Skocz do zawartości

Katolicka rodzina i miłosierdzie w praktyce - co robią religie z człowieka


DOHC

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Kwintesencja takiego postępowania to stwierdzenie opata Amaury dowodzącego wojskami podczas krucjaty, który na pytanie żołnierza, kogo mają zabijać odpowiedział: "zabijać wszystkich, Bóg rozpozna swoich.” Generalnie do każdej religii i ideologii powinno się podchodzić ostrożnie i powinno się przede wszystkim myśleć. Bóg myślenia nie zabrania. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Kleofas napisał:

Generalnie do każdej religii i ideologii powinno się podchodzić ostrożnie i powinno się przede wszystkim myśleć.

Jak piszesz @Kleofas

W ostatnich tygodniach przecholowałem z treściami RedPill i BlackPill i nastawienie miałem pogorszone :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.10.2022 o 02:57, pytamowiec napisał:

Odpowiedziałbym Ci, ale widzę, że nie oczekujesz odpowiedzi tylko chciałeś sobie powyzywać i dać upust emocjom.

Więc po co ten post? Uważasz że ponad 3 lata późnej mam dalej podobne rozterki? 

W takich chwilach człowiek też potrzebuje się rozładować, dlatego napisałem wtedy do Braci z Forum.

 

Najzdrowsze relacje z rodziną ma się odwiedzając ją od czasu do czasu 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.