Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  

Recommended Posts

A ja tam uważam. Spróbuj się z nią spotkać. Rozwiej wątpliwości. Jeśli dalej do niej będzie Cię ciągnąć to wróć. Przynajmniej spróbuj. Inaczej wciąż będziesz tęsknił

Posted (edited)

Dziwicie się, że autor przeżywa już 3 lata dziewczynę z którą był, a ja przeżywam od 10 lat dziewczynę z którą nie byłem, haha. 

Myślałem, że już mi przeszło, ale dzisiaj wszedłem na jej fejsbukowy profil i obczailem nowe zdjęcia. Postarzała się, wygląda gorzej, teraz bym nie zwrócił już raczej na nią uwagi, a mimo to zaczęło mnie kłuć w mózgu, że to mogła być moja żona... jest żal, tęsknota, wspomnienia... całe szczęście, że walczyłem o nią do ostatniego dnia, zrobiłem wszystko co na tamten moment mogłem zrobić, dzięki czemu mogę zwalić winę na los.

Edited by pytamowiec

W dniu 29.07.2019 o 13:47, Poganiacz90 napisał:

Nie chce porównywać ale jeszcze drugiej takiej nie spotkałem. Były ładniejsze, lepiej wykształcone, mieszkały blisko mnie ale nie wytwarzały tej chemii. Teraz tkwie w związku?? z tą bo nie mam już ochoty wchodzić w nic nowego i zaczynać od początku a z drugiej strony męczy mnie to że marnuje jej czas a ona inwestuje w nasz związek.

Mam kumpla psychologa ktory sam otwarcie przyznał że zna się na tym jak mało kto ale nie potrafi zapomnieć o swojej ex. Jego historia przypomina moją- też przez swoją dumę olał pannę,a teraz ona jest szczesliwa  a on w związku z rozsądku 

Nigdy nie wraca się do starego związku, nostalgia to bardzo zdradliwe uczucie gdybyś wrócił okazało by się że to nie czego oczekiwałeś. Ale zdradzę ci pewnie sekret kobiety to klony wszystkie działają tak samo tylko wyglądają inaczej.