Skocz do zawartości

Czyżby cała prawda o zachowaniu kobiet w związku?


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy artykuł, widać że to wszystko sprawka lewactwa i feministek które działają rekami Sorosa i innych skurwieli którzy chcą rozpierdolić narody.

Właśnie poprzez takie postawy i ryzyko że Polskie prawo chroni kombinatorów i złodziei oraz oszustów nie wchodzę w bliższe relacje i puki co nie planuje zakładać rodziny.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Morfeusz napisał:

Pisk samic pod jego wpisem w komentarzach

Prawda w oczy kole :P 

 

Artykuł faktycznie ciekawy. Ale żeby księżniczki zeszły na ziemię i odzyskały kontakt z rzeczywistością, trzeba by pozamykać wszystkich białych rycerzy w pierdlach, żeby nie było komu rozdmuchiwać ich ego, co jest niestety dość trudne, żeby nie powiedzieć niewykonalne :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, DanielS napisał:

Prawda w oczy kole :P 

 

Artykuł faktycznie ciekawy. Ale żeby księżniczki zeszły na ziemię i odzyskały kontakt z rzeczywistością, trzeba by pozamykać wszystkich białych rycerzy w pierdlach, żeby nie było komu rozdmuchiwać ich ego, co jest niestety dość trudne, żeby nie powiedzieć niewykonalne :P 

Masz rację, to nie możliwe. Za dużo w nas testosteronu żeby przejść obojętnie obok ładnej dziewczyny. 

Nawet ostatnio się uśmiechem jak się dowiedziałem, że mój kumpel który ma w tej kwestii podobne poglądy co ja, poszedł z nowopoznana dziewucha do klubu zostawiając swoich kolegów z którymi przyszedł.

Zagadała uśmiechnęła się i już facet zakręcony. Nie wyobrażam sobie odwrotnej sytuacji, że dziewczyna na trzeźwo zostawia koleżanki i idzie z obcym facetem gdzieś na impreze - SAMA. 

Wiadomo jakieś skrajne przypadki się znajdą, ale oczywiście w  bardzo małej ilości.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja była wrzuca zdjęcia rachunku z restauracji z laurką od pana kelnera, że coś tam gratis za piękne oczy....

Kurwa takim stulejarzom to powinni tatuaże na czołach robić, żeby łatwo było rozpoznać szkodników społecznych. 

Swoją drogą jakbym wiedział, że takie żałosne akcje są powodem do chwalenia się na insta, to chętnie bym za czasów naszego zwiazku tak robił. Zamiast kupować kwiaty na dzień kobiet, to przy wspólnym wyjściu, rysowałby kwiatka na rachunku i pisał, że za piękne oczy może zapłacić za nas mniej o 5 zł. Ciekawe czy też by się chwaliła jakiego ma romantycznego faceta. 

 

Kobiety są na każdym kroku przyzwyczajane nawet przez obcych kolesi do tego, że nic nie muszą i tylko czepią bonusy z posiadania cycków. 

Edytowane przez nie_warto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.