Skocz do zawartości

Czy zawsze ustępujesz kobietom?


pytamowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba ustępować miejsca w komunikacji kobietom w ciąży ze względów bezpieczeństwa nie tylko jej. W przypadku ostrego hamowania ciężarna, jak i podobnie osoba starsza jest zagrożeniem dla siebie jak i innych. Jeśli się coś stanie i dojdzie do wypadku angażujemy służby medyczne, a płacimy my wszyscy. Dyskusja z Twojego tematu beka, powinno być miejsce dla osoby z wózkiem bez względu na płeć, jeśli już.

 

Pani, która zwróciła im uwagę, że kobietom się w d..pach przewraca od tych specjalnych miejsc wszędzie została nazwana "pseudo feministką" oni już sami nie wiedzą czym jest dla nich feminizm, gdyby napisał to facet łoooooo. @pytamowiec napłakałeś, napłakałeś się zwróciłeś braciom głowę a nie odświeżyłeś wątku swego tego o wszystkich problemach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za wprowadzeniem miejsca parkingowego dla brzuchatych mężczyzn. Brzuchaci niekiedy są z brzuchiem całe życie, to bądźmy dla nich życzliwi, ustępujmy im miejsca, przepuszczajmy w kolejkach do kas bo oni w przeciwieństwie do ciężarnych chodzą z bebzonem dużo dłużej.

 

1564341910449.jpg

 

Odpowiadając na pytanie główne, częściej ustępuje paniom niż nie ustępuje także uważam się za uprzejmego.

 

Co więcej, panie także mi wielokrotnie ustępowały miejsca w kolejca do kasy lub w drzwiach np w banku gdy byłem klientem. 

Edytowane przez LiderMen
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, LiderMen napisał:

Co więcej, panie także mi wielokrotnie ustępowały miejsca w kolejce do kasy

Wiele razy miałem to samo, i to najczęściej jest tak że jak jedna mnie przepuści, to reszta automatycznie też. I co dziwne, to robią to te o wiele starsze. A co do tego czy ja przepuszczam, to owszem zdarza się, ale rzadko mam okazję.

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę tam kolega zaplusował, może zarucha, a nie, czekaj, jednak nie, będzie tylko użytecznym idiotą :D

 

Też kiedyś byłem takim harcerzykiem, jeździłem, pomagałem, ale nie widziałem w zamian żadnego szacunku. Jednej koleżance 3 razy w pracy pomogłem, a później jak siedzieliśmy na jakiejś imprezie to ona pyta, jak mam na imię bo nie pamięta :D

 

Bądźcie egoistami, patrzcie na swój interes, czy wam się opłaca. Kobietami się nie martwcie, one sobie zawsze pomogą, znajdą kolejnego frajera, ba 10 000 frajerów się ustawi w kolejce, żeby jej pomóc. A jak frajerzy zawiodą to państwo im pomoże, albo organizacje kobiece. Nawet nie zdajecie sobie sprawy, z jak silną istota macie do czynienia. Jednak kobieta jest warta tyle, co 10 000 facetów. Nie na darmo mężczyzna ma wytrysk liczony w milionach, a kobieta w tym czasie jedną komórkę jajową. Dla biologi jesteście w obliczu kobiety nic nie warci. Dlatego sami musicie się zatroszczyć o siebie! Zaprawdę powiadam wam.... nie bądźcie rycerzami, bądźcie dupkami. 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się nie zajmować miejsc siedzących, zawsze kończy się tym samym, że akurat na kolejnym przystanku wsiada pięć kobiet i są wrogie spojrzenia lub sapanie nad głową.

 

Jeśli ustępuję to raczej nie mówię, że niech Pani siada bo robi się niepotrzebne zamieszanie - ona tylko jeden przystanek, a obok jest najczęściej jakaś inna i co mam proponować tej drugiej? 

 

Staram się ustępować miejsca przede wszystkim mężczyznom, Ci dopiero jak słaniają się o kulach to ktoś ich zauważa, a kobiety akurat są bezwzględne i praktycznie zawsze im się należy nawet jak facet 20 lat starszy dziadzio to ona wepchnie tyłek bo 40 lat temu urodziła dziecko a teraz jest emerytką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.