Skocz do zawartości

Musujące czopki dla dzieci. Zgłupiałem.


Rekomendowane odpowiedzi

Wklejam wam reklamę, którą właśnie zauważyłem. Jak wiecie, czopki służą do umieszczenia w tyłku, więc głowię się nad tym, po jaką cholerę małemu dziecku MUSUJĄCY czopek?

 

Nie dość że czopek z natury jest zjawiskiem niezbyt przyjemnym, to jeszcze ma musować w tyłku?

 

Czy to reklama skierowana do niezbyt kumatych Pań które kupią wszystko co brzmi nowocześnie i postępowo, czy co? 

 

EDIT: doczytałem że to pomaga na zaparcie... czego to ludzie nie wymyślą, kuurła, niech kiszonej kapusty zjedzą, popiją mlekiem i po problemie :)

yjKGxJY.jpg

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi to jak kiedyś kumpel do mnie zadzwonił w środku nocy czy mógłbym mu przywieźć coś na ból głowy. Tak więc wiedziony empatią udałem się do apteki dyżurnej i zapytałem czy mają coś na ból ale w czopkach, mieli ;) Teraz patrząc z perspektywy czasu wiem że nie zachowałem się właściwie, powinienem kupić właśnie produkt wymieniony  w tym temacie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.