejsze wątpliwości. Uwierzcie na słowo - na swoją samoocene i realne towarzystwo nie narzekam. Po prostu cenię sobię obiektywne opinie osób z poza mojego dosyć specyficznego grona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.07.2019 o 02:52, Morfina napisał:

 

W 99% w opinii innych jestem ładna.

Chociaż sama już nie wiem.

Ciotki mówią że jestem za chuda, koledzy mówią że jestem w sam raz, jedni mówią że wyglądam poważnie, inni że jestem urocza. 

 

Kurwa, zaczęło się.

Lustereczko powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy na świecie.

Weź Ibuprom.

A nie, też nie możesz.

To chociaż powiedz, że dla ludzi i okolicznych psów jesteś dobra.

Powitać 

 

 

Edytowane przez Wypas
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Morfina napisał:

Właśnie tego się obawiam, nie chcę zostać odebrana jako eghr... jak to teraz nazywają... "typowa atencjuszka" która chce zwrócić na siebie uwagę panów, w celu podniesienia sobie kulejącej samooceny (a jak wiadomo w obecnych czasach głównie do tego służą paniom media społecznościowe). Niby nie mam problemu żeby publicznie pokazać pysk, ale nie jestem pewna czy to odpowiednie do tego miejsce - stąd moje wcześniejsze wątpliwości. Uwierzcie na słowo - na swoją samoocene i realne towarzystwo nie narzekam. Po prostu cenię sobię obiektywne opinie osób z poza mojego dosyć specyficznego grona.

To wyślij mi na priv, skoro inni nie chcą widzieć :)

Edytowane przez lekkiepióro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. @Morfina

 

   Jak ty masz nie spełna 19 lat, to ja jestem łysy. Weź nie ściemniaj, i nie bajeruj. No proszę, w każdym razie, lekomanko,

tutaj nie znajdziesz przepisu na dobre życie i leki p.bólowe. Jeszcze raz nie ściemniaj.

 

Prowokacja jak nic.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, co do babci to kolega miał też udaną babcie która miała broń jeszcze po swoim ojcu i każdego nawalonego faceta który do niej podskakiwał wyganiała bronią.

Podobno istny kabaret był w jej domu z tego co kolega mi opowiadał gdyż to ona go wychowywała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.