Skocz do zawartości

Powiedzcie mi że to żart... alienatorka.pl


Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, Jan III Wspaniały napisał:

W sumie sobie myśle, że takiego mi nie jest szkoda. Gorzej z tymi totalnie nieświadomymi.

Trochę wkurzające jest to, że głosząc prawdę musisz walczyć i na pewno jest to uczucie "a nie mówiłem", ale trzeba pamiętać jak mocno mamy wkręcone te matrixowe pierdy o odpowiednim traktowaniu dam i księżniczek. Kobiety dbają od samego początku procesu wychowawczego o to żeby samiec był beta-bankomatem w przyszłości. Ciężko się dziwić, że ktoś nie budzi się pod wpływem jakiegoś ostrzeżenia od znajomego. 

 

26 minut temu, kaleczny napisał:

Zrozumie gdy będzie za późno na cokolwiek.

Gotowanie żaby. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to dziwna sprawa. Takich publikacji zaczyna być coraz więcej i co ... zero reakcji jakichkolwiek organizacji. Powiedz w artykule cokolwiek o kobietach ... masz usunąć lub skasować kanał bo organizacje kobiece odzywają się zewsząd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
W dniu 26.07.2019 o 18:02, Obliteraror napisał:

Moim zdaniem na 100 proc. Poczytajcie spokojnie materiały na stronie. To ewidentnie męska robota, by walnąć prawdę o systemie między oczy, ale inteligentnie :)

Jeżeli to faktycznie robota faceta @Obliteraror, to mógł się bardziej sprężyć z szatą graficzną strony, bo wygląda jakby była zrobiona przez 6-latka, o literówkach nie wspominając ;)

Chyba, że to również było zamierzone, żeby podprogowo pokazać, że w obecnym "patriarchacie" nawet niedouczony i niezaradny życiowo osobnik płci żeńskiej jest w stanie kosić kilka tys. miesięcznie. Wystarczy, że zacznie wykorzystywać systemowe rozwiązania i żerować na frajerach płci męskiej ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.