Skocz do zawartości

Całowanie na pierwszym spotkaniu


Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem pobieżnie pewien wątek i naszła mnie taka refleksja. Czy całować dziewczyny na pierwszej randce?

 

Osobiście bardzo lubię to robić, bo daje to dosyć niepowtarzalne emocje, jest w tym jakiś dreszczyk niepewności, a jednocześnie budzi we mnie element swojego rodzaju drwiącej pewności siebie, nawet, jeśli spotkam się z odmową. Taki trochę efekt boga, który się załącza niekiedy po wypiciu sporem dawki alkoholu. Ogólnie przyjemne uczucie.

 

Ale z doświadczenia wiem, że nadmierne przesadzanie z eskalowaniem seksualności, przegięcie we flircie, zbyt szybkie dążenie do seksu, może wszystko zepsuć w przedbiegach. I w sumie nie wiem co o tym myśleć, czy nie lepiej zaczekać, dać dziewczynie wątpliwości, czy w ogóle się nam podoba, udawać trochę sztywniaka i dopiero wtedy robić swoje w kwestii przytulania, wzięcia na kolna, całowania itd. Muszę przyznać, że bardziej mi się to sprawdza, niż szybkie dążenie do pocałunku. Tyle, że im szybciej to nastąpi, tym bardziej mi się podoba i bardziej mnie bawi.

Edytowane przez lekkiepióro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z całowaniem, ale "bzykam" na pierwszej randce, bo drugiej może nie być.

Wszystko dzieje, "samosie", więc sugeruje randkować  ile wlezie i nie wpaść :).

 

Zdobywaj doświadczenie.

 

Edytowane przez Johny_B
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka zabawna sytuacja z początków moich kontaktów z dziewczynami mi się przypomniała. 

 

Bylem u potencjalnej partnerki w domu i spytałem ją czy umie się całować, a ona odpowiedziała ze tak, a ja na to „To może spróbujemy?” I zaczęliśmy się „całować”. No cóż, musiała bardzo na mnie lecieć skoro mnie nie spławiła po takim słodkim tekście. :D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, zuckerfrei napisał:

Tak nie ma i nie będzie, na całe szczęście. 

Dziś dzień anomalji?

 

JEDNA  taka wprost powiedziała mi:

Jeśli facet/coś nie tak całuje/to co to skreśla z listy pochodnych sex'u.

 

 

TŁUMACZENIE NA MĘSKI(BIOLOGIA) samica sprawdza skład chemiczny śliny oraz dynamikę akcji, taki poker na języki.

Oczywiście można to obalać romantyzmem ale aminokwasy w pochwie też można wyciorem czyścić.

Jak kto lubi.

....reasumujac ..... rozpalić samice emocjonalnie potem całus w policzek i friend zon'a gotawa jak nic.

......powodzenia dalej z roślinami...nasionami..... ......targiem rybnym.

@lekkiepióro??? ....jak sądzisz teraz....

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2019 o 22:45, Tornado napisał:

Jeśli facet/coś nie tak całuje/to co to skreśla z listy pochodnych sex'u.

Co?

 

W dniu 26.07.2019 o 22:45, Tornado napisał:

TŁUMACZENIE NA MĘSKI(BIOLOGIA)

Co?

W dniu 26.07.2019 o 22:45, Tornado napisał:

samica sprawdza skład chemiczny śliny

Co?

 

W dniu 26.07.2019 o 22:45, Tornado napisał:

Oczywiście można to obalać romantyzmem ale aminokwasy w pochwie też można wyciorem czyścić.

Co?

W dniu 26.07.2019 o 22:45, Tornado napisał:

....reasumujac ..... rozpalić samice emocjonalnie potem całus w policzek i friend zon'a gotawa jak nic.

To rozpalić, czy wrzucić do firendzone?

W dniu 26.07.2019 o 22:45, Tornado napisał:

......powodzenia dalej z roślinami...nasionami..... ......targiem rybnym.

Co?

W dniu 26.07.2019 o 22:45, Tornado napisał:

@lekkiepióro??? ....jak sądzisz teraz....

???

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lekkiepióro napisał:

???

.....niebardxxxxo kumam co jest nie zrozumiałe?!

 

.....cmoknij laske napaloną w policzek to od zaraz jesteś przyjacielem do smarkania w rękaw./gorzkie-żale/

(kumpel ciposław)......

 

.....jeśli chcesz sprawdzić napięcie to bierzesz miernik czy puszczają znaki dumne?

 

KUBKI  smakowe nie są tylko od kwaśny/słodki, jest jeszcze pH, fałna biologiczna(zepsute zęby/odór organiczny/trawienny itd).

......raczej ciężko aby pańcia obwąhała Cię jak pies szynkę?

 

NO I ZOSTAJE dynamika i inwazyjność pocałónków(taki poker na języki)/czasem blefujesz, czasem sprawdzasz,  no i podbijać tyż można!

......wargę przygryść nie zaszkodzi....

:)

.....pestkę wyssać....

.....ostentacyjnie plunąć gumą miętową z komentarzem"dobra dawaj pyska bo spadam na chatę/sprawdzić słodkoś drzeeemu"

 

......wzdechnąć.....

  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2019 o 16:23, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

 a ona odpowiedziała ze tak, a ja na to „To może spróbujemy?”

Przypomniało mi to jak kilka lat temu, rozmawiałem z znajomą młodszą o kilka lat, i sama zaproponowała żebym do niej wpadł, i wtedy sprawdzimy. I do tego jeszcze mnie podpuszczała pytaniami czy jeszcze potrafię? I czy w ogóle mam odwagę? I z tego co wiem to wtedy była wolna. Także chodziło jej tylko o całowanie, czy chciała sobie poużywać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.07.2019 o 15:57, Tornado napisał:

.....niebardxxxxo kumam co jest nie zrozumiałe?!

 

Masz osobliwy styl wypowiedzi, bym powiedział. Jak dla mnie, chyba trochę za mało przystępny, sorry, nawet nie wiem do czego się odnieść i od czego zacząć. Liczba uproszczeń, składnia, drukowane litery i to wszystko w takim pełnym pewności siebie karczemno-knajackim stylu. Rozłożyłeś mnie na łopatki. Miałem wrażenie, że jesteś po prostu pijany. Ale Ty chyba naprawdę tak piszesz.

Edytowane przez lekkiepióro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2019 o 01:46, lekkiepióro napisał:

Czy całować dziewczyny na pierwszej randce?

Szokującym jest i nie spodziewanym cometarz Waszmościa.

Biada mi bom umłomy/łomny/u.

 

Tik tak.

 

Zapewne co poniektórzy słyszeli o nowych autach prosto z fabryki.

Takowe specjalny osobnik pracujący w danej kątowi jeździdel, wyprowadza świeżuteńki czterokół na plac fabryczny.

....co by jałowego przebiegu sprawności dodać przed ożenkiem z klientem owej  marki....

 

TAK OJ za prawdę powiadam z nowo poznaną damą  pirwej 2 RAZY bulwary okrążyć niż by jej puder z lica zlizywać.

.... tym  co zaniechań w ten designe gotowi ona palec środkowy pokazać winna!...

 

 

 

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz ją nawet wyrvchać na pierwszym, a i tak następnego spotkanie może nie być (chyba, że o to tylko chodzi). Zależy wszystko, dlatego ja zawsze próbuję całować na 3, ale nastawiam się w sumie na związek.

Edytowane przez heavy27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 26.07.2019 o 00:46, lekkiepióro napisał:

Przeczytałem pobieżnie pewien wątek i naszła mnie taka refleksja. Czy całować dziewczyny na pierwszej randce?

 

Osobiście bardzo lubię to robić, bo daje to dosyć niepowtarzalne emocje, jest w tym jakiś dreszczyk niepewności, a jednocześnie budzi we mnie element swojego rodzaju drwiącej pewności siebie, nawet, jeśli spotkam się z odmową. Taki trochę efekt boga, który się załącza niekiedy po wypiciu sporem dawki alkoholu. Ogólnie przyjemne uczucie.

 

Ale z doświadczenia wiem, że nadmierne przesadzanie z eskalowaniem seksualności, przegięcie we flircie, zbyt szybkie dążenie do seksu, może wszystko zepsuć w przedbiegach. I w sumie nie wiem co o tym myśleć, czy nie lepiej zaczekać, dać dziewczynie wątpliwości, czy w ogóle się nam podoba, udawać trochę sztywniaka i dopiero wtedy robić swoje w kwestii przytulania, wzięcia na kolna, całowania itd. Muszę przyznać, że bardziej mi się to sprawdza, niż szybkie dążenie do pocałunku. Tyle, że im szybciej to nastąpi, tym bardziej mi się podoba i bardziej mnie bawi.

 

To zależy. Zależy od kobiety, a także od umiejętności faceta.

 

Jeżeli ktoś potrafi dobrze bajerować, a do tego potrafi sprawnie całować, w atmosferze luzu, a nie napięcia, to może całować się na wielu pierwszych randkach.

 

Jeżeli ktoś tego nie potrafi, to pewnie będzie miał problemy i na 2 czy 3 randce, o ile będą one miały miejsce.

 

Część kobiet może się zrazić od ich zdaniem zbyt szybkiej próby pocałunku, ale część odwrotnie - może uznać faceta który ich nie pocałuje za lamusa.

 

Wiele kobiet ma o wiele krótszy minimalny czas do pocałunku, a także do seksu, niż się wydaje większości facetów. Wiele kobiet ma na koncie seks w przeciągu kilku godzin od poznania faceta - a potem ktoś inny idzie z nią na randkę i się zastanawia, czy może ją pocałować na 1 randce. :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.