Skocz do zawartości

Ogłoszenie na portalu randkowym - mind fuck


Rekomendowane odpowiedzi

Na takie ogłoszenie trafiłem dziś na portalu rankowo-pomocowym ;)

Pisownia oryginalna. Pani lat 33 z Warszawy, wzrost 160 cm, waga - nie podana ...
Pani poszukuje : hojne prezenty, utrzymanie ...
 

"Jestem atrakcyjna Singielka o EGZOTYCZNEJ urodzie i ciepłym usposobieniu pozna miłego Pana do wsparcia finansowego... Poszukuję HOJNEGO i WIARYGODNEGO mężczyznę który się mną zaopiekuje... Nie poszukuje "sex za pieniądze" poprostu potrzebuję poznać kogoś kto zainteresuje się moja osoba i będzie miał dobre chęci do wsparcia finansowego bezinteresownie choć to może być dość trudne w dzisiejszch czasach bo nie ma nic za darmo... Ale wierzę i wiem że jeszcze są dobrzi ludzie na tym świecie... Nie mówię całkowicie "Nie" jeśli chodzi o zbliżenia fizycznego to wszystko zależy od tego czy się sobie spodobamy... Niestety znalazłam się w trudnej sytuacji życiowej dlatego jestem na tym portalu... Jeśli zainteresuje cię moja osoba to zapraszam do kontaktu... "

 

Skręciło mi musk ... racjonalizacja level master ;)

 

Nie wiem czemu nie mogę dodać grafiki do postu :(

 

  • Like 1
  • Haha 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej zastanawia logika .... jeżeli nie wspierasz finansowo mnie = jesteś złym człowiekiem :)

Do tego niechlujstwo tego ogłoszenia poraża i bezpośrednio pokazuje poziom umysłowy tej pani.
Liczba błędów poraża. Aha - pani ma wykształcenie średnie ;) ufff, przynajmniej nie po studiach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prościej byłoby napisać: szukam frajera co mnie będzie utrzymywał. A nie moment, to chyba zbyt bezpośrednio. W ten sposób nikogo nie znajdę.

3 minuty temu, GurneyHalleck napisał:

ufff, przynajmniej nie po studiach ....

Po studiach chyba lepiej tego by nie napisała;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GurneyHalleck Ale oboje wiemy, że to zdjęcie - czytaj, filtry, edycje, photoshopy. Teraz byle apka w telefonie i masz swoje ładne alter ego.

Już gdzieś o tym pisałem, nie pamiętam tylko tematu ale nazywał się jak nie masz ..coś tam, to nie pisz :D czyli roszczeniowość udaje się w Himalaje.

@Tatarus Dbamy o linię userów ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, GurneyHalleck napisał:

Mnie bardziej zastanawia logika .... jeżeli nie wspierasz finansowo mnie = jesteś złym człowiekiem :)

Złym dla niej. Ja tam uważam że albo obie strony się powinny wspierać albo żadna. Zresztą pani pewnie z domu gdzi tata robił fuchy a mam siedziała na socjalu

8 minut temu, GurneyHalleck napisał:

Do tego niechlujstwo tego ogłoszenia poraża i bezpośrednio pokazuje poziom umysłowy tej pani.

Mam znajomą co podobnie piszę. Z Rosji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płać, opiekuj się i nie ruchaj :D To ona pewnie męża szuka, bo kogo innego? :) 

 

Niby można się śmiać z tego ogłoszenia, ale taka jest rzeczywistość wielu mężczyzn w związkach. Bulisz, opiekujesz się i CHUJA z tego masz :D 

 

Idę na bibę, pierdolę te smutki :D

 

 

 

Edytowane przez mac
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, pytamowiec napisał:

Prostytutki nie widzieliscie?

Prostytutka daje pupkę za zapłatę.

 

Pani chce piniędzy ale pupki już nie nadstawi.

 

No poleciała level master. Zdecydowanie czołówka ?.

 

PS: podaj jakiś adres, zgłoszę się- taka okazja może się nieprędko zdarzyć ?

Edytowane przez Jan III Wspaniały
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, GurneyHalleck napisał:

Nie poszukuje "sex za pieniądze" poprostu potrzebuję poznać kogoś kto zainteresuje się moja osoba i będzie miał dobre chęci do wsparcia finansowego bezinteresownie choć to może być dość trudne w dzisiejszch czasach bo nie ma nic za darmo... 

Tłumacząc na polski: płać, frajerze, swoje cebuliony, a dupki i tak nie uświadczysz, a jeżeli tak, to od wielkiego dzwona. Rzeczywiście, interes życia : ))

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajduje tu zastosowanie artykuł 58 Kodeksu Wykroczeń, tj. 

 

§ 1. Kto, mając środki egzystencji lub będąc zdolny do pracy, żebrze w miejscu publicznym,
podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1.500 złotych albo karze nagany.
§ 2. Kto żebrze w miejscu publicznym w sposób natarczywy lub oszukańczy,
podlega karze aresztu albo ograniczenia wolności.

 

Cieszę się, że mogłem w czymś pomóc.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Tatarus napisał:

@Quo Vadis?Kurwa mać jadłem śniadanie !!!  ;) 

To była kara za późne jedzenie śniadania, i zachęta - obiad se zjedz, może pizzę albo coś pieczonego!

 

46 minut temu, GurneyHalleck napisał:

Nie poszukuje "sex za pieniądze"

Eeee, wszystko jak na dłoni napisane, przynajmniej nie ściemnia ("nie" jest tutaj zbędną partykułą)

 

46 minut temu, GurneyHalleck napisał:

dobrzi

egoztyczne podejście do języka polskiego

 

47 minut temu, GurneyHalleck napisał:

Niestety znalazłam się w trudnej sytuacji życiowej dlatego jestem na tym portalu

Tu też uczciwie napisała: nie mam kasy, potrzebuję szybko kasy, mogłabym zarobić kasę dupą.

 

Jak dla mnie ogłoszenie uczciwe i wiarygodne. Może nawet bąbelka ma gdzieś w ukryciu :)

 

Ach i te wielokropki...

 

 

Jak to było w dziale o Śmieszkowaniu:

Ona: Jesteśmy dwie...

On: Nie wiem czy podołam...

Ona: Żanetka ma 7 miesięcy...

 

Spodobały mi się wielokropki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Jan III Wspaniały napisał:

Pani chce piniędzy ale pupki już nie nadstawi.

Nie no nadstawi, chociaż oficjalnie pisze, że nie...Żeby nie zabrzmiało to bezpośrednio, jak  prostytucja... Takie tam samousprawiedliwienie i racjonalizacja...

Edytowane przez Leniwiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Imbryk napisał:

No jasne, jak wyrzygałeś to Ci teraz zabrakło kalorii do bilansu :D

Zakrztusiłem się i myślałem że padnę. W dodatku ludzie  z roboty lecą mi pomóc a na monitorze morda jak z sennego koszmaru, ja się duszę ale myszką próbuje przełączyć na exela …. zabawa na całego :) 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.