Skocz do zawartości

Nowy sezon


Cortazar

Rekomendowane odpowiedzi

Klubowicze... no co wy...? Nasza liga kopana się zaczęła a Wy nic? :o

 

Jutro będzie koniec drugiej kolejki... dawać mi tu typy na majstra!!! :)

 

Proponuję typować na pierwszą trójkę u góry i na dole... Zasady się znowu trochę zmieniły więc i klubowe zagrywki się zmienią.

 

Bardzo podoba mi się przepis z młodzieżowcem w składzie, chętnie dodałbym nawet drugiego choćby po to, żeby nasze kluby mogły zarabiać na talentach z własnych szkółek piłkarskich a co za tym idzie wymusiłoby to tworzenie takowych. Wystarczy spojrzeć na piłkarzy z Bałkanów by zrozumieć w czym rzecz...

 

Stawiam na Lechię Gdańsk, druga Legia Warszawa a trzecia Pogoń Szczecin. :) (jak trafię to lajkujecie każdy mój post :P - dotyczy każdego)

 

Obstawiajcie a później będziemy uzasadniać się i uzupełniać...

 

(może ktoś ma zespół w lidze plus ekstra albo coś w tym stylu na innym portalu to się mu przyda...)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cortazar no to jedziemy z tym koksem:) Choć stale i niezmiennie bliżej mi do I ligii ale Ekstraklasę też śledzę.. :)

 

W telegraficznym skrócie:

Legia, Jagiellonia, Lech - obstawiam na standardy.

Piast się w zeszłym sezonie wybił, lecz to wybicie się, nie stała/niezmienna.

Liczę na powrót do stawki Lecha.

Legia mimo tego że liczą beznadziejne występy - to powinno wystarczyć na miejsce w topie.

Jagiellonia, mimo że traktuję ich neutralnie to stale się liczą, skurczesyny.

 

Miejsca 3 od dołu:

Arka, Wisła Płock, ŁKS/Zagłębie

Arka - odwlekają wyrok,

Wisła Płock - co wyżej

ŁKS - beniaminek wyleci, wahałem się z Rakowem ale jak na żywo obserwowałem jak grają (Raków) to chyba się o nich nie boję (Na meczach gdzie był Zagłębie S albo Miedź, jak grali w 1 lidze to nie zrobili na mnie wrażenia, jak Raków).

Ewentualnie Zagłębie, które z roku na rok radzi sobie coraz słabiej.

 

Może by tak obstawka kolejek Ekstraklasa/1liga? :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.