Skocz do zawartości

"Szarpanki z życiem" - Kanał YouTube i discord


Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem, że kanał "Szarpanki z życiem" nie ma jeszcze swojego wątku, więc chyba czas dodać. Kilka jego filmów jest rozrzuconych po forum. 

Autor jest byłym PUA-sem, który jak sądzę miał już dość "roszczeniowości" i pustki kolejnych Polek. Po jego wypowiedziach sądzę, że jest obecny na tym forum.

 

Oglądam go od kilku miesięcy i podoba mi się jego przekaz, bez mainstream-owej poprawności politycznej. Dość merytoryczna formuła z humorem i szczyptą ironii. 

https://www.youtube.com/channel/UCSxl6dMdu9pIDkFU6RMSFpg

 

Kanał na Diskord Szarpanki TV: 

https://discord.gg/MuAty9U

 

Nowy materiał - Opowieść o 3 Kukoldach - Szarpanki z Życiem

Film o Bezosie, Marcinkiewiczu oraz księciu Harrym. Trafne uwagi, choć pomyliły mu się lekko pojęcia cuckolda z bankomatem. ;) No może oprócz księcia Harrego, którego żonę publicznie prowadza już jej "kanadyjski przyjaciel". :lol:

 

  • Like 15
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia czy tu jest, prawdopodobne natomiast jest, że jakąś styczność z forum miał.
To są tylko moje domysły ale tak na prawdę na polskiej scenie BS się bardzo liczy.

Kanał Szarpanki jest fajny, gość wie co mówić i gra odważnie, zatem życzymy mu powodzenia jak najbardziej.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten książę Harry to już jest taki poprawno polityczny, lewacki, próbujący wchodzić kobietom w dupe beta cuck, że to porażka.. 

 

Wytykalo się kiedyś takich palcem, że pozwalają się wsadzić pod pantofel, a już zwłaszcza kobiecie z niezbyt ciekawa przeszłością, a co dopiero czarną... Choć kolor skóry akurat ma najmniejsze znaczenie, ale dla rodziny królewskiej może jednak mieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ragnar1777 Lewackie media próbują zrobić z księcia Harrego i Megan pozytywną, postępową parę, ale gość ma już prawdopodobnie poroże sięgające sufitu. 

Kolejny pasożyt MacKenzie Bezos przygarnie 38 mld USD za dawanie tyłka. Z tego co czytałem, nie ma zbyt dużej wiedzy o rozwoju Amazona i jej rola ograniczała się do mitycznego "wspierania męża" robieniem drogich zakupów na jego koszt. :lol:

 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jest o fałszywym oskarżeniu o gwałt, przez kobietę, która zorganizowała sobie gang-bang. 

Uratował ich film z orgii nagrany telefonem. 

Psychola zniszczyła by chłopakom życie. 

 

Zapowiedź relacji z Brudstock 2019.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Olfaktorii jest jaka jest każdy widzi, ale... Szanuje ją za szczerość i ona naprawdę nie owija w bawełnę. Generalnie trochę słuchałem jak opowiadała o swoim życiu, Chciała zrobić karierę wokalną i brała udział w Idolu ale ją odrzucili. Była zwykłą sprzedawczynią perfum w Douglasie. Jednak już od najmłodszych lat dostawała sygnały, że nadaje się na modelkę. Zaczepiali ją w galerii tropiciele modelek - mówili, że ma "komercyjną urodę" i łatwo będzie jej reklamować produkty. To na czym głównie zarabia to perfumy bo dobrze się na tym zna. Prowadzi stronę internetową i bloga na temat perfum. Mam wrażenie, że generalne jest strasznie pospinana co widać po tym w jaki sposób mówi. Mieszka w wynajmowanym mieszkaniu na warszawskiej Woli. Szarpanki z życiem o ile po Annie Ślęzak pojechał słusznie, tak po Olfaktorii już trochę na siłę. Ona nikomu nie radzi jak żyć. Jest tylko blogerko-youtuberką. I sama nie raz mówiła, że nie uważa się za ładną. Tylko opowiada o sobie, popierając to własnymi doświadczeniami życiowymi. Wyrywając jej wypowiedzi z szerszego kontekstu można odnieść wrażenie, że jest pierdolnięta. Ale po prostu ma taki prostolinijny styl wypowiedzi co można pobieżnie uznać za prostacki i wyniosły. No jest ze wsi co nieraz podkreślała, więc prosta dziewczyna i nie potrafi dyplomatycznie czegoś wytłumaczyć. Niemniej jednak w niektórych materiałach sama się spowiadała ze wstydliwych sytuacji pokazując swoją bardziej ludzką stronę i niezaradność. Generalnie jeśli wszyscy po kimś jadą jak po niej to wiadomo, że coś jest nie tak. Matrix generalnie nie gnoi szkodliwych wzorców, które są z nim zgodne. A tu była nieraz atakowana z każdej strony za szczerość. Jest swego rodzaju trochę buntowniczką ale trochę też nasiąkła wielkomiejskim stylem życia. Lecz myślę, że ogólne jest wrażliwą dziewczyną ale zgrywa sukę bo to jej tarcza ochronna przed światem. Niemniej jednak ta tarcza i tak nie zaprowadzi ją w dobre strony. Bez ostrego makijażu, razem z tą koleżanką po prawej wyglądają jak normalne fajne dziewczyny. Olfaktoria ma swój własny świat ale moim zdaniem nie jest takim rakem jak się wydaje na pierwszy rzut oka.

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ksanti Ta "uczciwość" Olfaktorii to po prostu wyższy level spierdoliny umysłowej, jakim jest brak hamulców odnośnie własnego skrajnego egoizmu i materializmu. Ona promuje bezmyślny konsumpcjonizm i roszczeniowość wśród młodych kobiet i to jest niebezpieczne. Matrix ją odrzuca? Nie, po prostu taki sposób bycia jaki ona reprezentuje jeszcze się w pełni nie przyjął. Ale dzięki takim agentkom jak ona na pewno przyjmie się z czasem.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heniek, @Morfeusz

Oglądałem jej inne filmiki bardziej na luzie i odniosłem wrażenie, że pokazuje tam siebie nieco z innej strony. 

 

Zobaczcie jak wygląda w swoim pierwszym filmiku na yt.

 

Zupełnie inna osoba bez makijażu. 

Dalej uważam, że sukowatości jej dodają makijaż + maska obronna przed światem. 

 

Co do kwestii ekonomicznych to ma typowe podejście każdej "bizneswoman", standard i zawsze tak będzie.

Myśli, że skoro jej wszystko przychodzi "łatwo" to tym bardziej facet powinien bez problemu zdobyć Mount Everest.

Odnośnie sprzątania masa ludzi by wolała aby ktoś za nich posprzątał ale nie wypada tego mówić głośno.

Ale wątpię aby w realu rzeczywiście była taką suką na jaką się świadomie lub nieświadomie kreuje.

Za to Anna Ślęzak w porównaniu z nią bezwzględnie i z premedytacją uczy negatywnych wzorców.

Olfaktorię szanuję za szczerość bo gdyby każda kobieta jak ona z góry mówiła jakie ma oczekiwania i nie próbowała urabiać

to by na samym starcie było wiadomo czy wchodzić w relacje czy nie i jakie są perspektywy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ksanti Ten jej pierwszy film jest z 2013 roku, minęło od niego prawie 5 lat prania mózgu

Wygląda na typowy schemat.

  1. Dziewczyna ze wsi przyjeżdża do miasta.
  2. Zaczyna się towarzystwo koleżanek utrzymanek, kutang-karuzela i pranie mózgu.
  3. Teraz to już "panisko" z miasta, sponsorowane przez jakiegoś beciaka. Gwiazda YT czekająca na czada - księcia z bajki, który nigdy się nie pojawi, co najwyżej zmieni ją na inną po tygodniu. 

 

Teraz samica jest już "królową", od wciskania na swój kanał wszystkiego za co jej zapłacą.

 

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ona pierdoli, aż głowa boli. 

Aż mnie dziw bierze, że nie używa słowa "event". Nie zna czy ki chuj?

Bo potem jest outfit...

 

Ja już też nie kupuję w H&M ale majtki mam...

 

I one to oglądają i łykają jak pelikanyyyyy

 

 

Kopalnia beki. 

Jest event jak koleżanka wjeżdża. Yes, Yes, Yes. Jak były premier. 

Taxi na "event" marek luksusowych? Ni99a please. 

Tylko ja czuję zażenowanie? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.