Skocz do zawartości

Pan Krzysztof Jackowski i jego trupy


Tom Tom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Bracia!Na wczorajszym streamie zadałem pytanie odnośnie Pana Krzysztofa Jackowskiego.Chodziło mi o to w jaki sposób znajduje,jak on to sam mówi "te swoje trupy"a ma ich już setki na koncie.Trzeba przyznać,że jak by nie było są to konkretne dowody na zjawisko jakiego dotyka.Nie chodzi mi tutaj o jakieś przewidywanie przyszłości,o którym też często opowiada czy o jego znajomości z różnymi "ciekawymi" ludźmi,ale o konkretne zjawisko,na które dowodami są te odnalezione ciała.Pamiętam,że ktoś z Braci na wczorajszym czacie wspominał o jakimś linku do filmiku demaskującym Jackowskiego.Myślę,że jest to dość ciekawy temat,aczkolwiek na który jak dotąd nauka nie ma żadnych dowodów i odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tom Tom napisał:

Pamiętam,że ktoś z Braci na wczorajszym czacie wspominał o jakimś linku do filmiku demaskującym Jackowskiego.

Pewnie bullshit.

On w TV i na jego streemach na YT pokazywał dowody wystawione przez policję, więc jest to jeden z nielicznych, jak nie JEDYNY dowód na potwierdzenie zdolności paranormalnych.

 

Co do przewidywania przeszłości, to istnieje tu baaaaardzo dużo nieścisłości. Poczytaj sobie o efekcie Mandeli, czy równoległych wszechświatach/wieloświatach, jeżeli akceptując te teorie albo nawet uważając, że po części są prawdziwe, to istnieje prawdopodobieństwo, że któraś z jego przepowiedni się ziści, tak było z tym kryzysem bankowym, który przewidział. 

 

Żeby "coś" powstało/zaistniało przez człowieka, potrzebna jest wpierw myśl, i może w taki sposób da się przepowiedzieć coś, co już ktoś zaplanował, lub wiele osób nad tym myślało, tłumaczył to w przypadku tego kryzysu, duża część osób postanowiła wywołać ten kryzys, żeby ugrać coś na ekonomii i on może w jakiś sposób "złapał" te ich myśli, nie wiem... jakoś tak to zobrazował. To wydaje się być w miarę logiczne, sądząc, że kontaktuje się z trupami :D 

 

Co innego przepowiednie końca świata w stylu wybuch wulkanu, czy spadająca asteroida, tu raczej nikt "nie myśli" bo taki głaz nie posiada umysłu i nie ma go jak "sczytać". Chociaż na pewno jest jakiś ślad w polu morfogenetycznym, ale to "wyższa jazda bez trzymanki". 

 

Lub CERN bawi się swoim zderzaczem hadronów i krzyżują plany przepowiedni Jackowskiego ? hahaha. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Xymitys napisał:

On w TV i na jego streemach na YT pokazywał dowody wystawione przez policję, więc jest to jeden z nielicznych, jak nie JEDYNY dowód na potwierdzenie zdolności paranormalnych.

Prawda, dokumenty od policji, jest tego setki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.