Skocz do zawartości

Seks bez zobowiązań. Facet się obraził. Czy miał rację?


Ruda

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Ruda napisał:

Spotykam się na seks bez zobowiązan

Czy oby na pewno? Nie ma tutaj ukrytych profitów? Sponsoring to też prostytucja.

 

Jeśli to prawda co opisujesz, to jesteś zaburzona psychicznie. Ciekawe tylko czym to jest spowodowane. Czy w rodzinie nie było zdrad?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Ruda napisał:

Ale o jakich potrzebach emocjonalnych piszecie skoro chodzi tylko o seksualne rozładowanie się w łóżku?
Emocjonalne potrzeby to można spełniać ze swoją dziewczyną czy facetem.

Potrafie byc czuła, ale do swojego partnera, a facet do seksu, to... facet do seksu. I to wszystko. Chodzi o zaspokojenie się fizyczne

Masz faceta i dodatkowo faceta do seksu? ? na cholere?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Ruda napisał:

A po co prosić prostytutkę zeby was przytuliła? Od tego chyba macie swoje partnerki.

Dla Ciebie wierność jest czymś całkowicie obcym.

 

19 minut temu, Ruda napisał:

Poza tym prostytutce się płaci, a kiedy obie strony chcą seksu bez zobowiązań, to nie ma obowiązku przytulania się, czy rozmowy

Tylko prostytutka to też kobieta i potrafi wyczuć czego mężczyzna potrzebuje. Seks bez zobowiązań nie wyklucza przytulania, całowania i rozmowy. Nie spotkałem jeszcze kobiety, która by tego nie lubiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ruda napisał:

Dlaczego zimna i wyrachowana, skoro chodzi tylko o seks? Seks to seks, nie rozumiem po co do tego przytulenia czy rozmowy

W kwestii rozmów to bym się zgodził, ale co do dotykania, tulenia, pieszczenia już nie. Równie dobrze można sobie zwalić.

Oral jest, czy tylko pochwa?

Jedziecie też bez gumy? Spuszczanie się na ciebie?

Coś ty chyba ściemniasz z tym swoim seksem bez zobowiązań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ntech napisał:

A może szczera do bólu ?

Chuj ją tam wie, natomiast matka mojego dziecka odwaliła mi kilka razy numer, gdzie było zero czułości, za to lodu więcej jak na obu biegunach. Raz to się o 4 rano ubrałem i wyszedłem, bo nie miałem już ochoty spać w jej wyrze.

 

Jak tak czytam to forum i się zastanawiam nad sobą, to dochodzę do wniosku, że przyciągam same zdrowo popierdolone kobiety.

Edytowane przez PUNK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Taboo napisał:

myślę że "partner" i ruchacz-romantyk nic nie wiedzą.

No przecież to oczywiste. O co się obrażacie ?Że zachowuje się jak książkowa kobieta z "Kobietopedii"

Przynajmniej nie trzeba się przebijać przez tonę ściemy żeby dojść do tego co mówi wprost.

 

Proszę :

3 godziny temu, Ruda napisał:

Rzadko bywałam w życiu zakochana, może ze 2 razy w życiu i właśnie dlatego mnie do niego ciągnie.

Chad.

3 godziny temu, Ruda napisał:

Ale jednocześnie rozsądek ciagle mi podpowiada, że lepiej byłoby skupić się na kimś innym bo lata uciekają

Beta-bankomat.

 

3 godziny temu, Ruda napisał:

Jak seks bez zobowiązań, to chyba tylko seks, a rozmowy przytulania, po co? Może mi to jakiś samiec wyjaśnić?

A tak było ustalone ? Wyraźnie określone zasady ?

 

Edytowane przez ntech
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ntech napisał:

O co się obrażacie

Nikt się nie obraża, wiadomo że typowo kobiece myślenie.

 

Natomiast mogę wyrazić opinię że to nie jest w porządku. Chyba że "partner" wie, to inna sytuacja :)

 

Po to też zdobywamy tutaj wiedzę by takich lasek unikać, bo raczej nikt z nas nie chciałby się znaleźć na miejscu "partnera", prawda?

14 minut temu, ntech napisał:

Przynajmniej nie trzeba się przebijać przez tonę ściemy żeby dojść do tego co mówi wprost.

Wyślij jej wirtualnego kwiatka za to że bez ściemy napisała jakim jest szonem ;)

Edytowane przez Taboo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ruda napisał:

Chodzi o zaspokojenie się fizyczne

To kup sobie wibrator. A jak Cię będzie i on wkurwial, wyjmij baterię.

 

Tak poza tym, wielce zdziwiona jesteś reakcją faceta. Dla większości z nas, to naturalne odruchy podczas i po sexie.

Pytanie?? Czy aby ustaliliście na początku zasady, na jakich będziecie się umawiać???

Bo z tego co widzę, jedziesz tradycyjną zasada kobiety, facet wykonuje ruch a ty udajesz głupią, ile lecisz schematem "domyśl się".

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ruda napisał:

To ubrał się i wyszedł, a teraz się nie odzywa

Może nie obraził tylko stwierdził że mu takie ruchanie nie odpowiada i zniknął na wieki, a nie odzywa się bo "po co tracić czas na zbędne słowa?"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy tu do czynienia ewidentnie z konfrontacją norm konserwatywnego podejścia do związku i nowoczesnego. Co ciekawe @Ruda dziwi się, że wy się dziwicie, że ona ma faceta od przytulania i faceta od bolcowania. Pisze o tym bez skrępowania, bez żadnych wyrzutów, bo wpasowała się doskonale we współczesne pojmowanie relacji międzyludzkich. Ta krucjata promująca LGBT, wyzwolenie seksualne, szeroko pojętą tolerancję, zmechanizowanie potrzeb seksualnych musiała przynieść efekt i jak widać - przynosi.

 

Ani trochę mnie to nie dziwi. Czekam już tylko na tematy typu:

Hej, mieszkam ze swoim facetem i kochankiem. Razem funkcjonujemy, jeden jest od obowiązków rodzinnych i czasem seks, drugi od imprez i ostrej jebanki. Czasem wpada też jego (kochanka) dziewczyna z siostrą. Zastanawiamy się jak wspólnie zamieszkać...

Edytowane przez Kim Un Jest?
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwijmy sprawę po imieniu robisz własnemu partnerowi rogi, A potem będziesz zdziwiona, Jak twój misio  spakuje ci walizki i podziękuje za taką kobietę, A potem się kobiety dziwią że facet jest zimny i żadnej do siebie nie dopuszcza. Życie to nie bajka i prędzej czy później ugryzie autorkę posta w rękę. Ewentualnie życie to wredna s i żmija. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seks bez zobowiązań nie równa się temu, że nie wolno przytulać lub całować. To naturalny odruch, a nie oznaka zakochania lub innej więzi.

Facet mógł się obrazić, że gardzisz nim. Druga opcja, to zrozumiał jaki jest układ i da znać jak mu się w jajach nazbiera. Przecież umowa była na seks, a nie na pisanie, czy dzwonienie, nieprawdaż? ? 

Z drugiej mańki, to tylko zdrada fizyczna, bez misiowania i oczerniania partnera.

Edytowane przez Posejdon
Korekta
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Aderix napisał:

Nazwijmy sprawę po imieniu robisz własnemu partnerowi rogi,

W tym kraju, w szerszych kręgach jeszcze tak. Ale Zachód ze swoją rozpędzoną "lgbtyzacją" już puka do Polski bram. Nie oprzemy się, no może jakieś dinozaury z roczników do lat '90, jeszcze zachowają starą obyczajowość, ale młodzi, wykształceni i jeszcze bardziej - w chuj wyzwoleni w końcu ulegną indoktrynacji. Tak to widzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.