Skocz do zawartości

Powiedzcie mi że to żart... alienatorka.pl


Rekomendowane odpowiedzi

No...odkrycie na forum nikt o tym chyba nie słyszał...

Jak patrzę na obecne młode kobiety... naprawdę żadko kiedy jest się na co połasić - wygląd i to co sobą prezentują. 

Kiedyś to te ładne były "posrane" ... przerost formy nad treścią, obecnie nawet te brzydkie mają wymagania .... że ja pierdole,....wygląd wyglądem ...ale człowiek to coś więcej ...niby tak a tu straszy pustką. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, apogeum napisał:

W sumie nie zdziwiłbym się gdyby założył to jakiś facet, żeby coś innym samcom uzmysłowić

Moim zdaniem na 100 proc. Poczytajcie spokojnie materiały na stronie. To ewidentnie męska robota, by walnąć prawdę o systemie między oczy, ale inteligentnie :)

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to jest zrobione :)

 

 

Szkoda że tak mało facetów jest świadomych tego jakie problemy może wygenerować podpisanie kilku papierków. 

 

Większość nie myśli o zabezpieczeniu swojego majątku.

 

A po tym co jest tam napisane jak to laska wdroży z pomocą Mamusi i koleżanek. To facet ma taki reset środków i psychiki, że pozbieranie się to na prawdę wyczyn. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, apogeum said:

W sumie nie zdziwiłbym się gdyby założył to jakiś facet, żeby coś innym samcom uzmysłowić.

No właśnie miałem zwarcie styków w tym temacie :)

 

Język, stawianie sprawy - bardziej męskie niż kobiece (no, chyba że to jakaś wybitna feminazistka jest autorką).

 

Anyway - napotkałem, wrzuciłem, zawsze się warto czymś ciekawym podzielić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wojkr napisał:

No...odkrycie na forum nikt o tym chyba nie słyszał...

Jak patrzę na obecne młode kobiety... naprawdę żadko kiedy jest się na co połasić - wygląd i to co sobą prezentują. 

Ja też patrzę. I albo jest tak jak piszesz albo masz miss perfekcji co nigdy na nic czasu nie ma bo albo praca albo fitness/japoński/hippika/wykłady a Ty łaskawie wciśnij się w pomiędzy.

2 godziny temu, wojkr napisał:

Kiedyś to te ładne były "posrane" ... przerost formy nad treścią, obecnie nawet te brzydkie mają wymagania .... że ja pierdole,....wygląd wyglądem ...ale człowiek to coś więcej ...niby tak a tu straszy pustką. 

Bo do brzydkich masa przegrywów startuje w nadzieji na to że zaliczą, często zresztą też brzydkich. No i mamy popyt i podaż.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwał jak zwał, zrobił ten kto zrobił, nieważne. Czy na tej stronie nie jest przypadkiem opisana nasza polska rzeczywistość sądów rodzinnych, beznadziei życia w małżeństwie z perspektywy mężczyzny, strategii postępowania wielu żon, rad dawanych na kobiecych forach, czy nie jest to odzwierciedlenie tego co piszemy na forum, historii wielu z nas? 

Oby więcej tego typu inicjatyw, pobudka panowie, znaczy się, chciałem napisać frajerzy:D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek z tego że trzeba być czujnym, i nie dać się manewrować na te numery.

 

Kurde tak sobie to czytałem i Ta Niebieska linia to jest niezłe kurewstwo wymierzone w facetów.

 

Jeśli kobieta potrafi dobrze manipulować swoim otoczeniem, wykorzystywać (empatię pracowników służby publicznych, gdzie nie pójdzie robi z siebie ofiarę ) to facet na musi być uważny.

 

Sam widziałem jak kobieta potrafi z błahej sytuacji zrobić z faceta kryminalistę i tak go wkurwić że on wychodzi na osobę agresywną i traci kontrole. 

 

Trzeba pracować nad sobą i nie dać się walić w rogi bo to jest na prawdę cwane. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że to prowokacja.

Tylko... co to da?

 

Rozmawiałem ostatnio ze znajomym z pracy, przed ślubem. Jego babeczka dostanie za chwilę dwa razy wyższą pensje i większy status od niego. Poza tym jej chata.

Probowałem go nakierować na pewne sprawy, coś podpowiedzieć.

,,Tak tak, ja wiem, ja wiem”.

On wie ale i tak się wpierdoli. Bo przecież jego to nie dotyczy. ,,No wiesz, wszystkie takie nie są. My się znamy już 5 lat”.

I chuj i cześć.

 

W sumie sobie myśle, że takiego mi nie jest szkoda. Gorzej z tymi totalnie nieświadomymi.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Jan III Wspaniały napisał:

Oczywiście, że to prowokacja.

Tylko... co to da?

 

Rozmawiałem ostatnio ze znajomym z pracy, przed ślubem. Jego babeczka dostanie za chwilę dwa razy wyższą pensje i większy status od niego. Poza tym jej chata.

Probowałem go nakierować na pewne sprawy, coś podpowiedzieć.

,,Tak tak, ja wiem, ja wiem”.

On wie ale i tak się wpierdoli. Bo przecież jego to nie dotyczy. ,,No wiesz, wszystkie takie nie są. My się znamy już 5 lat”.

I chuj i cześć.

 

W sumie sobie myśle, że takiego mi nie jest szkoda. Gorzej z tymi totalnie nieświadomymi.

Większość samców (w tym ja), musieliśmy przejechać się na własnych błędach.

 

Zrozumie gdy będzie za późno na cokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.