Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Quo Vadis?

M4K Garage (Miłośnicy 4 kółek) okradziony

Recommended Posts

Ciąg dalszy sprawy, podnoszą nagrodę za wskazanie sprawców z 5 do 10k.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Łabędź
      Chciałbym podzielić się z wami pewną historią, niestety z drugiej ręki (powtórzone kolega-koledze). 
      Rozwinę może myśl zawartą w tytule.
      Rzecz wydażyła się w UK, w zasadzie już nieraz Marek wspominał o takich sprawach w audycjach ale do tej pory myślałem że jest to odległa przyszłość. 
      Do rzeczy. Para Brytyjczyków on i ona, nie w związku małżeńskim czy narzeczeńskim, ot chłopak i dziewczyna.
      Ona po zapoznaniu zamieszkała u niego, ale jak to bywa piękne chwile nie trwały długo (chyba nawet nie rok). Rozstali się, lecz w dniu wyprowadzki (sama sobie wybrała dzień i sprzyjającą chwile) gdy on był w pracy, ona ogołociła mu mieszkanie z co bardziej cennych sprzętów (laptop, tv, sprzęt grający, itp.)
      Jakiesz musiało być jego zdumienie po powrocie do domu...
      Rzeczowa rozmowa z nią na temat zwrotu sprzętów nic nie przyniosła. Wybrał się więc zgłosić sprawę na policję, jako kradzież mienia.
      I teraz płęta.
      Na komisariacie usłyszał że skoro byli parą (podkreślam nie małżeństwem) przez dłuższy czas to jej należy się połowa wszystkiego co on posiada i nie zrobili nic. Nie pomogło tłumaczenie że ona nie składała się na te sprzęty i większość z nich jest na raty, spłacane z jego konta.
      The End.
      Zdaję sobie sprawę że podałem mało faktów, ale ich po prostu nie znam. Ważniejsze w tej historii jest to, że będąc już tylko parą, w luźnym związku nie można być bezpiecznym i prawo nie chroni uczciwego obywatela. Ciekaw jestem czy w odwrotnym przypadku (to on kradnie) też była by taka reakcja policji.

Ciekaw jestem co myślicie na ten temat i czy macie jakieś sugestie jak się przed taką sytuacją zabezpieczyć.
      Tak wiem co napiszecie, nie wpuszczać dziewczyny do domu, ale jak wyobrażacie sobie związek bez wspólnego zamieszkania...
      Nie wchodzić w związki. Chyba tylko jedynie to.

To może jak odzyskać ukradzione już  mienie, skoro prawnie się nie da. Wysłać nocą ekipie? 

Ogólnie czasy nie sprzyjają zakładaniu związków partnerskich.
    • By Pozytywny
      Witam.
      Trafiłem na film w którym można zobaczyć słynny numer z rozmienianiem pieniędzy.
      Akcja dzieje się w sklepie WK.
      Szkoda, że nie można pokazywać twarzy złodzieja w takich sytuacjach.

• By MoszeKortuxy
      Małysz jest złodziejem. Wcześniej już Seba kradł.

• By MoszeKortuxy
      Cześć Bracia. DanielMagical został okradziony. Ktoś zhakował jego dane do PayPal, Instagrama, jego konta na Wykopie oraz jego maila na WP.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.