Skocz do zawartości

Prawa Noachidzkie- jedna wielka religia


Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając YT trafiłem na temat praw Noachidzkich, które są mocno przegotowywane do wprowadzenia. W skrócie temat tyczy się oczywiście narodu "wybranego" i ich chęci stworzenia jednej światowej religii z międzynarodowym sądem w Jerozolimie. Odrodzenie Sanhedrynu, tego samego co wydał wyrok na Jezusa. 

W ramach tych praw ludzi dzieli się na naród "wybrany" oraz gojów "gentiles". Goje nie mają tego "błysku" od Boga w sobie więc jedyne co będą robić to służyć "wybranym".

 

Jest ich oficjalna strona: http://noahide.org/  na której można wyczytać ,że karą najwyższą jest ścięcie mieczem. 

 

 

 

 

Jak widać Trump siedzi w tym po uczy jak i cały rząd USA, który jak wiadomo jest ogromnym przyjacielem IL.  Soon, brothers, soon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EMKEJ

Tak, na pewno "tom religię" "wszyscy" wprowadzą i ta pozostała część wszystkich się zapisze do tej tajemniczej sekty i stanie się koniec świata.

Aha, zapomniałem - zmuszą tą resztę w taki czy inny sposób tak aby się pozabijali i zostanie nas ludzi tylko 0,5 miliarda i to będzie tylko elita, pffffff

Koleś zejdź na ziemie i przestań bujać w obłokach wreszcie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem tego filmiku ale bym tego tak od razu nie bagatelizował.

Żydzi to jest poważne plemię i jeśli coś mówią publicznie, to nie rzucają słów na wiatr.

Przykład? Kto by uwierzył kilkadziesiąt lat temu, że Polska stanie się "współwinna h..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.