Skocz do zawartości

Jaki e papieros do 200 zł?


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Panowie jaki e papieros polecacie do 200zl? Zależy mi na bardzo dobrze oddanym smaku, dużej ilości dymu. Może być niewielki. :)  

Jeśli już vapujesz:

http://vapeclubpoland.pl/produkty/joyetech-evic-primo-mini-kit/

Jeśli jeszcze nie, wybierz króla gimgazy:

http://vapeclubpoland.pl/produkty/eleaf-ijust-nexgen/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JoeBlue napisał:

Nie kupuj żadnego.

Uźywałem około kwartał.

Nie wiesz co wdychasz, parę razy nie mogłem mówić po tym gównie.

Rzucenie się nie udało więc palę normalne papierosy.

 

Jak to? Ja wapowałem ponad rok dzień w dzień i nic negatywnego nie poczułem. :D 

54 minuty temu, Mnemonic napisał:

Czy do joytecha można kręcić własne grzałki? :D  Słyszałem ze smak i chmura nie maja porównania jeśli chodzi o samoróbkę, poza tym taniej i jest satysfakcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czajnik to klon Baby -więc ok. Dostępność grzałek, tubek i baz ogromna.

Zasilanie na 2 ogniwa - dość duże i ciężkie. Ze sporym zapasem mocy.

Grzałki typu BB są prądożerne - ja sam jadę na kontroli temperatury, na jakieś 3/4 mocy i jedno ogniwo mi nie wystarcza. Kończy się zazwyczaj ok 16-tej.

Generalnie zacny zestaw. Dokup do niego ładowarkę:

https://e-dym.pl/ladowarki/3619-4294-golisi-needle-2-compact-mini-charger.html#/233-kolor-black

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynałem od iJusta 3 a jakieś trzy miesiące temu kupiłem Smoka R-kissa i jestem zadowolony.

Smak oddaje bardzo dobrze, chmury jak na gotowe grzałki są bardzo duże. 

Dostęp do części też jest duży. 

Lepiej dorzuć z jakieś 50-100 zł do tych 200 zł i masz duży wybór fajnych boxów. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Voopoo drag to już wybór typu full opcja, i do tego jak pięknie wygląda! Nawet laski komplementują, i te młodsze , i starsze ;) Polecam. Do tego kupujesz top Smok TFV12 Prince i masz sprzęt w sumie na zawsze. Większość ludzi zaczyna od jakiś małych, słabych sprzętów, a później i tak będą dokładać kasę do czegoś lepszego. Lepiej kupić od razu spoko zestaw. Ten który mam, nic nie cieknie, wiele opcji palenia, duża moc, wielkie chmury, pełny smak, spory wybór grzałek. Z resztą sprawdź recenzje.

 

Takie mody który są tanie i atomizery z gorszej półki często odbierają w ogóle smak palenia, małe chmury, psują się, cieknie, dlatego też wielu ludzi się poddaje i rezygnuje z wapowania. Tym bardziej, że na Aliexpress nie brakuje okazji, więc można się naprawdę tanio ustawić  w sprzęcie najlepszego sortu. Z mojego punktu widzenia nie ma sensu kupowanie taniochy.

 

Oczywiście skóra, paznokcie, zęby, włosy, wydolność wszystko wraca do normy. Plus dużo pieniędzy w kieszeni, a jak już ktoś tak jak ja robi sam sobie liquidy, że kupujesz tylko litr bazy i armoaty, to już bardziej ekonomicznie się nie da :)

Serdecznie pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drag ma lepszą elektronikę i mniejszą awaryjność.

 

Tesla jest natomiast sporo lżejsza w ręku. Jak potrzymasz jednego i drugiego, to tesla jest jak piórko :P

 

W Tesli bardzo często jest problem z poziomem baterii. Nie wiadomo czemu, ale nie reguluje naładowania baterii, szybko wtedy schodzi i to nie jest problem baterii samych w sobie. Plus często na ekranie pokazuje coś zupełnie innego, niż powinno być, czy to fabryczne, czy jeżeli chodzi o własne ustawienia.

 

Dla mnie z wyglądu jeden i drugi jest ładny, choć wolę zdecydowanie Draga. Generalnie to ta sama półka modów, także w tym wypadku wchodzą w grę szczegóły, które opisałem Ci powyżej.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.