Skocz do zawartości

Jak w Polsce ma być dobrze... lista ubeków urzędach


kootas

Rekomendowane odpowiedzi

No i nie zapominajmy o Chinach, jeszcze troche i rozpierdola caly świat, włacznie z Rosja i USA...

Ogromny zasób ludzki, ekonomiczny, ogromna nadwyżka budżetowa, wykupione Wall Street...

Coraz wiecej multimilarderów, wlasny program kosmiczny, siła chinskich hakerow, wykradaja plany i programy z amerykanskich baz. Po co inwestowac w swoje jak mozna ukrasc? :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie zapominajmy o Chinach, jeszcze troche i rozpierdola caly świat, włacznie z Rosja i USA...

Ogromny zasób ludzki, ekonomiczny, ogromna nadwyżka budżetowa, wykupione Wall Street...

Coraz wiecej multimilarderów, wlasny program kosmiczny, siła chinskich hakerow, wykradaja plany i programy z amerykanskich baz. Po co inwestowac w swoje jak mozna ukrasc? :)

 

I dobrze. A USA to masa upadłościowa. Tym się kończy dodrukowywanie pieniędzy, wpierdalanie się rządu w gospodarkę, socjalizm i polityka multikulti.

 

Chiny? Oby tak dalej trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem za wielkim smokiem :) Rosja tez niestety czuje respekt wobec Chin, dlatego chca sie dogadac...

To sie nazywa polityka oparta na ogromnym doswiadczeniu, bardzo starej tradycji i kulturze. Mimo ze panuje tam komunizm, to podziwiam łajdaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem za wielkim smokiem :) Rosja tez niestety czuje respekt wobec Chin, dlatego chca sie dogadac...

To sie nazywa polityka oparta na ogromnym doswiadczeniu, bardzo starej tradycji i kulturze. Mimo ze panuje tam komunizm, to podziwiam łajdaków.

 

Jaki komunizm? 40 lat temu owszem. Teraz, jesli rozpatrujemy gospodarkę - w Chinach panuje czysty, wolnorynkowy kapitalizm. Liberalizm, niskie podatki. Nie pracujesz? Nie jesz. 

 

Ja bym z chęcią zobaczył sojusz Rosja-Chiny przeciwko Usraelowi.

 

USA to obecnie najbardziej plugawy i zakłamany kraj na świecie.

 

Z Azji, bardzo mocno w górę pnie się Singapur, a startował z pozycji biednej wioski rybackiej. Zero złóż naturalnych, zero zasobów. Kapitał, pracowitość, reformy, odpowiedni system podatkowy umożliwiły mu wywindowanie się przed Szwecję, która jako kraj socjalistyczny, z roku na rok spada coraz niżej w rankingach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo, to widocznie bylem w błedzie z tym komunizmem, dzieki za naprostowanie.

USA leci, najbardziej zbrodnicze panstwo świata wespoł ze swoim sojusznikiem Izraelem...

Ostatnio wyszła informacja ze chcieli napasc na Iran, niestety Rosjanie trzymaja tam łapska, podobnie jak w Syrii aczkolwiek w Syrii w wiekszym stopniu, nawet maja tam swoja baze morska, jedyna na Bliskim Wschodzie..

Popieram takze Iran, naszych przyjaciól ktorzy umozliwili Andersowi wszystko, lacznie z pomoca itp

Teraz My jako sojusznicy USA jestesmy skresleni, podobnie jak w Iraku. Za komuny jezdzilismy tam robic drogi, fabryki i byla przyjazn, a tersz? W imie tych skurwysynow z USA co maja nas w dupie, tracimy nie tylko materialnie ale i po ludzku, wszystkie dobre stosunki z Persami...

Singapur? Pracowitosc, pracowitosc i jeszcze raz inteligencja rządu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iran zachował się naprawdę fair wobec nas Polaków w II WŚ.

 

A po co nasza obecność w Iraku? Afganistanie? Czy to nasze konflikty? Co mieliśmy z tym wspólnego? Nic. A ginęli tam nasi żołnierze, w imię czyich interesów? Wiadomo.

 

Nawet Niemcy w okresie dwudziestolecia międzywojennego, mimo że żywili niechęć do Polski (blokada celna), nie dymali nas tak w dupę jak obecnie USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 1 rok później...
On 2/27/2018 at 7:08 PM, PewnySiebie said:

Jakby Ubek wprowadził dobre ustawy byłbym za nim.

Co Wy tak w tej przeszłości siedzicie?

By w to uwierzyć trzeba się do szczętu wyzbyć zdrowego rozsądku. Jest przecież rzeczą oczywistą, że jeśli się komuś pozwoli bezkarnie ukraść pierwszy milion, to złodziej bynajmniej nie stanie się nagle przestrzegającym prawa i reguł biznesmenem typu zachodniego, nie zabierze się ot tak, li tylko z racji wewnętrznej prawości, do ciężkiej i niepewnej w skutkach uczciwej pracy, tylko rozzuchwalony bezkarnością zechce w następnym ruchu ukraść dziesię milionów, potem sto, wreszcie miliard. Dlatego odcięcie od PRL jest wymogiem nie tylko moralnym, nie tylko kwestią abstrakcyjnie pojmowanej sprawiedliwości dziejowej. Jest sprawą jak najbardziej praktyczną.

 

Polecam "Myśli nowoczesnego endeka" Ziemkiewicza zanim się zacznie opowiadać tego typu bajki drogi @PewnySiebie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może panów zainteresuje i rzuci trochę światła na pewne kwestie, parę cytatów, które zgromadziłem. Więcej nie mówię, jestem zbyt młody na "samobójstwo". ;)

W języku angielskim, niestety tylko jeden przetłumaczyłem.

 

"Musicie zrozumieć, przewodzący Bolszewicką rewolucją, którzy przejęła kontrolę nad Rosją, nie byli Rosjanami. Oni nienawidzili Rosjan. Nienawidzili Chrześcijan. Wiedzeni etniczną nienawiścią, torturowali i wymordowali miliony Rosjan, bez najmniejszych wyrzutów sumienia.
Październikowa Rewolucja nie była jak to nazywają w Ameryce - Rosyjską Rewolucją. To była inwazja i podbój rosyjskiego narodu. Moi rodacy byli ofiarami tak niewyobrażalnej zbrodni, dokonanej ich zakrwawionymi rękoma (bolszewików), że żadni ludzie lub naród, nigdy tak nie cierpiał w całej ludzkiej historii. 
Nie może być tutaj żadnych niedopowiedzeń i wątpliwości. Bolszewizm dokonał największego w dziejach ludzkości ludobójstwa. Natomiast fakt, że większość świata nie ma o niczym pojęcia i jest obojętna na tą niewyobrażalną zbrodnię jest dowodem, że światowe media są w rękach ludzi za to odpowiedzialnych."
Aleksandr Solzhenitsyn


"Some call it Marxism I call it Judaism." ---(The American Bulletin, Rabbi S. Wise, May 5, 1935). 


"The Communists are against religion (Christianity), and they seek to destroy religion; yet, when we look deeper into the nature of Communism, we see that it is essential nothing else than a religion (Judaism)."  ~ (A Program for the Jews and Humanity, Rabbi Harry Waton, p. 138). 


"The Jews welcome this revolution in the Christian world, and the Jews should show an example. It is not an accident that Judaism gave birth to Marxism, and it is not an accident that the Jews readily took up Marxism: all this was in perfect accord with the progress of Judaism and the Jews." - (A Program for the Jews and Humanity, by Rabbi Harry Waton, p. 148) 


“Communism is not [and never was] a creation of the masses to overthrow the Banking establishment, but rather a creation of the Banking establishment to overthrow and enslave the people.” - Anthony J. Hilder 


"It was Communism which toppled the hated Czars, Communism which removed Jewish disabilities and proscribed anti-Semitism and Communism which, in its early days at least, opened the doors to Jewish advancement." - Chaim Bermant, writing in the Jewish Chronicle (Aug. 30, 1991) 


"Bourgeoisie was a Bolshevik code-word for Gentile. The first law passed after the Communists seized power in Russia made anti-Semitism a crime punishable by death." - Izvestia, July 27, 1918


“The decision to nationalize this library was made by the first Soviet government, whose composition was 80-85 percent Jewish,” - Vladimir Putin


“Goyim were born only to serve us. Without that, they have no place in the world – only to serve the People of Israel.” - Rabbi Ovadia Yosef, former Chief Rabbi of Israel, October 2010


For me, the new Germany exists only in order to ensure the existence of the State of Israel and the Jewish people. -Martin Schulz, candidate for Chancellor for SPD, quoted by Avraham Burg 

Dubluję mój post, ponieważ dodałem moje szybkie tłumaczenie. Niestety nie zdążyłem przed końcem możliwości edycji. Może jakiś dobry moderator usunie mój pierwszy post.

 

Może panów zainteresuje i rzuci trochę światła na pewne kwestie, parę cytatów, które zgromadziłem. Więcej nie mówię, jestem zbyt młody na "samobójstwo". ;)

W języku angielskim, plus moje szybkie tłumaczenie.

 

"Musicie zrozumieć, przewodzący Bolszewicką rewolucją, którzy przejęła kontrolę nad Rosją, nie byli Rosjanami. Oni nienawidzili Rosjan. Nienawidzili Chrześcijan. Wiedzeni etniczną nienawiścią, torturowali i wymordowali miliony Rosjan, bez najmniejszych wyrzutów sumienia.

 

Październikowa Rewolucja nie była jak to nazywają w Ameryce - Rosyjską Rewolucją. To była inwazja i podbój rosyjskiego narodu. Moi rodacy byli ofiarami tak niewyobrażalnej zbrodni, dokonanej ich zakrwawionymi rękoma (bolszewików), że żadni ludzie lub naród, nigdy tak nie cierpiał w całej ludzkiej historii. 


Nie może być tutaj żadnych niedopowiedzeń i wątpliwości. Bolszewizm dokonał największego w dziejach ludzkości ludobójstwa. Natomiast fakt, że większość świata nie ma o niczym pojęcia i jest obojętna na tą niewyobrażalną zbrodnię jest dowodem, że światowe media są w rękach ludzi za to odpowiedzialnych."
Aleksandr Solzhenitsyn


"Some call it Marxism I call it Judaism." ---(The American Bulletin, Rabbi S. Wise, May 5, 1935). 

[Niektórzy nazywają to Marksizmem, ja nazywam Judaizmem. - Amerykański Biuletyn Rabin S. Wise]


"The Communists are against religion (Christianity), and they seek to destroy religion; yet, when we look deeper into the nature of Communism, we see that it is essential nothing else than a religion (Judaism)."  ~ (A Program for the Jews and Humanity, Rabbi Harry Waton, p. 138). 

[Komuniści występowali przeciwko religii (Chrześcijaństwu) i szukali sposobów jej zniszczenie, jednak kierdy spojrzymy głębiej w naturę Komunizmu, zobaczymy, że zasadniczo jet to nic innego niż religia (Judaizm). - Program dla Żydów i Ludzkości, Rabin Harry Watson]


"The Jews welcome this revolution in the Christian world, and the Jews should show an example. It is not an accident that Judaism gave birth to Marxism, and it is not an accident that the Jews readily took up Marxism: all this was in perfect accord with the progress of Judaism and the Jews." - (A Program for the Jews and Humanity, by Rabbi Harry Waton, p. 148) 

[Żydzi powitali tę rewolucję w Chrzescijańskim świecie i Żydzi powinni stanowić dla innych przykład. To nie przypadek, że Judaizm powołał do życia Marksizm i nie jest przypadkiem, że Żydzi ochoczo podchwycili ideę Marksizmu: wszystko to się wydarzyło w perfekcyjnej harmonii z postępem Judaizmu i Żydów. Program dla Żydów i Ludzkości, Rabin Harry Watson]


“Communism is not [and never was] a creation of the masses to overthrow the Banking establishment, but rather a creation of the Banking establishment to overthrow and enslave the people.” - Anthony J. Hilder 

[Komunizm nie jest (i nigdy nie był) produktem mas zwykłych ludzi, mających na celu obalenie bankowego establiszmentu, ale raczej produktem bankowego establiszmentu, służącemu obaleniu rządów zwykłych ludzi i uczynieniu z nich niewolników." Anthony J. Hilder]


"It was Communism which toppled the hated Czars, Communism which removed Jewish disabilities and proscribed anti-Semitism and Communism which, in its early days at least, opened the doors to Jewish advancement." - Chaim Bermant, writing in the Jewish Chronicle (Aug. 30, 1991) 

[To Komunizm obalił znienawidzonych Carów, Komunizm usunął Żydowskie upośledzenia i uczynił antysemityzm karalnym, to Komunizm, który przynajmniej na wczesnym etapie, otworzył drzwi do Żydowskiego postępu.  - Chaim Bermant, piszący w Żydowskiej Kronice]


"Bourgeoisie was a Bolshevik code-word for Gentile. The first law passed after the Communists seized power in Russia made anti-Semitism a crime punishable by death." - Izvestia, July 27, 1918

[Burżuazja byłą Bolszewickim słowem-kodem na Nieżydów. Pierwsze prawo uchwalone po przejęciu władzy w Rosji, było uczynienie antysemityzmu przestępstwem karanym smiercią". - gazeta Izviestia]


“The decision to nationalize this library was made by the first Soviet government, whose composition was 80-85 percent Jewish,” - Vladimir Putin

[Decyzja o nacjonalizacji tej biblioteki, została podjęta przez pierwszą Sowiecką władzę, która była w 80-85% złożona z Żydów". - Putin]


“Goyim were born only to serve us. Without that, they have no place in the world – only to serve the People of Israel.” - Rabbi Ovadia Yosef, former Chief Rabbi of Israel, October 2010

[Nieżydzi urodzili się tylko po to, aby nam służyć." Jeżeli nie służą, nie ma dla nich miejsca na świecie - mają służyć tylko Narodowi Izraela". Rabin Ovadia Yosef, były Główny Rabin Izraela]


"For me, the new Germany exists only in order to ensure the existence of the State of Israel and the Jewish people." -Martin Schulz, candidate for Chancellor for SPD, quoted by Avraham Burg 

[Dla mnie, nowe Niemcy istnieją tylko w celu zapewnienia istnienia Państwa Izraelskiego i Żydów." - Martin Schulc, kandydat na Kanclerza Parti SPD, cytowany przez Avraham Burg]

Edytowane przez Alvarez
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, PewnySiebie said:

Akurat Ziemkiewicz to przekupny publicysta zważywszy na jego ataki w stronę Konfederacji.

Akurat powołałem się na jego książkę bo ją przeczytałem i uważam, że jest dokładnie tak jak napisał. Co więcej on sam w niej powołuje się na badania wielu polskich i nie tylko naukowców. Twoja uwaga jest bezpodstawna.

 

 

Co to ma to Konfederacji?

 

5 hours ago, PewnySiebie said:

Na ten moment najważniejsze są reformy gospodarcze.

I kto je przeprowadzi? Żadna partia z bandy czworga nie ma w tym interesu - w mętnej wodzie łatwiej łapać ryby (czyt. frajerów strzyc).

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wrotycz

Słowo klucz to banda czworga.

1. PO - miało swój czas, nie wykorzystali swojego czasu,

2. PiS - rozdaje pieniądze na lewo i prawo, a ceny rosną, więc wychodzi  na to samo co PO.

3. PSL / Kukiz - Nie są zbytnio wiarygodni, obiecują sporo i zmieniają poglądy w zależności jak zawieje wiatr

4. SLD - Paradoksalnie mają najlepsze poglądy gospodarcze, ale po połączeniu z Panem Zandbergiem stają się partią komunistyczną i do tego powiązaną z ruchem LGBTqwerty.

 

Zostaje nowy ruch na polskiej scenie politycznej: Konfederacja.

Brak powiązań z PZPR, komunizmem.

Program gospodarczy nastawiony na wolność przekonań (kto w co wierzy) i przede wszystkim wolność gospodarczą - odblokowanie Narodowego potencjału gospodarczego.

Mniejsza biurokracja oraz mniejsze podatki, które w Polsce teoretycznie są niskie (jest to argument lewicy , która myśli że sam 18-17% podatek PIT istnieje).

Ale jak uwzględnić wszystkie para podatki: inflacja, vat, zus (wg Sądu został uznany za podatek), kwotę wolną od podatku, to jesteśmy na samym końcu UE.

Wszyscy nasi sąsiedzi są wyżej w rankingu wolności gospodarczej od Nas.

 

No i co z tego że Polacy dostaną 500 zł i różne programy socjalne, jak suma sumarum ceny rosną.

Kto tego nie widzi niech sobie wydrukuje paragon ze sklepu i przypomni o tym za 4 lata.

 

Edytowane przez PewnySiebie
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa tu w ogóle moderacja? Wysyłałem już 2 zgłoszenia z prośbą o zrobienie porządku z moim postem powyżej i od soboty nic z tym nie zrobiono.

 

Tutaj więc napiszę.

Proszę o usunięcie z mojego posta z cytatami początkowej części, zostawić część po zdaniu "Może jakiś dobry moderator usunie mój pierwszy post.".

 

Dziękuję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @Alvarez może daruj sobie antysemickie cytaty, bo kompletnie nic nie wnoszą do tematu.
Przecież wszyscy wiedzą, że winni są Żydzi i cykliści. Jest to jasne.

 

Kolego @PewnySiebie zbyt łatwo przyjmujesz propagandę Konfederacji. Działanie "sam przeciw wszystkim" jest może fajne w filmach, ale w polityce rzadko się sprawdza.
Zwłaszcza gdy w kupie zejdą się skrajne poglądy. Z jednej strony narodowcy, z drugiej partia Wolność. Ja głosowałem na Konfederację, jednak jestem ich zwolennikiem, a nie wyznawcą.
Czasami mam wrażenie, że to ruch religijny, a nie partia polityczna.

I Ziemkiewicz jadąc po Konfederacji miał tak z 50% racji. Również w wywiadzie jakiego udzielił już po wyborach. I poważnie myślący politycy powinni wziąć jego sugestie do serca.
Dla mnie testem będzie jaką ustawę Konfederacja przegłosuje razem z PiS :)

 

Aha i może dasz jakiegoś linka do "programu gospodarczego SLD", bo ja takowego nie znalazłem. Z góry dzięki.


BTW - JKM naprawdę powinien udać się na emeryturę jeśli Konfederacja coś ma dalej osiągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, GurneyHalleck napisał:

Kolego @Alvarez może daruj sobie antysemickie cytaty, bo kompletnie nic nie wnoszą do tematu.
Przecież wszyscy wiedzą, że winni są Żydzi i cykliści. Jest to jasne.

Nie interesują mnie opinie ludzi nie znających historii i historycznych faktów.

Więc daruj sobie koleżko komentowanie moich postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.